0
0 0 Kč

Košík je prázdný

MENU

GF nutrition
MULTIGEN multivitamin 90 kapslí

MULTIGEN multivitamin & minerals je prémiová směs základních vitamínů a minerálů v chelátové formě a v optimálním (vyváženém) poměru obohacená o bioaktivní enzymatickou směs sedmi digestivních (trávicích) enzymů rostlinného původu, která je zaměřená na zefektivnění využití a vstřebání všech obsažených látek.

Doprava zdarma Vegan

MULTIGEN multivitamin 90 kapslí
multivitamín multiminerál

MULTIGEN multivitamin & minerals je prémiová směs základních vitamínů a minerálů v chelátové formě a v optimálním (vyváženém) poměru obohacená o bioaktivní enzymatickou směs sedmi digestivních (trávicích) enzymů rostlinného původu, která je zaměřená na zefektivnění využití a vstřebání všech obsažených látek.
V čem je MULTIGEN multivitamin unikátní a výjimečný? Kromě obsahu nezbytných trávicích enzymů je MULTIGEN multivitamin a jeho vývoj, díky spolupráci s odborníky v oboru biochemie a nutričních specialistů, úzce spojen s detailní analýzou nejvíce deficitních vitamínů a minerálů u populace žijící ve vnitrozemské části střední Evropy - konkrétně v České republice, čímž přímo pokrývá nároky a potřeby organismu z konkrétní oblasti. 
MULTIGEN multivitamin obsahuje nejvhodnější formy vitamínů a minerálů, které jsou nejblíže přírodním zdrojům v naší přirozené potravě.

Vyvážená směs nedostatkových vitamínů a minerálů

 • Přírodní forma vitamínu C (zdroj Acerola). Podporuje zrychlení reakce organismu na virové onemocnění.
 • vitamín A - Přispívá k udržení normální funkce imunitního systému
 • přírodní zdroj vitamínu E v podobě D-alfa-tokoferol přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem a volnými radikály.
 • vitamíny řady B s navýšeným množstvím B12 - methylkobalamin (4000% DDD/RHP). Ve vodě rozpustné vitamíny, nezbytné pro správné fungování metabolismu a pro řadu dalších tělesných procesů, které se podílí na tvorbě červených krvinek, je též nezbytný také pro funkci nervového systému.
 • efektivní kombinace vitamínu K2 a D3. Biologicky nejdostupnější forma vitamínu K2 menachinon-7 (MK7) v kombinaci s nejvyužitelnější formou vitamínu D3 (cholekalciferol) pro podporu zdraví kostí, zubů a kardiovaskulárního systému.
 • Koenzym Q10 - nezbytný zejména při tvorbě buněčné energie v mitochondriích
 • Beta karoten - antioxidant a prekurzor vitamínu A, který významně přispívá ke zvýšení obranyschopnosti.
 • MCT olej - MULTIGEN multivitamin obsahuje řadu vitamínů rozpustných v tucích, proto tento doplněk je navíc obohacen MCT
 • Quercetin - druh antioxidantu, který hraje důležitou roli v boji s volnými radikály
 • Minerálová dysbalance - Zinek, jód a selen patří v naší stravě k nejvíce deficitním minerálům a jejich dysbalanci není dobré brát na lehkou váhu
 • Trávicí enzymy Opti-7-Digest™ - komplexní multi enzymatická směs 7 digestivních enzymů výhradně rostlinného původu, zaměřená na optimální a komplexní vstřebávání obsažených látek.

Proč trávicí enzymy?
Lidské tělo a především organismus populace dříve narozených, již nedokáže potřebné nutrienty ale i stravu samotnou náležitě využít a strávit. Mnohdy kombinujeme nesmyslné množství vitamínů, minerálů, ale i dalších látek a doplňků za cílem dodat tělu vše "nezbytné", zapomínáme ovšem na možné předávkování, dysbalance jednotlivých složek, které se mnohdy mohou vzájemně i negativně ovlivňovat. Navíc starší organismus a jejich trávicí trakt již nemá potřebnou "pružnost" veškeré živiny využít, proto jsme pokládali za nezbytné náš produkt MULTIGEN multivitamin, obohatit enzymatickou směsí trávicích enzymů pro efektivnější využití a vstřebání i u starší populace.

Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:

 • Podporu imunitního systému a obranyschopnost organismu
 • Přispívá k prevenci onemocnění kardiovaskulárního systému
 • Přispívá ke zdraví kostí, kloubů a zubů
 • Přispívá ke správné buněčné činnosti
 • Přispívá k eliminaci nedostatku a dysbalance obsažených vitamínů a minerálů

Kapsle MULTIGEN multivitamin je vyrobena z rostlinné kapsle z hypromelózy a jako protispékavou látku jsme použili vlákninu z akácie od irského výrobce.

Trávicí enzymy Opti-7-Digest™ (Velká Británie):
komplexní multi enzymatická směs 7 digestivních enzymů výhradně rostlinného původu, zaměřená na optimální a komplexní vstřebávání a využití bílkovin, tuků a sacharidů ze stravy.
Obsahuje spektrum enzymů syntetizovaných z nepatogenních hub a rostlin, jsou 100% neživočišného původu a tím jsou více resistentní k žaludečním kyselinám a aktivně pracují v širším spektru pH 3,5-8,0 a teplotě 35-40°C.
Jsou vhodné i pro vegetariány.

Složení v jednom gramu enzymatické směsi:
Amylase       16,800 U/g
Lactase          2,800 U/g
Protease        4,200 U/g
Lipase               700 U/g
Cellulase           140 U/g
Bromelain        60 GDU/g
Papain           40,000 U/g

Informace: Výrobek neobsahuje GMO a nebyl vyroben z geneticky modifikovaných surovin. Výrobek nebyl ošetřen pomocí ionizujícího záření.
Výrobek neobsahuje alergeny uvedené v Příloze II Nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) č.1169/2011 v platném znění.
Vhodné pro vegany a vegetariány

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží, jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným používáním nebo skladováním. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem.

Doplněk stravy.

Doporučené použití MULTIGEN multivitamin 90 kapslí

Balení:
90 kapslí
Dávkování:
Užívejte 2 kapsle denně, nejlépe s jídlem. Maximální denní dávka jsou 2 kapsle. Zapijte dostatečným množstvím vody. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy, užívejte pouze po konzultaci s lékařem.

Nutriční informace MULTIGEN multivitamin 90 kapslí

Složení obsah v jedné kapsli obsah v jedné dávce (dvě kapsle)

Acerola (25% Vitaminu C)                

300 mg (Vitamin C *93%)        

600 mg (Vitamin C *186%)

Opti-7-Digest

50 mg

100 mg

MCT

50 mg

100 mg

Coenzym Q10

20 mg

40 mg

Vitamin E

10 mg *83%

20 mg *166%

Quercetin

10 mg 

20 mg 

Zinek

5 mg *50%

10mg *100%

Vitamin B1

2 mg *181%

4 mg *362%

Vitamin B2

2 mg *142%

4 mg *284%

Vitamin B6

2 mg *142%

4 mg *284%

Beta Karoten

500 μg 

1 mg 

Vitamin A

400 μg *50%

800 μg *100%

Vitamin B7

100 μg *200%

200 μg  *400%

Jód

75 μg *50%

150 μg  *100%

Vitamin K2

75 μg *100%

150 μg  *200%

Vitamin B12

50 μg *2000%

100 μg  *4000%

Chrom

30 μg *75%

60 μg  *150%

Vitamin D3

12,5 μg *250%

25 μg  *500%

Selen

20 μg  *36%

40 μg *72%

Složení:
Acerola extrakt, trávicí enzymy Opti-7-Digest, MCT, Coenzym Q10 (ubichinol), Vitamin E natural (D-Alpha Tocopherol), Quercetin, Bisglycinát zinečnatý, Vitamin B1- Thiamine HCL, Vitamin B2-Riboflavin, Vitamin B6 – Pyridoxin, Beta Karoten, Vitamin A acetate,  Vitamin B7 – Biotin, Jodid draselný, Vitamin K2 MK-7 (menachion), Vitamin B12 Methylcobalamine, Picolinát chromitý, Vitamin D3, Seleničitan sodný.
Protispékavá látka: akáciová vláknina
Obal: rostlinná kapsle z hypromelózy


Dotazy a komentáře   Vložit dotaz

Složení

Jan, 18.12.2023

Dobrý den, chci se zeptat, jestli je použitá stejná kvalita vitamínu K2 jako je u samostatně prodejné formy této značky , myslím tím od Kappa Bioscience AS v Norsku.Děkuji

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 18.12.2023
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Dobrý den,
ano v multivitaminovém přípravku Multigen se nachází stejný Vitamin K2 jako v samostatném produktu. Jedná se tedy o Vitamin K2 K2VITAL® od norské společnosti Kappa Bioscience.
Přeji pěkný den

Multigen vs Nexgen PRO

Vojta, 24.05.2023

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, který z vitamínů je lepší? Zda Multigen od GF Nutrition nebo Nexgen PRO od Reflexu. Děkuji za odpověď.

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 25.05.2023
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Dobrý den,
děkujeme za dotaz, Nexgen PRO ať už klasický nebo ve verzi s trávicími enzymy byl pro mne dlouho absolutní jedničkou na trhu. Zhruba na přelomu letošního roku uvedl výrobce GF nutrition na trh multivitamín Multigen, který jak výrobce prezentuje je cílen na nejvíce deficitní vitamíny u populace v naší zeměpisné poloze. To je první důvod, proč bych nyní doporučil spíše Multigen, druhým důvodem je spektrum a počet jednotlivých vitamínů/minerálů, které má Nexgen bezpochyby násobně vyšší, což ovšem vidím právě jako úskalí. Obsah kapsle není nafukovací a tak z důvodu enormně vysokého počtu látek u Nexgenu musíte omezovat účinné množství jednotlivých vitamínů, pokud porovnáte zjistíte, že kromě pár vitamínů řady B je množství resp. obsah těch nejdůležitějších složek u Multigenu násobně vyšší, než je tomu u Nexgenu, platí to u vitamínu C, A, D3, E, K2, stejně tak např. u Koenzymu Q10, chromu a dalších. V neposlední řadě a to je velké pozitivum, Multigen neobsahuje stearan hořečnatý (protispékavá látka), žádná barviva a další balastní látky, kapsle je rostlinná a jako protispékavá látka byla použita přírodní akáciová vláknina, což považuji za velké plus. Osobně bych se tedy přikláněl určitě k Multigenu od GF nutrition.
Přeji pěkný den

GOLDFITNESS Prodejna Praha 10

V Olšinách 78/1270, 100 00 - Praha 10 - Strašnice

Pondělí - Pátek: 9 - 19 hod.

+420 274 774 632

GOLDFITNESS Sklad a prodejna Praha 8

Zdibská 2/229 (areál Zdibská), 182 00 - Praha 8 - Kobylisy

Pondělí - Pátek: 9 - 17 hod.

+420 736 631 669