0
0 0 Kč

Košík je prázdný

MENU

GF nutrition
KRE-ALKALYN® + AAKG 120 kapslí

Patentovaná forma kreatin monohydrátu s vyváženým pH v kapslové formě, která se vyznačuje enormně vysokou stabilitou v trávicím traktu a vynikající vstřebatelností v organismu obohacená o směs AAKG.

Doprava zdarma Doporučujeme

KRE-ALKALYN® + AAKG 120 kapslí
Patentovaná směs kreatinu

Patentovaná forma kreatin monohydrátu s vyváženým pH vyšší než 12 v kapslové formě, která se vyznačuje enormně vysokou stabilitou v trávicím traktu a vynikající vstřebatelností v organismu. Běžný kreatin monohydrát má pH nižší než 7 čímž se během procesu trávení částečně přeměňuje na odpadní látky (kreatinin a další), které tělo vylučuje prostřednictvím ledvin z těla ven. Patentovaná forma Kre-Alkalynu® díky svému složení má pH vyšší než 12 a tím je pro organismus několikanásobně využitelnější než-li běžná forma kreatinu. Pro znásobení výsledného efektu je Kre-Alkalyn® obohacen Argininem v podobě AAKG

Kreatin patří již řadu let mezi velmi dobře prověřenou látku, která napomáhá nárůstu síly, svalové hmoty a k lepší regeneraci. Proto se jedná o velmi populární doplněk stravy jejíž použití je pro efektivní výsledky silového i vytrvalostního tréninku v zásadě nezbytné. Jde o bezpečný a prověřený ergogenní (zvyšující výkon) doplněk stravy, který má ale i terapeutické využití, v poslední době se používá např. při léčbě nervosvalových poruch a stále častěji pro zpomalení a nástup některých neurogenerativních chorob (např. Alzheimerova nebo Parkinsonova choroba).

Využití i u seniorů - Forma Kre-Alkalynu® má pozitivní vliv z hlediska možnosti návratu síly, energizace organismu a částečné eliminace nervosvalových poruch, díky tomuto vlivu se tato forma kreatinu v USA začala využívat jako doplněk pro starší populaci. V těchto případech doporučujeme Kre-Alkalyn® dávkovat i u seniorů v dávkách okolo 1 gramu denně (maximálně dvě kapsle denně). V případě léčby nebo při jakýchkoliv jiných zdravotních omezeních doporučujeme užívání Kre-Alkalynu® konzultovat s ošetřujícím lékařem.

V lidském těle se více než 95 % kreatinu nachází v kosterním svalstvu, jeho doplňování je velmi efektivní, nicméně u některých jedinců může klasický kreatin monohydrát způsobovat např. zažívací potíže, navíc není úplně stálý v zažívacím traktu, během procesu trávení a vstřebávání se částečně mění na odpadní látky. Z výše popsaného důvodu jsme chtěli zákazníkům nabídnout lépe využitelnou formu kreatinu, proto jsem se rozhodli oslovit výrobce a společnost, která drží patent a licenci této formy Kre-Alkalynu® a uvést na český trh tuto patentovanou formu. Kre-Alkalyn® je díky svému složení stálý během procesu trávení, nepotřebuje další transportní systémy a během procesu trávení dochází k absolutně nulové přeměně na neefektivní kreatinin, který pouze zatěžuje ledviny a zhoršuje využití klasického kreatin monohydrátu. Navíc jsme dostali od výrobce i povolení jejich směs Kre-Alkalynu® obohatit o další příměs a to velmi využitelnou formu argininu v podobě AAKG (arginin alfa-ketoglutarát - zdroj Německo) pro zefektivnění celkového účinku. Přirozenou vlastností aminokyseliny Arginin, která patří mezi velmi důležité aminokyseliny v těle je regenerace, podpora proteosyntézy (tvorba bílkovin a podpora růstu svalové hmoty) a snížení katabolismu na kterém se podílí hlavně díky tzv. vazodilataci cév (rozšíření a lepší prokrvení). Spojením Kre-Alkalynu® a AAKG vzniká unikátní směs s vysokou stabilitou během procesu trávení určená nejen sportovní veřejnosti, ale pro všechny, kteří usilují o zvýšení silového výkonu a energie.

GF nutrition používá Kre-Alkalyn US patent #6,399,661 Kre-Alkalyn® is a patented product (US patent #6,399,661). International patents pending. All rights reserved

Doporučené dávkování: 2–4 kapsle cca 30 minut před začátkem fyzické aktivity, další 2–4 kapsle ihned po ukončení fyzické aktivity. V netréninkové dny užívejte 4 kapsle během dne. Maximální denní dávka jsou čtyři kapsle. Zapijte dostatečným množstvím vody. Pro starší populaci doporučujeme užívání výrobku konzultovat s lékařem.

Doplněk stravy. Potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce.

Doporučené použití KRE-ALKALYN® + AAKG 120 kapslí

Balení:
120 kapslí
Dávkování:
Dospělí: 2–4 kapsle cca 30 minut před začátkem fyzické aktivity, další 2–4 kapsle ihned po ukončení fyzické aktivity. V netréninkové dny užívejte 4 kapsle během dne. Maximální denní dávka jsou čtyři kapsle. Zapijte dostatečným množstvím vody. Pro starší populaci doporučujeme užívání výrobku konzultovat s lékařem.

Nutriční informace KRE-ALKALYN® + AAKG 120 kapslí

Složení:Obsah v jedné kapsliObsah v jedné dávce (4 kapsle)
Kre-Alkalyn® - kreatin monohydrát 600 mg 2400 mg
L-Arginin Alfa-ketoglutarát 150 mg 600 mg
     
Celkov. hmotnost kapsle 878 mg ± 7,5 %  
hmotnost obsahu kapsle

760 mg ± 7,5 %

 

Složení (obsah) v jedné kapsli 760 mg: Kre-Alkalyn® - kreatin monohydrát, arginin-alfa-ketoglutarát (AAKG).
Protispékavá látka: akáciová vláknina
Obal: rostlinná kapsle z hypromelózy


Dotazy a komentáře   Vložit dotaz

Kombinace s BCAA Synergy

Ondra, 06.11.2022

Dobrý den,

mám dva dotazy k produktu.
1) ovlivňuje se nějak společné užívání s BCAA Synergy? Nebo je možné to užívat dohromady?
2) Když cvičím nepravidelně a dle dávkování se má užívat i ve dny mimo cvičení, ale já bych ho bral jenom při cvičení, jak bude ovlivněn celkový účinek?

Díky za odpověď.

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 07.11.2022
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Dobrý den Ondro,
samozřejmě Bcaa společně s Kreatinem (KreAlkalynem) užívat můžete. Bcaa jsou esenciální aminokyseliny, které podporují regeneraci a pomáhají chránit svalovou hmotu, Kreatin zvyšuje sílu a pomáhá nám v rozvoji svalové hmoty. KreAlkalyn (Kreatin) bych užíval i ve volné dny, kort když cvičíte jak uvádíte nepravidelně. U Kreatinu je všeobecně důležité jeho nasycení ve svalové buňce, aby fungoval tak jak má a to se Vám při nepravidelném cvičení (užívání) nepovede.
Děkuji za pochopení a přeji pěkný den

Krea-alkalyn & AAKG

David, 03.03.2022

Dobrý den,zeptám se Vás,jak moc zavodňuje organismus tento nový kreatin od firmy PF Nutrition?

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 04.03.2022
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Dobrý den Davide,
není třeba se obávat, že by kreatin ať je v jakékoliv formě zavodnil v podkoží. Kreatin monohydrát může lehce zavodnit ovšem ve svalech, tedy se mírně sval přifoukne a opticky tak vypadá větší. To že kreatin zavodňuje se tradovalo dříve, jelikož společně s kreatinem se užívalo vysoké množství jednoduchých cukrů a to mělo za následek zavodnění v podkoží, nikoliv samotný kreatin. Problémem je kreatin monohydrát, který nemá rád kyselé prostředí, tudíž je na místě ho užívat společně s cukrem (sacharidem), který Ph pomůže snížit a tak je u tohoto kreatinu pak využitelnost vyšší. Ovšem není důvod to s cukry přehánět jak se to dělalo právě v minulosti, kdy se ještě jezdily tzv. nasycovací fáze kreatinu (tedy 20g denně) a samozřejmě ke každé dávce se přidalo vyšší množství cukrů. Ve finále to pak mohlo tvořit až i kolem 100g přijatého cukru za den, což samozřejmě optimální není.
Výhodou Vámi zmiňovaného krealkalynu je ten, že se nemusí užívat spolu s cukry a dochází i tak k maximální využitelnosti. KreAlkalyn má vyvážené Ph a pokud usilujete o sílu, tak doporučuji právě tuto variantu kreatinu.

Přeji pěkný den

Za mě TOP

Filip, 01.09.2021

Čau lidi:), jsem si říkal kam napsat, tak super že se můžu podělit! Holky kluci! Tohle je za mě pecka! Nikoho nenabádám, vážím skoro 100kg ale beru tohohle zázraku 8 kapslí před a čtyři po a takové tréninky jsem dlouho nezažil, takže díkes!

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 02.09.2021
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Ahoj Filipe,

děkujeme za Tvé hodnocení k tomuto přípravku. Též ho testuji a zatím opravdu funguje na jedničku!

Ještě jednou díky a ať se daří.

GOLDFITNESS Prodejna Praha 10

V Olšinách 78/1270, 100 00 - Praha 10 - Strašnice

Pondělí - Pátek: 9 - 19 hod.

+420 274 774 632

GOLDFITNESS Sklad a prodejna Praha 8

Zdibská 2/229 (areál Zdibská), 182 00 - Praha 8 - Kobylisy

Pondělí - Pátek: 9 - 17 hod.

+420 736 631 669