0
0 0 Kč

Košík je prázdný

MENU
O nás - Jak jde s námi čas

Ostatní O nás - Jak jde s námi čas Vydáno: 11.01.2022

Jan Krauz Autor článku
Jan Krauz

O NÁS

Historie a úspěchy firmy - jak šel s námi čas...

Rok 2002 - Spuštěn internetový obchod www.fitness-vyziva.cz
Naše firma působí v oblasti sportovní a doplňkové výživy na našem trhu od srpna 2002.

Rok 2006 - Spuštěn moderní internetový obchod www.goldfitness.cz

Duben 2009 - založena společnost Goldfitness s.r.o., jako nástupce fyzické osoby "Jan Krauz".

Květen 2009 - Otevření kamenného obchodu v Praze nedaleko metra trasy "A" - Strašnická.

Září 2011 - Společnost Goldfitness s.r.o. se stala výhradním distributorem značky WEIDER pro Českou republiku.

Leden 2012 - Stěhování kamenné prodejny do větších a prestižnějších prostor o rozloze 124 m2. Obchod se nachází pouze 100m vedle původního obchodu - přímo naproti metru "Strašnická".

Září 2012 - Obchod GOLDFITNESS.cz se stal vítězem prestižní soutěže na Heuréce "ShopRoku 2012".

Říjen 2013 - Obchod GOLDFITNESS.cz se další rok po svém vítězství dostal opět mezi finalisty prestižní soutěže na Heuréce "ShopRoku 2013"

Červenec 2014 - Stávající skladové prostory jsou nedostatečné a přestávají nám stačit, takže se stěhujeme do prostoru o celkové výměře cca 400m2

Srpen 2015 - Rekonstrukce a zvětšení prodejny v Praze Strašnicích. Nové výlohy, fasáda obchodu, rekonstrukce vnitřních prostor...

Únor 2016 - Spuštění nového a moderního e-shopu Goldfitness.cz odpovídajícího nejnovějším trendům a požadavkům zákazníka.

Květen 2017 - Díky přízni našich zákazníků otevíráme naši druhou značkovou prodejnu s kompletním sortimentem, který máme na e-shopu Goldfitness.cz. Navíc zde máme kompletní nabídku sportovního oblečení NEBBIA! Otevření prodejny na Vinohradské ulici v Praze zcela určitě ovlivnil fakt, že zde prodejna Sportovní výživy a doplňků měla dlouholetou tradici a byla zde již od roku 1990. Z tohoto důvodu možnost a pokus o "znovuzrození" této prodejny byla výzvou :-).

Červenec 2018 - Skladové prostory nám opět nestačí, takže po čtyřech letech další stěhování do větších prostor! Tentokrát na Prahu 8 do Kobylis a jelikož se jedná o odlišné spádové místo, otevíráme i zde možnost osobního odběru objednaného zboží.
Modernizace skladové logistiky, synchronizace a provoz přes čtečky čárových kódů dorazil  i k nám :-)

Rok 2019 - Redesign eshopu, nové a moderní platformy. Zahájení spolupráce s Mall.cz v rámci marketplace (vyřizování objednávek uskutečněných na Mall.cz a jejich distribuce k zákazníkům).
Goldfitness.cz je distributorem další značky, tentokrát české značky GF nutrition!

Rok 2020 - 2021 - Doba Covidu je snad už za námi, lehké to nebylo pro nikoho z nás, ale snažili jsme se neusnout a připravit se na dobu, kdy se vše vrátí do "normálu". Ke konci roku 2021 jsme měli cíl spustit zcela nový e-shop, kde se budeme snažit být více osobnější k zákazníkovi a jeho individuálním potřebám a nárokům. Nakonec spouštíme po Novém roce...:-)

Rok 2022 - Nový e-shop! Přejeme všem našim zákazníkům do nového roku jen to NEJ, hlavně zdraví, ...stejně tak i sportovní, ale i osobní úspěchy!
V srpnu tomu bylo 20 let našich služeb a našeho působení na trhu se sportovní, zdravou a dopňkovou výživou... Jsme o 20 LET starší (zkušenější ☺️) a díky Vám, našim věrným zákazníkům jsme tady stále! Děkujeme za důvěru!

Tyto naše úspěchy jsou především díky vám - našim zákazníkům, za což vám jménem celé naší firmy děkujeme! Uděláme vše, abychom vaši důvěru nezklamali!

Individuální přístup a individuální péče o každého našeho zákazníka je našim hlavním cílem. Nesnažíme se mít obchod s co největším a nejširším výběrem výrobců sportovní výživy, snažíme se výrobce, kterých je v dnešní době na trhu celá řada pečlivě vybírat a do naší nabídky zařazovat pouze ty, kteří jsou na světovém trhu uznávány a jejich výrobky jsou označovány za jedny z nejlepších, nejbezpečnějších, nejefektivnějších a to nejen u profesionálních sportovců, odborníků, ale i u široké veřejnosti. Naší filosofií je, že jen spokojený zákazník, který si vybral zboží, které skutečně funguje má důvod se k našim službám s důvěrou vracet....

Přejeme si, aby každý zákazník, který si v našem obchodě vybere jakékoliv zboží, aby se k nám a našim službám s důvěrou a jistotou správného výběru rád vracel.
Pokud si tedy nebudete s čímkoliv jisti, nebudete vědět jaký výrobek je právě pro Vás tím pravým, nebo budete mít jakoukoliv otázku z oblasti sportovní výživy, neváhejte a kontaktujte nás, ať již telefonicky, SMS na čísle 602 603 781 nebo na zelenou linku 800 801 130 či mailem na info@goldfitness.cz Bude nám potěšením Vám poradit, pomoci a přispět tím k Vaší maximální spokojenosti.

Děkujeme Vám.....

Závěrem:

  • Prosíme Vás, aby jste poukazovali na případné nedostatky ve funkčnosti našeho obchodu a uvedli své připomínky a přání k provozu jako takovému, ale i k sortimentu zboží, jeho cenám a nabízeným službám. Z Vašich podnětů budeme vycházet a budou jedním z hlavních aspektů pro další provoz, údržbu a modernizaci našeho shopu.

Děkujeme vám, že jste si pro svůj nákup vybrali právě náš internetový obchod a pevně věříme, že budete se službami e-shopu Goldfitness.cz spokojeni.

Jan Krauz

Jan Krauz
Jednatel společnosti a zakladatel Goldfitness.cz

Odbornost: 2002 - Instruktor fitness a trenérů kondiční kulturistiky. Absolvent Fitness institutu TONUS pana Petra Tlapáka
V srpnu 2002 založil e-shop Fitness-vyziva.cz, který v roce 2006 změnil podobu na Goldfitness.cz.
2009 - založení společnosti Goldfitness s.r.o.
V roce 2009 společnost Goldfitness s.r.o. otevírá svoji první kamennou prodejnu na Praze 10.
Rok 2011 – společnost Goldfitness s.r.o. se stává výhradním distributorem evropské jedničky ve sportovní výživě, značky WEIDER.
Rok 2017 otevíráme druhou prodejnu na Praze 2 a v roce 2018 třetí na Praze 8.
2020 - rekonstrukce kamenné prodejny v Praze 10 ve Strašnicích, abyste se u nás cítili ještě lépe...
V srpnu 2021 začal vývoj zcela nového a moderního e-shopu, který jsme chtěli spustit ke konci roku. Nestihli jsme a nový e-shop úspěšně spouštíme v únoru 2022.
SRPEN 2022 - Slavíme 20 let na trhu! Jsme o 20 LET starší (zkušenější ☺️) a díky Vám, našim věrným zákazníkům jsme tady stále! Děkujeme za důvěru!
Filosofií firmy je od počátku nabízet našim zákazníkům nejen prvotřídní a prověřené zboží s jasným původem a složením, ale i péči a servis z oblasti zdravé a sportovní výživy a zdravého životního stylu. Nemáme ambice být největší a nabízet veškerý sortiment, který současný trh nabízí, každého výrobce pro vás pečlivě vybíráme a není nám lhostejná kvalita!

GOLDFITNESS Prodejna Praha 10

V Olšinách 78/1270, 100 00 - Praha 10 - Strašnice

Pondělí - Pátek: 9 - 19 hod.

+420 274 774 632

GOLDFITNESS Sklad a prodejna Praha 8

Zdibská 2/229 (areál Zdibská), 182 00 - Praha 8 - Kobylisy

Pondělí - Pátek: 9 - 17 hod.

+420 736 631 669