0
0 0 Kč

Košík je prázdný

MENU

Nutrend
Tribulus Terrestris TURBO 120 kapslí

Extrakt z plodů rostliny Tribulus terrestris, která je u nás známá pod názvem kotvičník zemní, s vysokým obsahem steroidních saponinů. Tribulus terrestris pomáhá udržovat svalový tonus a energetickou hladinu.

Tribulus Terrestris TURBO 120 kapslí
Kotvičník zemní

Extrakt z plodů rostliny Tribulus terrestris s vysokým obsahem steroidních saponinů, vhodně doplněný o zinek a vitamín B5, je s oblibou vyhledávaný v souvislosti s podporou sexuálních funkcí, plodnosti a k normalizaci hladiny testosteronu v krvi.

Také podporuje normální funkce reprodukčního systému, zlepšuje regeneraci. Podporuje zvýšení sexuální touhy a libida. Tento produkt je vhodný převážně pro muže, u kterých se již vlivem věku projeví zvýšená únava a zhoršená regenerace

  • 300 mg extraktu Tribulus terrestris v kapsli
  • vitamín B5
  • zinek

TRIBULUS TERRESTRIS TURBO je určen pro:

  • pro neaktivní jedince i pro fyzicky či psychicky vytížené osoby 

Upozornění: Doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, mrazem a vlhkostí.

Doporučené použití Tribulus Terrestris TURBO 120 kapslí

Balení:
120 kapslí
Dávkování:
Berte maximálně 1 kapsli Tribulus Terrestris Turbo denně, před jídlem. Nepřekračujte doporučené dávkování.
Použití:
Dle doporučeného dávkování polkněte kapsli a zapijte dostatečným množstvím vody. Nejsou vhodné alkoholické a mléčné nápoje. Kapsli nekousejte! Po otevření skladujte při teplotě do 25 °C a spotřebujte do 5 měsíců.

Nutriční informace Tribulus Terrestris TURBO 120 kapslí

  100 g 1 kapsle
Extrakt Tribulus terrestris 60 g 300 mg
Zinek 2 000 mg = 20 000 %* 10 mg = 100 %*
Kyselina pantothenová 1 200 mg = 20 000 %* 6 mg = 100 %*
*Referenční hodnota příjmu
1 kapsle: 500 mg
Hmotnost obsahu balení: 60 g

TRIBULUS TERRESTRIS TURBO - složení:
extrakt Tribulus terrestris (min. 40 % saponinů), želatinová tobolka (želatina, barviva oxid titaničitý a oxid železa), glukonát zinečnatý, plnidlo stearan hořečnatý, D-pantothenát vápenatý.


Související zboží


Dotazy a komentáře   Vložit dotaz

Žádost o radu

Milan, 24.09.2021

Dobrý den chtěl bych si tento přípravek koupit ale beru xaralto na ředění krve. Tak mě zajímá zda vůbec bych ho mohl uvizat?

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 24.09.2021
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Dobrý den,

ačkoliv nejsem lékař a vždy je lepší tento problem řešit se svým ošetřujícím lékařem, tak za mě určitě Tribulus pro Vás vhodný není, pokud užíváte léky na ředeni krve. Tribulus totiž ovlivňuje srazlivost krve, tudíž užívání určitě nedoporučuji. Tribulus zpomaluje sražení krve a užívání s léky na ředění krve by mělo za následek např. krvácení z dásní apod.

Děkuji za pochopení a přeji pěkný den

Žádost o radu

Radim, 03.05.2013

Zdravím chtěl jsem se zeptat... tento výrobek jsem si u vás koupil a ještě jsem si objednal z jiného obchodu tablety na odbourávání tuku (carnilife 1000).jen chci od vás poradit jak užívat tyto tablety. můžu je brát tyto tablety 30 minut před tréninkem zároveň? nebo co by jste mi poradili....děkuji za odpověď nashle

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 04.05.2013
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Dobrý den, dle mého názoru si žádnou formou karnitinu neublížíte, v každém případě můžete karnitin užívat cca 20 - 30 minut před tréninkem a to jak ampulovou, tak i kapslovou formu. Vzájemně se tyto dva suplementy nijak nevylučují, takže za předpokladu, že máte dostatek základních živin je tato kombinace možná. Mějte pěkný den

metabolismus

Jan, 17.03.2013

Dobrý den, mám jednu otázku. Píšete tu, že tento prostředek zlepšuje metabolismus. V jakém smyslu? Já mám metabolismus hodně rychlý, což mi vůbec nevyhovuje. Bude to mít nějaký vliv na to?

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 18.03.2013
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Dobrý den, tento efekt skutečně výrobce udává, nicméně určitě tento Tribulus resp. žádný Tribulus Terrestris nebude mít vliv na zpomalení metabolismu. Jde spíše o čištění krve a pozitivní vliv na močové cesty. Mějte hezký den

Přestávka

Zdeněk, 17.03.2013

Dobrý den,
Chtěl bych se zeptat, jestli je vhodná přestávka po brání kapslí, jako u podobných prostředků nebo jestli se kapsle můžou brát pořád.

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 17.03.2013
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Dobrý den, u jakéhokoliv suplementu kde je hlavní látkou Tribulus Terrestris je nutné dělat pauzy. Osobně doporučuji dávkovat cca 30 dní, po kterých následuje minimálně dalších 30 dní pauza. Fakt, zda se jedná o kapsle či tablety není rozhodující...
Přeji hezký den

Brát či nebrát?

Tajnej, 31.08.2012

Zdar, dostalo se mi to do ruky v nějaký akci, pak jsem zjistil že je to spíše pro starší, kterým tělo nedělá dosti testosteronu, když tohle balení vycucnu s dávkováním jen před tréningem 1 tableta, bude to mít na moje tělo vůbec nějaký učinky ? nebo minimální? ocenila by ty účinky aspoň přítelkyně? díky za odpověď

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 01.09.2012
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Dobrý den, předně nutno podotknout, že klinické studie byly prokázány u produktů, které obsahují Protodioscin, nikoli "saponiny", právě Protodioscin pomáhá přirozeným způsobem hladinu testosteronu zvyšovat. Zde sice výrobce udává, že produkt obsahuje vysoké procento kvalitních saponinů a přírodních stimulantů testosteronu, ale zmínku o Protodioscinu jsem zde nenašel. Nevím co si vybavit pod pojmem "saponiny". Saponiny jsou chemické sloučeniny původem z přírodních zdrojů, takže produkt zřejmě obsahuje látky, které mohou hladinu testosteronu zvýšit, klinické studie jsou však pouze u Protodioscinu, osobně bych tedy doporučil produkty, které obsahují alespoň 30% Protodioscinu, např. Tribulus od VemoHerbu, který obsahuje dokonce 60% Protodioscinu.
Ohledně dávkování, pokud užijete jednu tobolku před tréninkem, tak si troufnu říci, že efekt bude doslova nulový.
Přeji hezký den

Související zboží

GOLDFITNESS Prodejna Praha 10

V Olšinách 78/1270, 100 00 - Praha 10 - Strašnice

Pondělí - Pátek: 9 - 19 hod.

+420 274 774 632

GOLDFITNESS Sklad a prodejna Praha 8

Zdibská 2/229 (areál Zdibská), 182 00 - Praha 8 - Kobylisy

Pondělí - Pátek: 9 - 17 hod.

+420 736 631 669