Rozvoz po Praze naší dopravou JEŠTĚ DNES!
  >>> více info

Poradna

VyhledáváníVáš dotaz


Pokud máte dotaz ke konkrétnímu zboží, vkládejte je prosím v detailu tohoto zboží.

Giant Mega Mass 4000 7kg

Jakub, Dotaz 04.05.2021 12:05

Děkuji za předchozí odpověď. Měl bych jenom ještě jeden dotaz. Pokud tedy chci nabírat svaly, musím si nastavit jídelníček tak, jak jste mi napsal (3g sacharidu na 1kg váhy atd). Kolik bych měl zhruba přijmout kalorií? A ještě poslední otázka pokud naberu nějaké svaly, jaké bude bude množství nabraného tuku? Pokud se budu chtít vysekat budu muset nejdříve nabrat a poté vysekat kardiem? Děkuji za odpověď a Váš čas, moc si toho vážím.

Reagovat Detail zboží

Michal Dimelis (Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.) 04.05.2021 13:05

Jakube,

nedá se říci, že po mnou nastaveném denním příjmu makroživin budete opravdu nabírat svalovou hmotu. Každý člověk je individuální, někdo potřebuje vyšší příjem, někomu naopak postačí nižší příjem. Příjem, který jsem Vám napsal já, je takový tenm průměr a jak jsem v předchozí odpovědi uvedl, pak je důležité na sobě pozorovat změny a umět si to dle potřeby upravit k Vaší spokojenosti. Moje doporučení je tedy čistě pouze směr, jakým by jste se měl ubírat. Příjem kalorií nutný počítat není, pokud máte v pořádku nastavené makroživiny (sacharidy, bílkoviny a tuky). Vždy počítejte makroživny, nikoliv kalorie. Pokud i tak by jste si chtěl spočítat kalorický příjem, pak 1g bílkovin a sacharidů odpovídá přibližně 4,2 kcal a 1g tuků přibližně 9 kcal.

K Vaší poslední otázce je jednoduchá odpověd. NE. Vždy se vše odvíjí od stravy, nikoliv o tréninkové zátěži. Tudíž pokud budete chtít následně vyrýsovat, pak bude potřeba postupně ubírat na sacharidech a tukách a naopak mírně navýšit množství příjmu bílkovin.
Samozřejmostí je i zvýšení tréninkové intenzity. Prostě a jednoduše být v kalorickém deficitu a to docílíte tím, že snížíte příjem makroživin. Bílkoviny se navyšují z toho důvodu, že je nutné v tomto období ochránit nabranou svalovou hmotu.

Přeji pěkný den

Giant Mega Mass 4000 7kg

Jakub, Dotaz 04.05.2021 10:05

Dobrý den, chci se zeptat. Je mi 18 let, měřim 192 a vážím okolo 82kg. 3x týdně cvičím s činkama, jinak ale téměř každý den sportuji - fotbal, běh, pravidelné procházky atd. Začal jsem používat proteinové nápoje za účelem nabráním svalů, ale také abych spálil i nějaký ten tuk. Stravu mam denně okolo 1800 kcal avšak jsem často velmi unavený a výsledky moc také nepřicházejí. Pomohl by mi tento gainer? Děkuji předem za odpověď.

Reagovat Detail zboží

Michal Dimelis (Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.) 04.05.2021 11:05

Dobrý den, Jakube,

v prvé řadě je si potřeba uvědomit jaký nyní máte vlastně cíl. Uvádíte, že chcete nabrat svalovou hmotu, ale zároveň se chcete zbavit přebytečného tuku, což jde ovšem proti sobě, jelikož nabírat svalovou hmotu a zároveň pálit tuk nelze. Navíc se nyní ptáte, zda by Vám pomohl gainer, který se hodí zejména při budování svalových objemů.
Dále uvádíte, že denně příjmete zhruba 1800 kcal. což je sakra málo na Vaší váhu a pohybovou aktivitu, kterou uvádíte. Pak jste ve velkém kalorickém deficitu a proto výsledky nejsou vidět a cítíte se unavený.

Doporučuji Vám nejprve se zbavit přebytečného tuku (pokud tedy opravdu nějaký přebytečný tuk máte), jelikož při Vaší výšce 192 cm a hmotnosti 82 kg v 18 letech mi nepříjde aniž bych Vás viděl na živo, že máte moc co shazovat.

Zaměřte se tudíž na kvalitní stravu, kde bych doporučoval příjmout denně alespoň 3g komplexních sacharidů na 1kg Vaší tělesné hmotnosti, 2g bílkovin na 1kg Vaší tělesné hmotnosti a 1g tuků na 1kg Vaší tělesné hmotnosti.

Po nějakém čase uvidíte co to s Vámi udělá, jak se budete cítit a pak dle potřeby lze makroživiny navyšovat či naopak mírně snižovat.

Z doplňků výživy Vám i nadále doporučuji užívat kvalitní proteinový nápoj např. Diamond Whey Protein .

Protein užívejte po tréninkové aktivitě a další dávku dle potřeby doplnění bílkovin k Vašemu jídelníčku.

Dalším důležitým suplementem pro Vás i na zmírnění únavy bude kombinace Hočíku a Zinku Magnesium Bisglycinate . Užívejte 3 kapsle denně před spánkem, čímž docílíte lepší kvality spánku a celkově Vám hořčík povzbudí nervovou soustavu. Hořčík a zinek jsou nejvíce deficitními minerály v těle.

V neposlední řadě bych nezapomínal na příjem kvalitní Omegy 3 mastné kyseliny. Omega 3 180cps . Omega 3 by měla být součástí každého člověka ať už sportujícího či nikoliv. Hraje důležitou roli v imunitním systému každého z nás.

Tyto 3 doplňky bych ve Vašem případě užíval, napomohou Vám v případě kvalitně nastavené stravě k lepším výsledkům a navíc se budete cítit mnohem lépe než doposud.

Přeji pěkný den a ať se daří

Verisol Collagen 500ml.

Petra, Verisol collagen 02.05.2021 17:05

Dobrý den,
nevím, jestli se na Vás obracím správně, ale zkusím to:). Věděl byste, čím se liší tento přípravek např. od kolagenu od společnosti OsloSkinLab? Obsahují stejnou dávku stejného kolagenu - Verisol, 2,5 g/den, ale cena u OSL je skoro dvojnásobná... Dá se u tohoto typu kolagenu najít i původ, např. z jakých chovů pochází?
Děkuji za odpověď, Petra

Reagovat Detail zboží

Michal Dimelis (Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.) 03.05.2021 04:05

Dobrý den,

Verisol je chráněna značka kolagenoveho hydrolyzatu. Tudíž pokud jiná firma nabízí produkt s bioaktivnimi peptidy Verisol, pak věřte, že se jedná o totožný kollagen se stejným původem.

Cena je pak otázkou daného výrobce, nicméně cena suroviny je stejná, jelikož se jedná o stejný kollagen.

Vámi uvedenou firmu bohužel neznám.

Děkuji za pochopení a přeji pěkný den

CLA 90 kapslí

František, Mechanizmus účinku CLA 02.05.2021 08:05

Dobrý den. Zajímá mě mechanizmus působení CLA. Jedná se o mastnou kyselinu a to mě mate. Nebo je vhodné brát CLA pouze v ketóze? Děkuji za odpověď.

Reagovat Detail zboží

Michal Dimelis (Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.) 02.05.2021 09:05

Dobrý den Františku,

CLA patří k mastnym kyselinam, které jsou tělu vlastní. V organismu zajišťují transport tuků do buněčných mitochondrii, tedy do míst kde v buňce vzniká energie. CLA zabraňují opětovnému ukládání tuku tzv. jo-jo efekt, který může vznikat u špatně nastavených diet. CLA navíc mají další zdravotní benefity, jedním z nich je snižování špatne hladiny cholesterolu a naopak zvyšování HDL (dobrý cholesterol).

CLA tedy patří mezi tzv. zdravé tuky. Je vhodný do každé diety, tedy i do ketogenni.

Hezký den přeji

Nárůst čisté svalové hmoty

Jakub, Zivotnost sestavy 20.04.2021 09:04

Dobry den,
sestava super. To co bych ocenil je informace na jak dlouho mi dana sestava vydrzi. Mozna, ze jsem jen uchyl na cisla, ale me by se to libilo :D Prikladam takovy muj priklad.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/110gDstoemCqNW_2a6jR4mMS4fmr3gPGhQHD6GsfITmU/edit?usp=sharing

Moc dikes za skvele sluzby!
Jakub

Reagovat Detail zboží

Michal Dimelis (Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.) 20.04.2021 10:04

Dobrý den, Jakube,

děkujeme za připomínku, která je určitě zajímává, nicméně jelikož sestava obsahuje směs různých produktů, pak se těžko určuje na jak dlouho sestava vydrží. Ono třeba i u samotného proteinu se těžko určí jak dlouho vydrží, jelikož někdo užívá 2 odměrky denně a jsou i tací co užívají 4 odměrky denně. Dávkování je individuální záležitostí a proto výrobce vždy na obalu uvádí doporučené (průměrné) dávkování, kdy si zákazník uzpůsobí dávku dle potřeby. Dalším aspektem je i jídelníček - klasická strava a množství např. bílkovin, které člověk přijme z této stravy.

Každopádně ve většině případů výrobce počítá s tím, že balení vydrží zákazníkovi měsíc a k tomu míří počet kapslí v balení, gramáž apod.

Ještě jednou děkujeme za připomínku, přeji pěkný den a mimochodem, Váš suplementační split je na velice vysoké úrovni, standardně odkazy nenecháváme, zde ale udělám výjimku pro případné zájemce... :-). Jen tak dále!
Přeji hodně úspěchů a spokojenosti!
Michal

Fitness rukavice 1140 PRO s omotávkou

Nora Hlásenská, Harbinger 1140 PRO vel. XL 19.04.2021 08:04

Dobrý den, budete mít v dohledné době tyto rukavice naskladněny? Dekuji

Reagovat Detail zboží

Michal Dimelis (Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.) 19.04.2021 08:04

Dobrý den,

bohužel tyto rukavice nemá ani nás dodavatel a termín naskladneni nám není znám.

Harbinger stejně jako jiné značky z USA, chodí v této době velmi nespolehlive.

Nastavím Vám přesto hlídání naskladneni, aby jste věděla, až se naskladni.

Děkuji za pochopení a přeji pěkný den

Libor, Suplementy po TEP 05.04.2021 10:04

Dobrý den , jsem po operaci totální endoprotézy kolena(TEP) začal jsem rehabilitovat a zajímaly by mě nějaké suplementy na obnovu šlach a svalů. Myslím na rychlejší regeneraci a vrácení se do běžného života. Děkuji

Reagovat

Michal Dimelis (Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.) 05.04.2021 12:04

Dobrý den,

po tak náročném zákroku nelze očekávat od suplementace žádné zázraky.

Kloubní výživy slouží spíše jako prevence, nikoliv jako lék či způsob rychlejšího uzdravení.

Samozřejmě Vám mohu nabídnout nejefektivnější a nejprodávanější kloubní výživu od firmy Alavis Maxima Triple Blend .

Obsahuje MSM, glukosamin chondroitin a sulfat, kollageny I. a II. typu, vitamín C, což jsou nejúčinnější látky na výživu kloubniho aparatu.

Přeji pěkný den

Creapure Creatine 500g

Marek, Kombinace kreatinu s karnitinem 25.02.2021 11:02

Dobrý den,

Mám dotaz ohledně užívání kreatinu s karnitinem. Momentálně užívám protein Instant Whey PRO od značky Reflex, BCAA+L-glutamine caps od značky Weider a Creapure Creatine od Reflexu. Je možné do této kombinace zařadit i spalovač tuků? Mým cílem je vybudovat čistou svalovou hmotu a zbavit se přebytečných tuků.

Děkuji za odpověď

Reagovat Detail zboží

Michal Dimelis (Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.) 25.02.2021 17:02

Dobrý den,

určitě nevidím problém v užívání kreatinu společně se spalovačem. O Kreatinu se dříve sice tradovalo, že zadržuje nespočetné množství vody v těle, realita je ovšem poněkud odlišná a kreatin má hlavní efekt v zesílení celkově, tedy především silovými výkony.

Nicméně spalovač tuků Vám doporučuji thermogenní, nikoliv karnitin, tedy v případě, že nemáte problémy s vysokým tlakem, jelikož obsahuje stimulant v podobě kofeinu. Rozhodně doporučuji náš nejprodávanější a nejúčinnější spalovač Max Lean Pro .

Doporučuji pro začátek vyzkoušet 1 kapsli před tréninkem, případně lze pak další kapsle přidat v první části dne, ideálně ráno.

Děkuji za pochopení a přeji pěkný den

CARNITINE 100000 1000 ml.

Novotná Alena, Carnitine 24.02.2021 19:02

Dobrý den mám dotaz na užívání Carnitinu když užívám léky na vysoký tlak a zvýšený cukr. Děkuji za odpověď.

Reagovat Detail zboží

Michal Dimelis (Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.) 25.02.2021 04:02

Dobrý den,

užívání Carnitinu podporuje srdeční a mozkovou činnost, zvyšuje paměť. Carnitin tudíž nefunguje pouze jako spalovac tuku, ale má i spousty dalších zdravotních benefitu.
Carnitin má též pozitivní vliv na regulaci hladiny cukru v krvi a může pomoci snížit.

Tudíž pro Vás ideální doplněk. Zda se daný doplněk netluce s lékem, který užíváte bych ovšem ještě konzultoval s Vaším ošetřujícím lékařem.

Přeji pěkný den

Lehečka Libor, Výživa kloubů 22.02.2021 16:02

Dobrý den, jelikož nastupuji na operaci kolene na totální endoprotézu, chci se zeptat jaký přípravek (výživu) by jste doporučil na regeneraci kolene a popřípadě šlach? Děkuji za odpovědˇ

Reagovat

Michal Dimelis (Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.) 22.02.2021 18:02

Dobrý den, pane Lehečko,

nejlepší kloubní výživu, kterou Vám mohu doporučit a doporučuje jí i spousta lékařů jsou přípravky od firmy Alavis. Nicméně se jedná o doplňky výživy na podporu kloubů jako prevence.

Ideální volbou pro Vás je Maxima Triple Blend

Obsahuje všechny prospěšné látky jako jsou:

- MSM Lignisul®: často nazývaný jako zázračná ingredience, důležitá výživová látka při stavbě pojivových tkání a kloubních chrupavek.

- Glukosaminsulfát: přirozená součást kloubní chrupavky a synoviální tekutiny.

- Chondroitinsulfát: přirozená a nezbytná součást kloubní chrupavky.

- Kolagen typ I získávaný z chrupavek mořských ryb v nejvyšší kvalitě zn. Collyss®: šlachy, vazy, kosti.

- Kolagen typ II získávaný z chrupavek rejnoků v nejvyšší kvalitě zn. Cartidyss®: kloubní chrupavky.

- Vitamin C: přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek a kostí.

Pane Lehečko, přeji Vám ať se daří a brzké uzdravení.

Hezký zbytek dne

1 2 3 4 72 143 214 285
Společnost Goldfitness s.r.o. je výhradním distributorem značky WEIDER pro Českou republiku!
Možnosti platby - zajišťuje: PayU
Dobírka Hotově Převodem Kartou Česká spořitelna Raifka Komerční banka FIO mBank GE Money Sberbank Mobito
Přepnout na plnou verzi webu.