0
0 0 Kč

Košík je prázdný

MENU

NutriWorks
Osmo Worx 1 kg - natural

Instantní, čtyřsložková směs obsahující sofistikovanou kombinaci sacharidů. To vše bez obsahu umělých sladidel a balastních aditiv.

Osmo Worx 1 kg - natural

Osmo Worx obsahuje čtyři různé sacharidové zdroje, které jsou určeny pro obnovu rychle se vyčerpávájících zásob svalového glykogenu během fyzického výkonu. Díky rychlé absorpci je Osmo WorX ideální pro použití před tréninkem nebo během tréninku. 

 Jednotlivé zdroje sacharidů:

 1/ D-Ribosa – supersacharid pro obnovu buněčné energie ATP

 D-ribóza je speciální pětiuhlíkatý sacharid, který je využíván jako stavební jednotka buněčné energie ATP a RNA. Vlastnosti ribózy tak velice úzce souvisí s tvorbou energie a proteinovou syntézou. Ribózu lze užívat spolu s kreatinem, kdy tvoří velice zajímavý ergogenní mix pro výkonnost a vytrvalost, nebo ji lze doporučit jako alternativu kreatinu. Více se o vlastnostech produktu dočtete na webu eFIA.cz.

2/ Glukóza monohydrát (hroznový cukr) – zdroj rychlých cukrů

3/ Hydrolyzovaný škrob z brambor a kukuřice – zdroj středně rychlých sacharidů

4/ Isomaltulóza –zdroj velmi pomalých sacharidů

Kyselina citronová, kyselina jablečná, hydrogenuhličitan sodný = účinná stabilizace pH

Je známo, že překyselení organizmu způsobené vysokou zátěží, je jedním z faktorů snižujících výkonnost a následnou regeneraci. Dalším faktem je, že sacharidy se štěpí v prostředí tenkého střeva, kde je pH oproti kyselému prostředí žaludku více zásadité. Uvedená směs napomáhá vytvořit optimální prostředí pro jejich 100% využití a vstřebávání.

Hlavní benefity produktu:

- Severská kvalita = Made in Suomi + Swerige

- Čistá, instantní forma

- Neobsahuje pojiva a plnidla

- Neobsahuje umělá sladidla

Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:

- Podporu růstu svalové hmoty

- Podporu vytrvalostního výkonu

- Obnovení zásob glykogenu

- Podporu rychlé regenerace

Značka Nutriworks

Mladá, úspěšná a velmi dynamická. Tak lze charakterizovat Nutriworks, finskou značku ze země tisíce jezer. Celkový koncept značky, která byla založena v roce 2009 v Helsinkách, vychází z moderního a etického přístupu ke sportovní výživě a to jak v souvislosti s nejnovějšími trendy, tak se zdravým životním stylem. Projekt značky vznikl také v reakci na sílící tzv. mainstreamový trend levné sportovní výživy velmi nízké kvality.

NutriWorks tak představuje profesionální koncept sportovní výživy určený především pro sportovní kluby, výživové poradce a specializované prodejce. Všechny produkty jsou vyráběny ve Finsku a Švédsku v souladu s nejvyššími normami kvality. Hlavní filozofií značky je maximální možná kvalita, funkčnost, jednoduchost a přijatelná cena. Zboží je nabízeno ve dvou řadách - bílá řada je koncipována bez použití umělých sladidel a černá řada s minimalizovaným obsahem umělých sladidel.

Upozornění: Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou dávku. Skladujte v suchu, chladu, mimo dosah dětí. Obal těsně uzavírejte, produkt je citlivý na vlhkost. Může obsahovat stopy mléka, vajec a sóji.

 

Potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce.

Doporučené použití Osmo Worx 1 kg - natural

Balení:
1000 g
Dávkování:
Používejte jako sportovní nápoj. Smíchejte 60 g (přibližně 2 odměrky) prášku s 5 dl vody a pijte během cvičení nebo po tréninku v závislosti na vaší potřebě sacharidů. Chcete-li doplnit zásoby glykogenu před závodem, vypijte 4-5 porcí během předchozího dne.

Nutriční informace Osmo Worx 1 kg - natural

 

 100 g

 60 g*

 Energetická hodnota

 1538 kJ / 368 kcal

 923 kJ / 221 kcal

 Tuky

 0 g

 0 g

   z toho nasycené mastné kyseliny

 0 g

 0 g

 Sacharidy

 92 g

 55 g

   z toho cukry

 20 g

 12 g

 Bílkoviny

 0 g

 0 g

 Sůl

 0,26 g

 0,16 g

*1 dávka odpovídá 60 g. Balení obsahuje 16 dávek.

Složení: Osmocarb (modifikovaný škrob z kukuřice a brambor, dextrózomonohydrát, isomaltulóza, D-ribóza), regulátory kyselosti (kyselina jablečná, kyselina citronová, hydrogenuhličitan sodný).

Směs v osmokarbu se skládá z rychlých sacharidů, které jsou okamžitě absorbovány tělem a spotřebovány jako energie.


Dotazy a komentáře   Vložit dotaz

Komb

Krugwe, 12.06.2022

Dobrý den, zajímalo by mě, jak se dají gainery skloubit s cukrovkou 2.typu.

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 12.06.2022
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Dobrý den,
osobně nedoporučuji čerpání sacharidů z gainerů při cukrovce jakékoli typu. Většina gainerů obsahuje mj. i určité množství jednoduchých cukrů (v tomto případě se jedná o dextrózu) a výrobci ne vždy uvádí přesně obsažené množství daného druhu sacharidu. A samozřejmě se při těchto zdravotních komplikací špatně toto hlídá. Příjem sacharidů tedy raději čerpejte z pevné stravy, dle Vašich možností a raději z doplňků stravy můžete sáhnout po proteinovém nápoji.
Přeji pěkný den

GOLDFITNESS Prodejna Praha 10

V Olšinách 78/1270, 100 00 - Praha 10 - Strašnice

Pondělí - Pátek: 9 - 19 hod.

+420 274 774 632

GOLDFITNESS Sklad a prodejna Praha 8

Zdibská 2/229 (areál Zdibská), 182 00 - Praha 8 - Kobylisy

Pondělí - Pátek: 9 - 17 hod.

+420 736 631 669