0
0 0 Kč

Košík je prázdný

MENU

kre-alkalyn

Nejprodávanější zboží v kategorii Kreatin - kre-alkalyn

Poradna   Vložit dotaz

Kombinace s BCAA Synergy

Ondra, 06.11.2022

Dobrý den,

mám dva dotazy k produktu.
1) ovlivňuje se nějak společné užívání s BCAA Synergy? Nebo je možné to užívat dohromady?
2) Když cvičím nepravidelně a dle dávkování se má užívat i ve dny mimo cvičení, ale já bych ho bral jenom při cvičení, jak bude ovlivněn celkový účinek?

Díky za odpověď.

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 07.11.2022
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Dobrý den Ondro,
samozřejmě Bcaa společně s Kreatinem (KreAlkalynem) užívat můžete. Bcaa jsou esenciální aminokyseliny, které podporují regeneraci a pomáhají chránit svalovou hmotu, Kreatin zvyšuje sílu a pomáhá nám v rozvoji svalové hmoty. KreAlkalyn (Kreatin) bych užíval i ve volné dny, kort když cvičíte jak uvádíte nepravidelně. U Kreatinu je všeobecně důležité jeho nasycení ve svalové buňce, aby fungoval tak jak má a to se Vám při nepravidelném cvičení (užívání) nepovede.
Děkuji za pochopení a přeji pěkný den

Krea-alkalyn & AAKG

David, 03.03.2022

Dobrý den,zeptám se Vás,jak moc zavodňuje organismus tento nový kreatin od firmy PF Nutrition?

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 04.03.2022
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Dobrý den Davide,
není třeba se obávat, že by kreatin ať je v jakékoliv formě zavodnil v podkoží. Kreatin monohydrát může lehce zavodnit ovšem ve svalech, tedy se mírně sval přifoukne a opticky tak vypadá větší. To že kreatin zavodňuje se tradovalo dříve, jelikož společně s kreatinem se užívalo vysoké množství jednoduchých cukrů a to mělo za následek zavodnění v podkoží, nikoliv samotný kreatin. Problémem je kreatin monohydrát, který nemá rád kyselé prostředí, tudíž je na místě ho užívat společně s cukrem (sacharidem), který Ph pomůže snížit a tak je u tohoto kreatinu pak využitelnost vyšší. Ovšem není důvod to s cukry přehánět jak se to dělalo právě v minulosti, kdy se ještě jezdily tzv. nasycovací fáze kreatinu (tedy 20g denně) a samozřejmě ke každé dávce se přidalo vyšší množství cukrů. Ve finále to pak mohlo tvořit až i kolem 100g přijatého cukru za den, což samozřejmě optimální není.
Výhodou Vámi zmiňovaného krealkalynu je ten, že se nemusí užívat spolu s cukry a dochází i tak k maximální využitelnosti. KreAlkalyn má vyvážené Ph a pokud usilujete o sílu, tak doporučuji právě tuto variantu kreatinu.

Přeji pěkný den

GOLDFITNESS Prodejna Praha 10

V Olšinách 78/1270, 100 00 - Praha 10 - Strašnice

Pondělí - Pátek: 9 - 19 hod.

+420 274 774 632

GOLDFITNESS Sklad a prodejna Praha 8

Zdibská 2/229 (areál Zdibská), 182 00 - Praha 8 - Kobylisy

Pondělí - Pátek: 9 - 17 hod.

+420 736 631 669