:::::: »  Sacharidy, Proteiny, Aminokyseliny, Kreatin, Spalovače tuků, Stimulanty  « ::::::

Poradna

VyhledáváníVáš dotaz

Pokud máte dotaz ke konkrétnímu zboží, vkládejte je prosím v detailu tohoto zboží.

Maximum Zell Volume 2 kg

Autor: Ondra, Co nahradilo zell volume? 22.09.2017 18:09

Dobrý den, prosím vás byl tento výrobek něčím nahrazen? Byl jsem s ním moc spokojen a nemůžu ho nikde sehnat. Dík za odpověď.

Reagovat Detail zboží

Autor: Goldfitness, Re: Co nahradilo zell volume? 22.09.2017 18:09

Dobrý den Ondro,

u Zell Volume byla ukončena jeho výroba. Nyní je podobnou novinkou Cell Growth . Ohlasy zákazníků jsou zatím velmi pozitivní, proto doporučuji vyzkoušet.

Přeji pěkný den

S pozdravem Michal

Calcium Magnesium + Boron

Autor: Agáta, Těhotenství 22.09.2017 10:09

Dobrý den,

ráda bych se zeptala jak je to s doplňkem Calcium Magnesium + Boron 150g - Viridian v těhotenství.

Na základě doporučení neustále doplňování vápníku (miminko si bere vše) jsem si koupila tento přípravek, značku Viridian mám velice ráda, avšak v popisu je "nevhodné v těhotenství a kojení". Vím, že se spousta značek tímto musí chránit, avšak nerada bych podcenila situaci, Proto budu vděčná za Váš názor.

Děkuji

S pozdravem

Štěpánková

Reagovat Detail zboží

Autor: Goldfitness, Re: Těhotenství 22.09.2017 10:09

Dobrý den, paní Štěpánková,

legislativa nedoporučuje jak sama uvádíte užívání tohoto přípravku v těhotenství či při kojení. A ani já Vám osobně nemohu jeho užívání doporučit.
Raději bych doporučil užívání přípravku, které je zaměřeno přímo pro těhotné a to Pregnancy Complex . Vápníku je ovšem zde rapidně méně a to 35mg ve 2 kapslích. Je zde ale na druhou stranu širší spektrum vitaminů a minerálů.

Přeji pěkný den

S pozdravem Michal

Creapure Creatine 500g

Autor: Slávek Volráb, Užívání Kreatinu s jedlou sodou 22.09.2017 00:09

Dobrý den. Je možné tento Kreatin od Reflexu zároveň užívat i s jedlou sodou pro neutralizaci kyselého prostředí v žaludku spolu s ovocným jablečným džusem pro větší vyplavení inzulínu do těla, a následného zabudování Kreatinu do svalů???

Reagovat Detail zboží

Autor: Goldfitness, Re: Užívání Kreatinu s jedlou sodou 22.09.2017 15:09

Ano kyselinu jablečnou dávkujte, tak jak jsem Vám uvedl v předešlém komentáři, tedy 2-4 cps. denně...

Autor: Slávek Volráb, Re: Užívání Kreatinu s jedlou sodou 22.09.2017 15:09

Takže když budu davkovat Kreatin trikrat pěti gramy během dne, tj patnact gramu za den, bude jedna tableta te kyseliny jablecne k jedne davce Kreatinu stačit?

Autor: Goldfitness, Re: Užívání Kreatinu s jedlou sodou 22.09.2017 14:09

Dávkování kyseliny jablečné je uvedené přímo u popisu výrobku v doporučeném dávkování.. Berte 2-4 kapsle průběžně během dne, vždy s dávkou kreatin monohydrátu a transportních sacharidů. Co se týče Vaší druhé otázky, nemohu posoudit, jelikož jsem nikdy žádnou takovou studii o této teorii nečetl.

Ještě jednou pěkný den

Autor: Slávek Volráb, Re: Užívání Kreatinu s jedlou sodou 22.09.2017 14:09

A jak velké množství té kyseliny jablecne by jste mi k jedné dávce cca 5.g doporučil? A co cyklování Kreatinu, je důležité. A je to vůbec pravda s tím Myostatinem a faktorem IGF1?

Autor: Goldfitness, Re: Užívání Kreatinu s jedlou sodou 22.09.2017 11:09

Dextroza není kyselitvorná, tak jako fruktóza.. Veškeré ověřené studie doporučují užívání kreatinu právě s dextrozou, naopak užívání kreatinu s džusy je naprostým mýtem. S užíváním jedlé sody a kreatinu jsem se osobně nesetkal a nemám jej ani vyzkoušené. Raději bych doporučil zakoupit ověřený Malic Acid ,tedy kyselinu jablečnou, která urychluje vstřebávání kreatinu a osobně mám dobrou zkušenost před užíváním kreatinu zařadit Chlorellu, která též odkyseluje.
Co se týče dávkování kreatinu. Samozřejmě, že výrobce doporučuje dávkování nižší, vždy uvádí minimální dávkování a u každého je třeba se přizpůsovit dle sebe a vyzkoušet, co na každého lépe funguje. Mě osobně vyhovuje dávkování 15g denně. Znám i osoby, kteří dávkují kreatin 30g denně.
Děkujeme za Váš dotaz a přejeme mnoho úspěchů.

Hezký zbytek dne

Autor: Slávek Volráb, Re: Užívání Kreatinu s jedlou sodou 22.09.2017 11:09

Děkuji Vám Michale za odpověď. I Vám přeji Hezký den. Trochu jste mě ale s Vaši odpovědí překvapil. Já měl vždycky za to, že Dextroza je také kyselinotvorna, stejně jako ovocný dzus. A co by mě také zajimalo, tak kolik té sody by se mohlo přidat k tomuto Kreatinu. Nevím, co je na tom pravdy, ale jedla soda ve zvýšeném množství prý ničí stěny žaludku. A teď kde zjistit, jaká je ta hranice mezi normálním a nadměrným užíváním. A tu jedlou sodu bych si měl dát předtím, jak bych si hned na to vzal ten Kreatin s tou Dextrozou pro optimální zabudování toho Kreatinu? Jak dlouho po užití té jedle sody to vlastně trvá, než se to ph žaludku zneutralizuje? A taky mě ještě zajímalo, z jakého důvodu doporucujete tak vysoké dávkování Kreatinu. Většina výrobců doporučuje dávkování mnohem nižší, než doporucujete Vy. A dokonce jsem se docetl i v jedné knížce o sportovní výživě, ze Kreatin dokáže blokovat protirustovy hormon Myostatin, a také že Kreatin dokáže zvýšit hodnoty inzulinoveho rustoveho faktoru IGF 1. To je taky všechno pravda. Mě to přišlo až neskutečné.

Autor: Goldfitness, Re: Užívání Kreatinu s jedlou sodou 22.09.2017 08:09

Dobrý den přeji,

myšlenku máte zajisté správnou. Mix jedlé sody s Kreatinem je v podstate Krealkalyn. Ovšem místo ovocneho dzusu, který je opět kysely raději přidejte Dextrozu např. Dextrose .

Tím docilite mnohem lepšího účinku.

Přeji pěkný den

S pozdravem Michal

100% RAW Konopný Protein 1kg

Autor: Vendula Kutílková, Dotaz na vzorek 21.09.2017 17:09

Dobrý den. Zaujala mě Vaše nabídka 100% Rád konopný protein. Ráda bych se Vás zeptala před samotnou koupí kiloveho balení, zda by bylo možné zaslat (zakoupit) vzorek pro ochutnání. Předem děkuji za Vaší odpověď. S pozdravem Vendula Kutílková

Reagovat Detail zboží

Autor: Goldfitness, Re: Dotaz na vzorek 21.09.2017 18:09

Dobrý den, paní Kutilkova,

bohužel u tohoto výrobku vzorky k dispozici nemáme. Výrobce nám je nedodává.

Děkuji za pochopení a přeji pěkný den

S pozdravem Michal

Krill Oil 90 kapslí

Autor: bibros, Astaxantin 21.09.2017 12:09

Dobrý den, zajímal by mně obsah astaxantinu ve vašem výrobku (mg/tobolka).
Děkuji za odpověď Toms

Reagovat Detail zboží

Autor: Goldfitness, Re: Astaxantin 21.09.2017 12:09

Dobrý den,

obsah Astaxantinu je uvedený na našich stránkách ve složce nutriční informace přímo u popisu výrobku. Tento Krill Oil obsahuje 150 µg Astaxantinu.

Přeji pěkný den

S pozdravem Michal

Krea-Genic PTK 208 kapslí

Autor: Marek, weider krea genic+ptk 15.09.2017 16:09

Dobrý den.Prosím o radu jak doporučujete uzivat tento kreatin.Je mi36let vazim 70kg a merim 178cm
Cvicim 3x tydne.Rad bych nabral na vaze +hmotu:-):-):-)Dekuji za odpoved.Jinak uzivam jen Reflex one stop vzdy po treninku.Diky.Marek

Reagovat Detail zboží

Autor: Goldfitness, Re: weider krea genic+ptk 15.09.2017 17:09

Dobrý den Marku,

přibírání na váze (tedy objem) je během na dlouhou trať. Určitě se musíte zaměřit zejména na stravu, protože právě tam se odvíjí ten fakt, jak hodně a úspěšně budete přibírat. Tréninky 3x týdně můžou být dostačující za předpokladu, že odcvičíte každou partii v každém tréninku, tedy pokud cvičíte tzv. Fullbody trénink (trénink celého těla) a určitě silově. One Stop Xtreme bych zařadil i dávku ve dnech volna, dle potřeby doplnění živin k Vašemu stravovacímu režimu. Krea-Genic PTK užívejte dle doporučeného dávkování výrobcem, tedy 3 kapsle před tréninkem po dobu 6 týdnů. Krea-Genic PTK Vám napomůže zejména v nabírání síly, kterou poté využijete v silovém tréninku a tím tak nastartujete lepší růst svalové hmoty, ale jak říkám základem je zejména jídelníček a dostatečný přísun kalorií.

Přeji pěkný den

S pozdravem Michal

Šejkr Goldfitness černý 600ml.

Autor: Boris, Nejlepší šejkr co znám 13.09.2017 16:09

Tohle je fakt pecka, je obyčejný, neteče, je do něho dobře vidět a hlavně, je nižší a dostatečně široký, takže lze pohodlně a pořádně umýt! Do ostatních šejkrů já ruku ani nenacpu, natož s ní otočit a umýt šejkr. Tenhle se fakt povedl a ještě jsem ho dostal, jako dárek. Díky všem z goldfitness a ať se daří! B.

Reagovat Detail zboží

Autor: Goldfitness, Re: Nejlepší šejkr co znám 13.09.2017 16:09

Dobrý den přeji,

velice Vám děkujeme za Váš komentář. Snažili jsme se nechat si vyrobit takový šejkr s naším logem, který bude vyhovovat všem. A opravdu jsou s ním všichni velmi spokojení.

Děkujeme a přejeme Vám ať se daří.

Hezký den

S pozdravem Michal

Nexgen Pro 90 kapslí

Autor: Petr, Nexgen pro 12.09.2017 13:09

Dobrý den. Jsem zmatený z toho dávkování. 1× nebo 3× denně? Je mi 38 a mám 93 kg.

Reagovat Detail zboží

Autor: Goldfitness, Re: Nexgen pro 12.09.2017 14:09

Dobrý den, pane Petře,

multivitamín Nexgen dávkujte 3x denně 1 kapsli vždy po jídle. Na samotném obale je uvedeno dvojí dávkování z důvodu, že česká etiketa je upravena dle norem Evropské unie. Na originální etiketě od výrobce je dávkování uvedené, tak jak Vám ho i já osobně doporučuji. Samozřejmě lze použít i vyšší či nižší dávkování, záleží na hmotnosti a potřebě využití všech jednotlivých složek.

Přeji pěkný den

S pozdravem Michal

Pharma Whey HT+ 2250g

Autor: Iveta, protein 11.09.2017 10:09

Dobrý den, půl roku chodím do fitka cca 5x týdně, kde kombinuji silová trénink a cardio trénink. Bohužel se mi za tu dobu nepodařil shodit žádný kilogram, což bych ráda. Před cvičením beru Synephrine od Nutrendu a N. Dosud jsem brala i protein Diet Whey od PhD. Ale teď jsem narazila na Pharma Whey HT+ a nevím, který by byl pro mě vhodnější. Popřípadě mi prosím poraďte jak zkombinovat jiné suplememnty než ty které beru dosud. Děkuji Iveta

Reagovat Detail zboží

Autor: Goldfitness, Re: protein 11.09.2017 10:09

Dobrý den Iveto,

to že se Vám nepodařilo doposud shodit žádný kilogram může mít více důvodů. Jedním z nich může bý špatně sestavený stravovací režim, který je nejdůležitější k redukci tuků. Dalším důvodem může být ten fakt, že ani shazovat na váze nemusíte, ale přitom tukovou vrstvu ano. Vždy je efektivnější se pozorovat např. v zrcadle, ono totiž nezáleží kolik kilogramů shodíte, ale jak vypadáte. Píšete, že jste začala se silovým tréninkem, tak je dosti pravděpodobné, že se Vám zvýšila i svalová hmota.

Co se doplňků výživy týče, osobně bych Vám doporučil kvalitní syrovátkovou bílkovinu, nejlépe izolovoanou např. CFM Protein . Spalovač tuků můžete ponechat Synephrine, existují poté i efektivnější spalovače tuků, ale pokud cvičíte teprve půl roku, tak bych je prozatím nezařazoval.

Přeji pěkný den

S pozdravem Michal

Autor: Jirka Janusis, Protein 10.09.2017 16:09

Dobrý den, potřeboval bych poradit jaký vybrat vhodný protein na nabrání svalů. Je mi 17 let a mám 82kg tak jestli by jste mi poradili nějaký protein a dávkování. Předem děkuji za odpověď

Reagovat

Autor: Goldfitness, Re: Protein 10.09.2017 19:09

Dobrý den Jirko,

proteinovy nápoj slouží pouze jako doplněk k nabirani svalové hmoty. Musíte se určitě zaměřit zejména na stravovací režim. Tam vede cesta k úspěchu. Proteinovy nápoj pro Vás vhodný je např. CFM Protein . Davkujte 1 dávku po ukončení tréninkové jednotky a další dávku můžete zařadit kdykoliv během dne dle potreby doplnění bílkovin.

Přeji pěkný den

S pozdravem Michal

1 2 3 4 65 129 193 257
Společnost Goldfitness s.r.o. je výhradním distributorem značky WEIDER pro Českou republiku!
Možnosti platby - zajišťuje: PayU
Dobírka Hotově Převodem Kartou Česká spořitelna Raifka Komerční banka FIO mBank GE Money Sberbank Mobito
Přepnout na plnou verzi webu.