0
0 0 Kč

Košík je prázdný

MENU

GF nutrition
CREATINE made of Creapure® - 500g

CREATINE made of Creapure® je garance nejčistějšího a nejbezpečnějšího produktu na současném trhu. Kreatin monohydrát je využíván ve všech sportovních odvětvích, protože zvyšuje výkonnost a dynamiku. S mnoha klinickými studiemi, které potvrzují jeho účinnost, je bezesporu jedním z nejlépe prověřených suplementů na současném trhu sportovní výživy.

Doprava zdarma Vegan Doporučujeme

CREATINE made of Creapure® - 500g
kreatin monohydrát

CREATINE made of Creapure® je garance nejčistějšího a nejbezpečnějšího produktu na současném trhu. Úkolem kreatinu v těle je obnova spotřebovaného ATP (adenosin tri-fosfát), což je základní energetický zdroj pro kontrakci svalových vláken při anaerobním výkonu. Organismus má schopnost ukládat kreatin do buněk kosterního svalstva a vytvářet si tak zásobu pro fyzický výkon, přičemž více uloženého kreatinu znamená více energie pro pracující svaly, které budou schopné absolvovat intenzivnější trénink. Pokud budete schopni trénovat s vyšší intenzitou, dojde k většímu zatížení svalstva a dosáhnete tak větší stimulace jejich růstu. Tento fakt má ještě pozitivní vedlejší efekt. Protože kreatin na sebe v těle váže vodu, budou vaše svaly navíc pořádně nafouklé.

Kreatin monohydrát je využíván ve všech sportovních odvětvích, protože zvyšuje výkonnost a dynamiku. S mnoha klinickými studiemi, které potvrzují jeho účinnost, je bezesporu jedním z nejlépe prověřených suplementů na současném trhu sportovní výživy. Napříč všemi sportovními disciplínami od dynamických sportů až po ryze silové sporty, suplementace kreatinem ve velmi krátké době prokazatelně zvyšuje nárůst síly a vytrvalosti až o 20%, u krátkého a dynamického zatížení dokonce v průměru 30% nárůstu výkonu.

Na současném trhu je k dispozici široké spektrum forem kreatinu, kritickým okamžikem je ale skutečnost, které produkty jsou prověřeny klinickými studiemi a jsou bezpečné.

Na prvním místě Creapure® Creatine! ….a v čem je Creapure kreatin jiný?? Na současném trhu je nepřeberné množství forem i výrobců kreatinu, Creapure® je ale jediný kreatin na světě, který je trvale testován na nežádoucí nečistoty a odpadní látky (kreatinin, dicyandiamid, dihydrotriazin, thiourea). Německý výrobce kreatinu, společnost AlzChem Germany garantuje špičkovou kvalitu! Vyrobeno v souladu s normami ISO 9001 a ISO 17025.

Doplněk stravy s obsahem složky CREAPURE® Creatine.

Informace: Výrobek neobsahuje GMO a nebyl vyroben z geneticky modifikovaných surovin. Výrobek nebyl ošetřen pomocí ionizujícího záření. Výrobek neobsahuje alergeny uvedené v Příloze II Nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) č.1169/2011 v platném znění. – Vhodné pro vegany a vegetariány

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží, jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným používáním nebo skladováním. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem.

Vhodné pro sportovce.

Doporučené použití CREATINE made of Creapure® - 500g

Balení:
500 g
Dávkování:
Sytící fáze: Rozmíchejte 5 g prášku ( 1 odměrka) v 200 ml vody. Konzumujte 4 dávky denně v pravidelných intervalech po dobu 5 dní. Udržovací fáze: Rozmíchejte 5 g prášku ( 1 odměrka) v 200 ml vody. Konzumujte 1 dávku denně. 1 dávka/ odměrka je 5 gramů.

Nutriční informace CREATINE made of Creapure® - 500g

Složení:Obsah ve 100 gramechObsah v dávce (5 gramů)
Creapure Creatine 100 g 5 gramů

Doplněk stravy s obsahem složky Creapure® Creatine.


Dotazy a komentáře   Vložit dotaz

kreatin a káva

prudimír, 23.05.2024

Dobrý den, mohu během " kreatinové kůry " popíjet kávu?? Pokud ano, jsem limitován v čase a množství během dne?? Děkuji za informaci. Pt

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 23.05.2024
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Dobrý den,
děkujeme za Váš dotaz. Dříve se sice tradovalo, že Kreatin by se neměl užívat s kávou, jelikož Kreatin pomáhá tahat vodu do svalů a naopak káva odvodňuje.
Ovšem v dnešní době nevidím žádný problém, když si při užívání Kreatinu dopřejete kávu. 2-3 kávy za den určitě kontraproduktivní nebudou.
Přeji příjemný den

Aminokyseliny a kreatin

Martin, 15.04.2024

Dobrý den, chci se zeptat zda můžu brát Prom-IN BCAA Synergy 550 g a k tomu kreatin CREATINE made of Creapure® - 500g GF nutrition.
Nemam s tím žádnou zkušenost teprv začínám chci nabrat svalovou hmotu a být fit. Děkuji

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 15.04.2024
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Dobrý den Martine,
děkujeme za Váš dotaz. Určitě aminokyseliny (Bcaa) společně s Kreatinem užívat můžete. Každopádně by jste měl v prvé řadě Vaší suplementace upřednostnit proteinový nápoj, který by měl být pro Vás naprostým základem. Rozhodně doporučuji nejkvalitnější a nejčistější protein Diamond Whey https://www.goldfitness.cz/diamond-whey-protein-2000-g-sejkr-600-ml-zdarma-d6169. Jedná se o prvotřídní převážně izolovanou bílkovinu z Irska (VOLAC - nejlepší mlékárna v Evropě). Tento protein neobsahuje žádné balastní látky, má přírodní aromata i barviva. Je výborně stravitelný, neobsahuje žádnou laktózu a jsou v něm navíc přidány značkové trávicí enzymy a probiotika. Chválí si ho i zákazníci, kteří trpí intolerancí na laktózu. Mojí recenzi na tento protein si můžete přečíst zde: https://www.goldfitness.cz/recenze-gf-nutrition-diamond-whey-protein-c203 .
Aminokyseliny a Kreatin jsou poté vhodnou kombinací s již zmíněným proteinovým nápojem.

Děkuji za pochopení a přeji pěkný den

Doplňky pro mladého hokejistu

Richard, 02.01.2023

Dobrý den, nedávno jsem se dotazoval na doplňky k regeneraci 15ti letého hokejisty. Doporučil jste mi Gainer za což děkuji a jen navazu na toto téma. Dnes už 16ti letý syn (187cm, 90kg, dle testů 18%tuku ale nevypadá to:) ) trénuje 2-3 fáze (2x led + posilovna/běh) denně a chtěl bych se zeptat zda neprejit na protein izolát/koncentrát a přidat k tomu kreatin. Je to vhodné pro tak mladého sportovce? Děkuji a přeji hodně zdraví do roku 2023. Richard

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 02.01.2023
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Dobrý den Richarde,
Vašemu synovi jako sportujícímu klukovi spíše doporučuji zůstat u gaineru Diamond Mass. Při jeho fyzické aktivitě a zajisté vysoké spotřebě energie je pro něj zásadnější příjmout sacharidy společně s bílkovinami a tím tak po tréninku zajistit regenerační procesy.
Co se užívání Kreatinu týče, tak nevidím v jeho užívání žádný problém, jen bych se řídil mnou doporučeným dávkováním 5g před tréninkem, tedy užívání nízké dávky a klidně dlouhodobě.
Richarde i Vám přeji pevné zdraví a vše nejlepší do Nového Roku 2023!

GOLDFITNESS Prodejna Praha 10

V Olšinách 78/1270, 100 00 - Praha 10 - Strašnice

Pondělí - Pátek: 9 - 19 hod.

+420 274 774 632

GOLDFITNESS Sklad a prodejna Praha 8

Zdibská 2/229 (areál Zdibská), 182 00 - Praha 8 - Kobylisy

Pondělí - Pátek: 9 - 17 hod.

+420 736 631 669