O nás

O NÁS

Historie a úspěchy firmy - jak šel s námi čas...

Rok 2002 - Spuštěn internetový obchod www.fitness-vyziva.cz
Naše firma působí v oblasti sportovní a doplňkové výživy na našem trhu od srpna 2002.

Rok 2006 - Spuštěn moderní internetový obchod www.goldfitness.cz

Duben 2009 - založena společnost Goldfitness s.r.o., jako nástupce fyzické osoby "Jan Krauz".

Květen 2009 - Otevření kamenného obchodu v Praze nedaleko metra trasy "A" - Strašnická.

Září 2011 - Společnost Goldfitness s.r.o. se stala výhradním distributorem značky WEIDER pro Českou republiku.

Leden 2012 - Stěhování kamenné prodejny do větších a prestižnějších prostor o rozloze 124 m2. Obchod se nachází pouze 100m vedle původního obchodu - přímo naproti metru "Strašnická".

Září 2012 - Obchod GOLDFITNESS.cz se stal vítězem prestižní soutěže na Heuréce "ShopRoku 2012".

Říjen 2013 - Obchod GOLDFITNESS.cz se další rok po svém vítězství dostal opět mezi finalisty prestižní soutěže na Heuréce "ShopRoku 2013"

Červenec 2014 - Stávající skladové prostory jsou nedostatečné a přestávají nám stačit, takže se stěhujeme do prostoru o celkové výměře cca 400m2

Srpen 2015 - Rekonstrukce a zvětšení prodejny v Praze Strašnicích. Nové výlohy, fasáda obchodu, rekonstrukce vnitřních prostor...

Únor 2016 - Spuštění nového a moderního e-shopu Goldfitness.cz odpovídajícího nejnovějším trendům a požadavkům zákazníka.

Květen 2017 - Díky přízni našich zákazníků otevíráme naši druhou značkovou prodejnu s kompletním sortimentem, který máme na e-shopu Goldfitness.cz. Navíc zde máme kompletní nabídku sportovního oblečení NEBBIA! Otevření prodejny na Vinohradské ulici v Praze zcela určitě ovlivnil fakt, že zde prodejna Sportovní výživy a doplňků měla dlouholetou tradici a byla zde již od roku 1990. Z tohoto důvodu možnost a pokus o "znovuzrození" této prodejny byla výzvou :-).

Červenec 2018 - Skladové prostory nám opět nestačí, takže po čtyřech letech další stěhování do větších prostor! Tentokrát na Prahu 8 do Kobylis a jelikož se jedná o odlišné spádové místo, otevíráme i zde možnost osobního odběru objednaného zboží.
Modernizace skladové logistiky, synchronizace a provoz přes čtečky čárových kódů dorazil  i k nám :-)

Rok 2019 - Redesign eshopu, nové a moderní platformy. Zahájení spolupráce s Mall.cz v rámci marketplace (vyřizování objednávek uskutečněných na Mall.cz a jejich distribuce k zákazníkům).
Goldfitness.cz je distributorem další značky, tentokrát české značky GF nutrition!

Tyto naše úspěchy jsou především díky vám - našim zákazníkům, za což vám jménem celé naší firmy děkujeme! Uděláme vše, abychom vaši důvěru nezklamali!

Individuální přístup a individuální péče o každého našeho zákazníka je našim hlavním cílem. Nesnažíme se mít obchod s co největším a nejširším výběrem výrobců sportovní výživy, snažíme se výrobce, kterých je v dnešní době na trhu celá řada pečlivě vybírat a do naší nabídky zařazovat pouze ty, kteří jsou na světovém trhu uznávány a jejich výrobky jsou označovány za jedny z nejlepších, nejbezpečnějších, nejefektivnějších a to nejen u profesionálních sportovců, odborníků, ale i u široké veřejnosti. Naší filosofií je, že jen spokojený zákazník, který si vybral zboží, které skutečně funguje má důvod se k našim službám s důvěrou vracet....

Přejeme si, aby každý zákazník, který si v našem obchodě vybere jakékoliv zboží, aby se k nám a našim službám s důvěrou a jistotou správného výběru rád vracel.
Pokud si tedy nebudete s čímkoliv jisti, nebudete vědět jaký výrobek je právě pro Vás tím pravým, nebo budete mít jakoukoliv otázku z oblasti sportovní výživy, neváhejte a kontaktujte nás, ať již telefonicky, SMS na čísle 602 603 781 nebo na zelenou linku 800 801 130 či mailem na info@goldfitness.cz Bude nám potěšením Vám poradit, pomoci a přispět tím k Vaší maximální spokojenosti.

Děkujeme Vám.....

Závěrem:

  • Prosíme Vás, aby jste poukazovali na případné nedostatky ve funkčnosti našeho obchodu a uvedli své připomínky a přání k provozu jako takovému, ale i k sortimentu zboží, jeho cenám a nabízeným službám. Z Vašich podnětů budeme vycházet a budou jedním z hlavních aspektů pro další provoz, údržbu a modernizaci našeho shopu.

Děkujeme vám, že jste si pro svůj nákup vybrali právě náš internetový obchod a pevně věříme, že budete se službami e-shopu Goldfitness.cz spokojeni.

Společnost Goldfitness s.r.o. je výhradním distributorem značky WEIDER pro Českou republiku!
Možnosti platby - zajišťuje: PayU
Dobírka Hotově Převodem Kartou Česká spořitelna Raifka Komerční banka FIO mBank GE Money Sberbank Mobito
Přepnout na plnou verzi webu.