0
0 0 Kč

Košík je prázdný

MENU

GF nutrition
Hydramax GF 400 gramů

Instantní nápoj s cholinem a minerály určený k přípravě hypotonického nápoje s vyšším obsahem elektrolytů. Je určen pro aktivní a profesionální sportovce a to zejména pro účinnou hydrataci. HYDRAMAX GF pomáhá regulovat ztráty minerálů a elektrolytů během intenzivní fyzické aktivity způsobené zejména díky nadměrnému pocení.

Doprava zdarma Vegan

Hydramax GF 400 gramů

HYDRAMAX  GF je instantní nápoj s cholinem a minerály určený k přípravě hypotonického nápoje s vyšším obsahem elektrolytů. Je určen pro aktivní a profesionální sportovce a to zejména pro účinnou hydrataci.
HYDRAMAX GF pomáhá regulovat ztráty minerálů a elektrolytů během intenzivní fyzické aktivity způsobené zejména díky nadměrnému pocení. Při jejich nedostatku může docházet ke snížení výkonu a zvýšení únavy, je tedy optimální tyto látky tělu v dostatečném množství doplňovat.
Základem Hydramaxu je prémiová patentovaná směs vysoce rozvětveného cyklického dextrinu (Cluster dextrin™ japonské kvality) a Palatinosy™ (Německo) v poměru 70:30, navíc obohacená o Cholin a řadu nejdůležitějších minerálů v podobě sodíku, draslíku, hořčíku a vápníku vysoké kvality. Tato směs díky postupně uvolňující energii udržuje optimální energetickou hladinu během náročných a intenzivních tréninků.
Cyklický dextrin (Cluster dextrin™) je vyráběn pomocí unikátního enzymatického procesu, který dělí škroby na tzv. clusterovou strukturu, čímž je vytvořen prémiový sacharid, který tělo lépe absorbuje a zároveň zajišťuje postupné uvolňování škrobu.
Další složkou v HYDRAMAXU GF je patentovaná forma Palatinosy, sacharid s nízkým glykemickým indexem, který je výborným zdrojem energie pro jedince při zvýšené tělesné zátěži nebo při vytrvalostním tréninku.
Obohaceno o Cholin! Cholin podporuje správnou funkci nervového systému, zvyšuje energii, působí jako mozkový neurotransmiter, zlepšuje paměť a pomáhá podporovat nejen mozkové funkce ale i správný metabolismus. Cholin navíc příznivě ovlivňuje odbourávání cholesterolu.
Výsledkem této jedinečné a specifické koncepce složení je možnost tvrději a déle trénovat, navíc i rychleji regenerovat.

Vhodné pro vegany a vegetariány

Informace: NO GMO - Výrobek v souladu s požadavky Nařízení (ES) 1829/2003 a 1830/2003 neobsahuje GMO a nebyl vyroben z geneticky modifikovaných surovin. Výrobek nebyl ošetřen pomocí ionizujícího záření. Výrobek neobsahuje alergeny uvedené v Příloze II Nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) č.1169/2011 v platném znění.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží, jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným používáním nebo skladováním. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem.

Doplněk stravy. Potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce. 

Doporučené použití Hydramax GF 400 gramů

Balení:
400 gramů
Dávkování:
10 - 20 gramů prášku (jedna až dvě odměrky) rozmíchejte ve 300 - 500ml vody a popíjejte během fyzické aktivity, aby nedošlo k dehydrataci organismu způsobené nadměrným pocením. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

Nutriční informace Hydramax GF 400 gramů

Složení

Obsah ve 100 g

Obsah v jedné dávce 10 g

ENERGETICKÁ HODNOTA

1203 kJ / 283 kcal 

120,3 kJ / 28,3 kcal

TUKY

0 g

0 g

     z toho nasycené mastné kyseliny

0 g

0 g

SACHARIDY

70,7 g

7,07 g

     z toho cukry

35 g

3,5 g

BÍLKOVINY

0 g

0 g

SŮL

6,5 g

0,65 g

Cholin

5000 mg

500 mg

Sodík

2500 mg

250 mg

Draslík

2500 mg *RHP 125 %

250 mg *RHP 12,5 %

Hořčík

500 mg *RHP 133 %

50 mg *RHP 13,3 %

Vápník

500 mg *RHP 62,5 %

50 mg *RHP 6,25 %

*RHP-referenční hodnota příjmu

Složení - (příchuť lime): Cyklický dextrin (Cluster Dextrin™), Palatinose™, hydrogenuhličitan sodný, cholin bitartrát, hydrochlorid draselný, magnesium bisglycinat, uhličitan vápenatý, regulátory kyselosti - kyselina citrónová, kyselina jablečná, aroma citrón, barvivo beta karoten, náhradní sladidlo – sukralóza.

Složení - (příchuť apricot): Cyklický dextrin (Cluster Dextrin™), Palatinose™, hydrogenuhličitan sodný, cholin bitartrát, hydrochlorid draselný, magnesium bisglycinat, uhličitan vápenatý, regulátory kyselosti - kyselina jablečná, aroma meruňka, barvivo beta karoten, náhradní sladidlo – sukralóza.


Dotazy a komentáře   Vložit dotaz

Regenerace svalů cyklistika

Petr, 16.04.2024

Dobrý den. Silniční cyklistika, sportovně laděné jízdy (nezávodím), v sezóně 2-3 hodiny denně, někdy delší, 4 - 6krát týdně (věk 59). Co byste mi doporučili k regeneraci, resp. odbourání únavy (bolesti) svalů a tím omezení výkonu při opakovaných jízdách. Přemýšlím o After Training Protein (Nutrend), kde je obsaženo i BCAA. Dříve jsem většinou užíval k regeneraci samostatně různé proteinové nápoje + samostatně BCAA 2:1:1. Je k tomuto přípravku nutné ještě samostatně užívat i BCAA, když už je obsahuje? Třeba před jízdou? Nebo nějaké minerály navíc. Také úplně nevím, jak se sacharidy, vím, že k výkonu jsou potřeba, ale chci je přijímat jen v přiměřeně nutné míře. Mám problém s kily navíc a sportem se snažím mj. váhu i redukovat (177 cm/95 kg). Také opakovaně zkouším různé iontové nápoje, máte nějaké doporučení? Nemám nic stálého. Děkuji!

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 16.04.2024
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Dobrý den Petře,
After Training Protein po ukončené sportovní činnosti pro Vás není špatnou volbou. Jedná se o komplexnější produkt, který obsahuje 5g Bcaa v jedné dávce, tudíž je to dávka naprosto dostačující pro Vaše potřeby. Co se Vašeho dalšího dotazu týče, pak bych zvolil během Vaší jízdy kvalitní iontový nápoj, který mj. obsahuje kvalitní zdroje sacharidů pro okamžitou energii v podobě Cyklického Dextrinu a Palatinózy. Dále obsahuje velmi pěkné množství elektrolytů, tedy minerálů, které se z těla vypocují a je třeba je při sporotvní aktivitě doplňovat.
Třešničkou na dortu v Hydramaxu je Cholin, ten napomáhá se lépe soustředit na danou sportovní aktivitu a tím celkově zkvalitňuje výkon.
Tudíž rozhodně bych zkusil zařadit tyto dva produkty společně, myslím, že to Váš sportovní výkon zcela jistě obohatí.
Přeji pěkný den a ať se daří

GOLDFITNESS Prodejna Praha 10

V Olšinách 78/1270, 100 00 - Praha 10 - Strašnice

Pondělí - Pátek: 9 - 19 hod.

+420 274 774 632

GOLDFITNESS Sklad a prodejna Praha 8

Zdibská 2/229 (areál Zdibská), 182 00 - Praha 8 - Kobylisy

Pondělí - Pátek: 9 - 17 hod.

+420 736 631 669