0
0 0 Kč

Košík je prázdný

MENU

MyoTec
Kre-Alkalyn® 150 g

Kreatin patří mezi základní doplňky pro silový trénink, kvůli jeho zvýšené potřebě se proto hledají co nejefektivnější cesty, jak jej doplňovat.

Doprava zdarma Novinka

Kre-Alkalyn® 150 g

  • 100% Kre-Alkalyn® = pufrovaný kreatin monohydrát
  • Kreatin monohydrát alkalizovaný na pH 12
  • Zlepšená ochrana před kyselým prostředím žaludku
  • Zvýšená bioaktivita oproti klasickému kreatin monohydrátu
  • Svalová hmota, síla a sportovní výkon

Kreatin patří mezi základní doplňky pro silový trénink, kvůli jeho zvýšené potřebě se proto hledají co nejefektivnější cesty, jak jej doplňovat. Klasický kreatin monohydrát je jednou z nejčistších forem kreatinu, má však relativně nízké pH a proto je částečně rozložený kyselým prostředím žaludku. Kre-Alkalyn má zvýšenou hodnotu pH (škála pH je 1-14) na hodnotu 12. Jde tak o vysoce zásaditou, která díky alkalizaci (pufrování) prochází žaludkem mnohem lépe. Zvyšuje se tak bioaktivita a účinek na organismus.

O projektu MyoTec

Nabijte se pozitivní energií! MyoTec je sportovní výživa vyrobená z čistých a kvalitních surovin, to vše s nulovým obsahem umělých sladidel a minimalizovaným obsahem balastních aditiv. Se značkou MyoTec víte naprosto přesně co do svého těla dostáváte. Co je vzhledem k maximální fyzické výkonnosti a zdraví důležitější? Celý projekt vznikl jako první svého druhu v roce 2011 a to v navaznosti na nejnovější trendy a požadavky v oblasti zdravého životního stylu a a aktivní fyzické výkonnosti (cross-funkční trénink, body weight training, fitness, bojové sporty atd.). Značka MyoTec je 100% v českých rukou a důrazně se distancuje od obvyklých marketingových triků a prodeje levných surovin druhé jakosti. Všechny produkty jsou GMO free a rBGH/rBST free.

Upozornění: Není určeno pro děti, mladistvé, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a chladu, mimo přímé sluneční záření.

Potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce.

Doporučené použití Kre-Alkalyn® 150 g

Balení:
150 g
Dávkování:
Smíchejte 3 g prášku s vodou nebo ochuceným nápojem (1x denně). V tréninkové dny dávkujte cca 30-60 minut před výkonem. V netréninkové dny lze produkt dávkovat ráno před snídaní nebo kdykoliv během dne.

Nutriční informace Kre-Alkalyn® 150 g

Složení: 100% Kre-Alkalyn® - pufrovaný kreatin monohydrát.


Související zboží


Dotazy a komentáře   Vložit dotaz

Související zboží

GOLDFITNESS Prodejna Praha 10

V Olšinách 78/1270, 100 00 - Praha 10 - Strašnice

Pondělí - Pátek: 9 - 19 hod.

+420 274 774 632

GOLDFITNESS Sklad a prodejna Praha 8

Zdibská 2/229 (areál Zdibská), 182 00 - Praha 8 - Kobylisy

Pondělí - Pátek: 9 - 17 hod.

+420 736 631 669