0
0 0 Kč

Košík je prázdný

MENU

GF nutrition
Diamond MASS 6 kg

Prémiová sacharidovo-proteinová formule, obsahující výběrové suroviny v optimalizovaném poměru. Základ Diamond Massu tvoří tří-složková směs sacharidů a vybraných bílkovin nadstandardní kvality původem pouze z evropských zemí. Směs je obohacena o KYOWA glutamin, aminokyseliny BCAA v poměru 4:1:1 (L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin), MCT olej a vitamíny řady B, C, a D3 ve 100% RHP

Doprava zdarma Doporučujeme

Vyberte variantu

Chcete slevu 3-10%? Zaregistrujte se

Diamond MASS 6 kg

Prémiová sacharidovo-proteinová formule, obsahující výběrové bílkoviny, aminokyseliny, organické sacharidy a trehalózu v optimalizovaném poměru. Minimální obsah laktózy a dalších neplnohodnotných látek zajišťuje maximální využitelnost a výsledný efekt, který navíc násobí i množství probiotických kultur a trávicích enzymů. Maximální čistota, garance vysoké kvality a jasný původ zdrojových surovin je samozřejmostí!

Základ Diamond Massu tvoří tří-složková směs sacharidů a vybraných bílkovin nadstandardní kvality původem výhradně a pouze z evropských zemí. Směs je obohacena o značkový KYOWA glutamin, aminokyseliny BCAA v optimalizovaném poměru 4:1:1 (L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin), MCT olej a vitamíny řady B, C, a D3 ve 100% RHP.

Sacharidovou směs Diamond Massu tvoří Trehalóza, kukuřičné polymery (kukuřičný škrob - 72% amylopektinu), a maltodextrinu DE19 získaného enzymatickou hydrolýzou kukuřičného škrobu.
Trehalóza je neredukující cukr ze skupiny disacharidů. Stabilizuje buněčné membrány, podílí se na stavbě stěny svalových buněk a může být syntetizována až třemi různými způsoby což z ní dělá velice významnou látku. 
Kukuřičné polymery (kukuřičný škrob - 72% amylopektinu). Amylopektin slouží jako dlouhodobý zdroj energie, obsahuje lehce stravitelné sacharidy, reguluje hladinu krevního cukru a má v porovnání např. s dextrózou nižší glykemický index.
Maltodextrin DE 19 - maltodextrin získaný enzymatickou hydrolýzou kukuřičného škrobu o dextrózovém ekvivalentu 19 umožňuje optimální a opětovnou syntézu glykogenu.

Proteinovou složku tvoří Nativní syrovátkový izolát a koncentrát získaný pomocí mikrofiltrace a ultrafiltrace (cross flow microfiltration - CFM) v poměru 70:30 izolát:koncentrát (vyrobeno ve Velké Británii pod ochrannou známkou Volac!) a Nativní (nedenaturovaný) mléčný koncentrát získaný ultrafiltrací přímo z kravského mléka - 80% Micelární kasein vyrobený v Německu!
Ptáte se proč tak kvalitní zdroj bílkovin do gaineru? Správná otázka a jednoduchá odpověď! Jednak jdeme v dnešní době tak trochu “proti proudu”, nekvalitních nebo průměrných gainerů je na trhu celá řada, snažíme se dělat věci jinak, navíc a co je podstatné, obsah bílkovin je v tomto gaineru více jak v pětinovém množství z celého obsahu a pokud bychom použili obyčejný koncentrát syrovátkové bílkoviny tzv. WPC, tak na problém nadýmání a zažívacích obtíží nebudete dlouho čekat, navíc takto zpracovaný gainer velký efekt při budování hmoty mít nebude, nekvalitní suroviny, ať už to jsou bílkoviny či sacharidy enormně zatíží trávicí trakt a tím očekávaný výsledný efekt téměř anulují. Proto jsou pro nás i minoritně zastoupené suroviny a složky v našich produktech vybírány s vysokým důrazem na čistotu a kvalitu. Jen tímto přístupem lze zaručit spokojenost našich zákazníků. 

Dále jsme tuto sofistikovanou směs obohatili o fermentovaný Glutamin Kyowa Quality, která zaručuje vysoký standard a farmaceutickou čistotu. Glutamin je aminokyselina, která je ve svalové buňce zastoupena v nejvyšší míře a to až z 75%. Glutamin chrání svalovou hmotu, urychluje regeneraci, napomáhá svalovému růstu a velmi posiluje imunitní systém. Značka Kyowa Quality je zárukou ultra čistých forem aminokyselin.
BCAA v optimalizovaném poměru 4:1:1 (L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin). Aminokyseliny BCAA není třeba dlouze představovat, poměr 4:1:1 ve prospěch L-Leucinu jsme zvolili proto, že právě L-Leucin se nejvíce podílí na nárůstu svalové hmoty a podporuje regeneraci po ukončení tréninku a to jak silového, tak vytrvalostního.
MCT (Medium Chain Triglycerides) neboli kyselina Kapronová, Kaprylová a Kaprinová - mastné kyseliny se středně dlouhým řetězcem. Mají vysokou energetickou hodnotu, vyšší než-li sacharidy a kromě posílení imunitního systému jsou často využívány při vytrvalostních sportech, kdy pomáhají spalovat tuky místo glykogenu.

Diamond Mass je navíc obohacen o nálož vitamínů, v každé dávce obsahuje 100% doporučené denní dávky vitamínů řady B,  vitamínu D3 a 50% vitamínu C!
Samozřejmostí jsou trávicí enzymy Opti-7-Digest a probiotika britské společnosti Lactospore® (Bacillus Coagulans) pro ještě lehčí stravitelnost.

Díky tomuto perfektně vyváženému složení je Diamond Mass nepostradatelným pomocníkem pro všechny, kteří chtějí

  • budovat kvalitní svalovou hmotu
  • doplnit energetickou ztrátu způsobenou tvrdým tréninkem
  • maximální stravitelnost a využitelnost bez vedlejších účinků (projímavost, nadýmání, zhoršené trávení)
  • maximální kvalitu a čistotu produktu

Vývoj tohoto kvalitního gaineru nám trval nezvykle dlouho a to nejen z důvodu skladby prémiových vstupních surovin, ale i z důvodu snahy vyjít všem zákazníkům vstříc. Původně jsme chtěli "jen" gainer absolutně bez sladidel, kterých je na trhu zlomek, po delším testování se nám toto povedlo a pro tento typ zákazníků jsme vybrali dvě příchutě, příchuť čokolády (bez sladidel) a jahody (bez sladidel), která se nám i bez přítomnosti jakéhokoliv sladidla zdála nenásilná a chuťově velmi přijatelná. Ze snahy ale vyjít vstříc i zákazníkům, kteří nepreferují absolutní absenci sladidel je zde i verze klasická, tedy verze se sladidly resp. se stévií (steviolglykosid) a sukralózou. I tyto verze (čokoláda a vanilka) obsahují oproti standardním gainerům minimální množství sladidel.

Produkt je GMO free, rBGH (rBST) free, Egg free a nebyl vyroben z geneticky modifikovaných surovin.
Výrobek nebyl ošetřen pomocí ionizujícího záření.

Vhodné pro vegetariány

Informace: Výrobek neobsahuje GMO a nebyl vyroben z geneticky modifikovaných surovin. Výrobek nebyl ošetřen pomocí ionizujícího záření. bek neobsahuje alergeny uvedené v Příloze II Nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) č.1169/2011 v platném znění. – Vhodné pro vegetariány


Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží, jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným používáním nebo skladováním. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem.

Vhodné pro sportovce.

Doporučené použití Diamond MASS 6 kg

Balení:
6 kg
Dávkování:
S ohledem na jídelníček a denní příjem sacharidů užívejte 1 – 2 dávky denně a to ihned po ukončen. tréninku a kdykoliv během dne mezi jídly. Doporučenou dávku 100g řádně rozmíchejte ve vodě pomocí šejkru. Odměrka je součástí balení.

Nutriční informace Diamond MASS 6 kg

*RHP – Referenční hodnota příjmu

Složení Čokoláda Vanilka Čokoláda bez sladidel   Jahoda bez sladidel
Energetická hodnota 1514,3KJ/357,6kcal 1531,5KJ/361,4kcal 1514,3KJ/357,6kcal 1520KJ/358,7kcal
TUKY 3,9 g 3,5 g 3,9 g 3,5 g
   z toho nasycené mastné kyseliny   3,6 g 3,3 g 3,6 g 3,3 g
SACHARIDY 57,6 g 60,3 g 57,6 g 59,8 g
   z toho cukry 13,6 g 13,8 g 13,6 g 13,8 g
BÍLKOVINY 22,4 g 22,1 g 22,4 g 22 g
SŮL 1,6 g 1,6 g 1,6 g 1,6 g
          Vitamíny, aminokyseliny a další látky:                     100g (v jedné dávce 100g).         

Glutamin Kyowa

3 g
BCAA v poměru 4:1:1 1 g
   z toho L-Leucin 664 mg
   z toho L-Isoleucin 166 mg
   z toho L-Valin 166 mg

Trávicí enzymy Opti-7-Digest™

 150 mg
Vitamín C 40 mg (*50% RHP)
Probiotika Lactospore 50 mg
Vitamín B3 Niacin 16 mg (*100% RHP)
Vitamín B6 1,4 mg (*100% RHP)
Vitamín B2 1,4 mg (*100% RHP)
Vitamín B1 1,1 mg (*100% RHP)
Vitamín B9 Kyselina listová 200 mcg (*100% RHP)
Vitamín B7 Biotin 50 mcg (*100% RHP)
Vitamín D3 5 mcg (*100% RHP)
Vitamín B12 2,5 mcg (*100% RHP)

Doplněk stravy: Sacharidovo-proteinová instantní formule s obsahem bílkovin, se sladidlem steviolglykosid, sukralozou a s vitamíny.

Trávicí enzymy Opti-7-Digest:
komplexní multi enzymatická směs 7 digestivních enzymů výhradně rostlinného původu, zaměřená na optimální a komplexní vstřebávání a využití bílkovin, tuků a sacharidů ze stravy.
Obsahuje spektrum enzymů syntetizovaných z nepatogenních hub a rostlin , jsou 100% neživočišného původu a tím jsou více resistentní k žaludečním kyselinám a aktivně pracují v širším spektru pH 3,5-8,0 a teplotě 35-40°C . Jsou vhodné i pro vegetariány.
Složení v 1 gr  enzymatické směsi :
Amylase       16,800 U/g
Lactase          2,800 U/g
Protease        4,200 U/g
Lipase               700 U/g
Cellulase           140 U/g
Bromelain        60 GDU/g
Papain           40,000 U/g

Složení (čokoláda): Maltodextrin DE19 (31%), kukuřičný škrob – 72% amylopektinu (19%), Ultrafiltrovaný nedenaturovaný (nativní) syrovátkový proteinový izolát WPI (14%), Trehalóza (10%), Ultrafiltrovaný nedenaturovaný (nativní) syrovátkový proteinový koncentrát WPC (8%), 80% micelární kasein (4,7%), kakao holandského typu (4%), aroma čokoláda, barvivo karamel, KYOWA Glutamine (3%), MCT olej (3%), BCAA v poměru 4:1:1 (L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin) (1%), himalájská sůl, trávicí enzymy Opti-7-Digest™, (lipáza, celuláza, papain, alfa-amyláza, proteáza, laktáza, bromelain), probiotika LactoSpore. (Bacillus coagulans), vitamin C, vitamin B3-Niacin, vitamin D3, vitamin B6, vitamin B1-Thiamin, vitamin B2, vitamin B9 Kyselina listová, vitamin B7-Biotin, vitamin B12 kyanokobalamin. Sladidlo steviolglykosidy, sukraloza
EAN 8594193924851

Složení (vanilka): Maltodextrin DE19 (33%), kukuřičný škrob – 72% amylopektinu (21%), Ultrafiltrovaný nedenaturovaný (nativní) syrovátkový proteinový izolát WPI (14%), Trehalóza (10%), Ultrafiltrovaný nedenaturovaný (nativní) syrovátkový proteinový koncentrát WPC (8%), 80% micelární kasein (4,7%), KYOWA Glutamine (3%), MCT olej (3%), BCAA v poměru 4:1:1 (L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin) (1%), himalájská sůl, barvivo beta karoten, aroma vanilka, trávicí enzymy Opti-7-Digest™, (lipáza, celuláza, papain, alfaamyláza, proteáza, laktáza, bromelain), probiotika LactoSpore. (Bacillus coagulans), vitamin C, vitamin B3-Niacin, vitamin D3, vitamin B6, vitamin B1-Thiamin, vitamin B2, vitamin B9 Kyselina listová, vitamin B7-Biotin, vitamin B12 kyanokobalamin. Sladidlo steviolglykosidy, sukraloza
EAN 8594193924868

Složení (čokoláda) - bez sladidel! Maltodextrin DE19 (31%), kukuřičný škrob – 72% amylopektinu (19%), Ultrafiltrovaný nedenaturovaný (nativní) syrovátkový proteinový izolát WPI (14%), Trehalóza (10%), Ultrafiltrovaný nedenaturovaný (nativní) syrovátkový proteinový koncentrát WPC (8%), 80% micelární kasein (4,7%), kakao holandského typu (4%), aroma čokoláda, barvivo karamel, KYOWA Glutamine (3%), MCT olej (3%), BCAA v poměru 4:1:1 (L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin) (1%), himalájská sůl, trávicí enzymy Opti-7-Digest™, (lipáza, celuláza, papain, alfa-amyláza, proteáza, laktáza, bromelain), probiotika LactoSpore. (Bacillus coagulans), vitamin C, vitamin B3-Niacin, vitamin D3, vitamin B6, vitamin B1-Thiamin, vitamin B2, vitamin B9 Kyselina listová, vitamin B7-Biotin, vitamin B12 kyanokobalamin.
EAN 8594193924882

Složení (jahoda) - bez sladidel!: Maltodextrin DE19 (33%), kukuřičný škrob – 72% amylopektinu (21%), Ultrafiltrovaný nedenaturovaný (nativní) syrovátkový proteinový izolát WPI (14%), Trehalóza (10%), Ultrafiltrovaný nedenaturovaný (nativní) syrovátkový proteinový koncentrát WPC (8%), 80% micelární kasein (4,7%), KYOWA Glutamine (3%), MCT olej (3%), BCAA v poměru 4:1:1 (L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin) (1%), himalájská sůl, barvivo prášek z červené řepy, aroma jahoda, trávicí enzymy Opti-7-Digest™, (lipáza, celuláza, papain, alfaamyláza, proteáza, laktáza, bromelain), probiotika LactoSpore. (Bacillus coagulans), vitamin C, vitamin B3-Niacin, vitamin D3, vitamin B6, vitamin B1-Thiamin, vitamin B2, vitamin B9 Kyselina listová, vitamin B7-Biotin, vitamin B12 kyanokobalamin.
EAN 8594193924875


Dotazy a komentáře   Vložit dotaz

Složení produktu

Jan, 26.04.2024

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, jestli došlo v tomto produktu v poslední době ke změně složení. Pár dní zpět jsem si objednal daný produkt a je chuťově jiný (chutná daleko méně po vanilce než dříve). Jedná se o příchuť vanilka.

Děkuji.

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 26.04.2024
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Dobrý den,
dotaz jsme pro jistotu řešili i s výrobcem a k žádné změně ve složení a ani v premixu od počátku výroby nedošlo - premix je specifický poměr a obsah jednotlivých látek typu sladidel, vanilinu, vitamínů, trávicích enzymů apod. Pokud Vám ale přijde výrobek jiný, rádi Vám na náklady výrobce produkt vyměníme za jiný a tento zašleme výrobci na podrobnější posouzení.
Děkujeme za dotaz a mějte pěkný den

Diamond MASS

David, 13.01.2024

Dobrý den.poprosím o Váš názor na množství soli v tomto gaineru-není jí příliš mnoho ?
Děkuji,David.

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 13.01.2024
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Dobrý den Davide,
jelikož považuji i dle mých hodnocení a recenzí tento gainer za nejkvalitnější, pak musím konstatovat, že taková dávka soli je zcela v pořádku. 1,4g soli na 100g nepovažuji za velkou hodnotu, naopak. Sůl díky obsahu draslíku je pro většinu lidí, kteří se kvalitně stravují prospěšná i například z důvodu vyššího svalového napumpování.
Spousta lidí řeší množství soli a pak se bohužel nevhodně stravuje z průmyslově zpracovaných surovin, kde je skryté soli mnohem více než-li 1,4g jako v tomto gaineru.
Sůl se do doplňků stravy přidává zejména kvůli konečné chuti, aby se trochu neutralizovala sladká chuť.
Děkuji za pochopení a přeji pěkný den

čr

robert turek, 03.03.2023

zdravím , vážím 65kg výška 186cm .začínám posílovat a uvažují že jsi koupim royal mass , creatin monohydrat a glutamin . můžete mi poradit dávkování, na příklad kolikrát denně brát creatin jestli před cvičením a nebo po tréninku děkuji

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 04.03.2023
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Dobrý den,
doplňky stravy jste do Vašeho začátku cvičení zvolil vhodné. Nejprve co se týče gaineru, Royal Mass se přestal před již delší dobou vyrábět a v nabídce ho tak již nemáme. Doporučuji Vám Diamond Mass, který obsahuje ještě kvalitnější zdroje sacharidů a bílkovin. Gainer davkujte dle denní potřeby doplnění makroživin k Vaší stravě. Obvykle postačí 1-2 dávky denně, kdy jednu směřujte po tréninku.
Kreatin doporučuji vždy spíše sypkou formu a značku Creapure, tedy německý Kreatin s ochrannou známkou. Kreatin davkujte 5-10g denně, kdy je dobré dávku rozdělit před a po tréninku.
Glutamin doporučuji certifikovaný značkou Kyowa, který je nejfunkčnějším na trhu. Glutamin davkujte 10g denně, 5g po tréninku a 5g před spánkem.
Děkuji za pochopení a přeji pěkný den

doplňky pro mladého hokejistu

Richard, 25.08.2022

Dobrý den, mám 15ti letého syna 186cm, 85kg (není obézní a není potřeba přibrat), který se věnuje hokeji. Těžké tréninky každý den dvoufázově. Rád bych mu dal něco na regeneraci. Do teď měl gainer...máme v tom pokračovat nebo spíš nahradit třeba BCAAčkama? Děkuju Richard

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 25.08.2022
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Dobrý den Richarde,
osobně bych synovi doporučil zůstat u gaineru, ale zvolil bych komplexnější, který obsahuje vše potřebné na okamžité doplnění živin, tedy kvalitních sacharidů a bílkovin a mj. na vyšší regeneraci Bcaa, Glutamin (japonský certifikovaný KYOWA) a též důležité MCT tuky. Tímto produktem tedy doplní veškeré potřebné aspekty, které mu zajistí mnohem lepší regeneraci a svaly díky tomu zůstanou vyživené.
Děkuji za pochopení a přeji pěkný den

Diamond Mass

David, 06.03.2022

Dobrý den,obracím se na Vás s tímto dotazem-má smysl po silovém tréninku (dřepy,mrtvé tahy) užívat směs sacharidů a bílkovin (zamlouvá se mi složení tohoto výrobku) ,nebo stačí doplnit pouze bílkoviny? Prosím,přihlédněte k faktu,že extrémně snadno přibírám tuk v oblasti břicha a boků.
Děkuji a hezký den.

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 07.03.2022
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Dobrý den Davide,
Diamond Mass patří mezi nejlepší gainery na trhu. Svým složením a čistotou patří mezi špičku. Ovšem všeobecně se gainer používá zejména v objemu - nabíracím období. Píšete, že máte problém se snadným ukládaním tuku v oblasti břicha, tudíž budete tzv. endomorfem, tedy osobou pro kterou ve většině případů přemíra sacharidů příliš vhodná není, právě z důvodu rychlého ukládaní tuků. Zaměřil bych se tedy spíše na čerpání sacharidů ze stravy, ve Vašem případě tedy postačí doplnění komplexních sacharidů v prvním po tréninkovém pevném jídle cca. 90 minut po ukončení silového tréninku a ihned po tréninku bych zařadil spíše kvalitní bílkovinu, tedy proteinový nápoj s vyšším obsahem kvalitních a dobře stravitelných bílkovin. Tam bych volil protein od stejného výrobce Diamond Whey, jelikož i zde se jedná o špičkový proteinový nápoj vyrobený z velmi kvalitních surovin s jasným původem.

Přeji pěkný den ať se daří

Hodnocení

Longr, 13.09.2021

Koupil jsem si příchuť čoko a naprosto úžasný. Jak svou chutí tak i stravitelností. Jakožto člověk s Crohnovou chorobou jsem už něco vyzkoušel a Diamond Mass za mě TOP!!! A vůbec výrobky od GF doporučuji

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 13.09.2021
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Dobrý den,
velice Vám děkujeme za Vaší referenci k tomuto gaineru.
Přeji Vám ať se daří a jste i nadále spokojen.
Hezký den

GOLDFITNESS Prodejna Praha 10

V Olšinách 78/1270, 100 00 - Praha 10 - Strašnice

Pondělí - Pátek: 9 - 19 hod.

+420 274 774 632

GOLDFITNESS Sklad a prodejna Praha 8

Zdibská 2/229 (areál Zdibská), 182 00 - Praha 8 - Kobylisy

Pondělí - Pátek: 9 - 17 hod.

+420 736 631 669