0
0 0 Kč

Košík je prázdný

MENU

VemoHerb
Bulgarian Tribulus 90 kapslí

Originální bulharský Tribulus Terrestris s garantovaným obsahem 60% protodioscinu! Hlavním benefitem originálního bulharského VemoHerb Tribulus Terrestris je vysoký obsah steroidního saponinu protodioscinu (standardizace na 60 %), což je v současné době v rámci celosvětového měřítka nejsilnější dostupný extrakt z obsahem protodioscinu na trhu (POZOR – nezaměňovat s celkovými saponiny!) Standardizovaný obsah protodioscinu ve VemoHerb Tribulus Terrestris je garancí nízkého obsahu ostatních méně účinných saponinů, jako je protogracilin a další, dále je limitován obsah flavonoidů (vždy pod 10 %) a taninů (vždy pod 10 %).

Doporučujeme

Bulgarian Tribulus 90 kapslí
Kotvičník zemní

VemoHerb Tribulus Terrestris

- Originální bulharský Tribulus Terrestris s garantovaným obsahem 60% protodioscinu 
- S vyváženým přirozeným obsahem prototribestinu, tribestinu a dioscinu (synergní furostanolové saponiny)

Originální bulharský VemoHerb Tribulus Terrestris s garantovaným obsahem 60% protodioscinu (furostanolový saponin).

Produkt je pravidelně v každé šarži (před uvolněním k prodeji) testován na nepřítomnost hormonů a prohormonů v akreditované laboratoři. Hlavním benefitem originálního bulharského VemoHerb Tribulus je vysoký obsah furostanolových saponinů. Obsah protodioscinu je standardizován metodou speciální a šetrné extrakce na 60% celkového obsahu (POZOR – nezaměňovat s celkovými saponiny!). (Viz - Bulharský tribulus, protodioscin a furostanolové saponiny).

Uvedný poměr extrakce je zcela ideální a garantuje maximální účinnost. Nejde tedy jen o samotný protodioscin a jeho obsah, ale o celkovou a perfektně vyváženou kompozici produktu, která je charakteristická pro genotyp rostliny bulharského tribulu. Dále je optimalizován obsah flavonoidů (vždy pod 10%) a taninů (vždy pod 10%).

Ne každý ví, že Tribulus Terrestris je rostlina, kterou můžeme nalézt v několika částech světa, jako jsou USA, jižní Amerika, Mexiko, Španělsko, Indie, Čína a Bulharsko. Ještě méně je veřejnosti známo, že bulharský Tribulus má jedinečné vlastnosti díky specifickému obsahu bioaktivních složek. Originální bulharský Tribulus obsahuje vysoké koncentrace furostanolového saponinu protodioscinu [1]. Z tohoto důvodu je také bulharský Tribulus jako surovina několikanásobně dražší. Pro bulharský Tribulus je také charakteristický obsah dalších specifických furostanolových saponinů [?1].

Vemoherb Bulgarian Tribulus = vše pod jednou střechou = od rostlinky sklizené ve správnou vegetační dobu, přes šetrnou extrakci až po finální produkt s vyváženým poměrem bioaktivních furostanolových saponinů

Uvedený rozdíl ve složení je dán odlišným genotypem rostliny, charakteristickým podnebím, skladbou půdy a také obdobím sklizně, která probíhá v přesně stanoveném vegetačním období rostliny, kdy je obsah bioaktivních složek nejvyšší. Proto je také např. činský nebo indický tribulus skladbou saponinů odlišný a je využíván v TCM a Ajurvédě k odlišným účelům (močové cesty v TCM atd.).

Jak poznám originální bulharský Tribulus?

V současné době existují v Bulharsku pouze dva hlavní producenti nabízející extrakty s vysokým obsahem Protodioscinu: VemoHerb Tribulus (60% Protodioscin) a Sopharma Tribestan (průměr 54-55% Protodioscin/Protogracilin). Společnost Vemo99 Ltd. (1996) je v současné době jedním z největších a nejrenomovanějších producentů kvalitních extraktů z bulharské rostliny Tribulus Terrestris, s garantovaným obsahem 60% čistého Protodioscinu.

Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:

  1. Všestrannou podporu zejména pro muže

Hlavní benefity produktu:

  1. Kupujete 100% originál

  2. Pravý bulharský Tribulus s 60% obsahem protodioscinu

  3. Garance kvality, čistoty a účinku 

Steroidní saponin Protodioscin je aktivní substancí, která stimuluje produkci pohlavních hormonů ( testosteron u mužů, estrogen u žen ), působí pozitivně na centrální nervový systém a působí jako aktivní komponenta anabolického charakteru. V můžském těle Protodioscin zvyšuje hladinu testosteronu, reguluje hladinu ostatních hormonů bez zasahování do jejich funkce a optimalizuje funkčnost prostaty. U žen zvyšuje Protodioscin hladinu pregnenolonu, progesteronu a hladinu estrogenů a zlepšuje sexuální libido, podporuje pozitivní psychický a emoční stav.

Protodioscin stimuluje produkci luteinizačního hormonu v hypofýze a přímo tak zvyšuje vylučování pohlavních hormonů. Protodioscin je dále v lidském těle transformován na DHEA (dehydroepiandrosteron ). To má významný vliv na pozitivní dusíkovou bilanci, proteinovou syntézu a nárůst svalové hmoty. Hlavním účinkem je dle požadavku: zvýšení fyzické síly, svalového objemu, vytrvalosti a sexuálního libida.

VemoHerb Tribulus je nehormonální suplement rostlinného původu, který je využíván ke zvýšení sexuálního libida a potence, ke stimulaci přirozené produkce testosteronu a k udržení optimální hladiny hormonů kortizolu a estradiolu. Prokázány jsou pozitivní účinky na fertilitu ( plodnost ), vhodná je také aplikace během menopauzy a andropauzy ( „přechod“ u mužů ).

VemoHerb Tribulus zvyšuje dostupnou hladinu energie během fyzického výkonu, pomáhá odstraňovat toxiny vzniklé psychickým stresem, podporuje odbourávání tuku a stimuluje růst svalové hmoty a síly.

VemoHerb Tribulus zvyšuje také retenci dusíku ( využitelnost bílkovin a jejich následné zabudování do svalových vláken ). Protodioscin je tak nezbytnou látkou v kulturistice a všech silových sportech zaměřených na zvýšení objemu čisté svalové hmoty a na nárůst síly.

Doporučené dávkování: Základní dávka je 3 – 6 kapslí denně ve třech dávkách po 1-2 kapslích. Zapijte dostatečně vodou.

Další možnosti dávkování:
Silové sporty a kulturistika: 8-týdenní kůra
VemoHerb Tribulus je doporučováno dávkovat v osmitýdenních kůrách s dvoutýdenní přestávkou. Plná denní dávka je 10-15 mg na 1kg tělesné hmotnosti, rozdělená do tří dávek během dne. Pokud je Vaše hmotnost například 80kg, je Vaše dávka 800 – 1200mg denně = 4 – 6 kapslí denně, to znamená 3 x denně 1-2 kapsle. Pokud je Vaše hmotnost například 100kg, je Vaše dávka 1000 – 1500mg denně = 6 – 8 kapslí denně, to znamená 3 x denně 2 - 3 kapsle. Po ukončení osmitýdenní kůřy, doporučujeme dvoutýdenní přestávku, následně doporučujeme celý cyklus zopakovat.

Potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce.

Doporučené použití Bulgarian Tribulus 90 kapslí

Balení:
90 kapslí
Dávkování:
Základní dávka VemoHerb Tribulus Terrestris je 3 – 6 kapslí denně ve třech dávkách po 1 - 2 kapslích

Nutriční informace Bulgarian Tribulus 90 kapslí

Počet dávek v balení: 11 - 30

 1 kapsle

 Standardizovaný extrakt bulharského Tribulus Terrestris
 s obsahem 60% furostanolového saponinu, determinovaného
 jako Protodioscin

 200 mg

Složení: 1 veganské kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza): 200 mg suchý standardizovaný extrakt bulharského Tribulus Terrestris s obsahem 60% furostanolového saponinu, determinovaného jako protodioscin, zahušťovadlo maltodextrin, protispékavé látky stearan hořečnatý a fosforečnan vápenatý.


Související zboží

4.

Prime 60 kapslí Weider

Kapsle s bylinnými extrakty, cholinem, vitamíny, chromem, zinkem a piperinem. Přirozená podpora metabolismu tuků a…

688 Kč
Nedostupné


Dotazy a komentáře   Vložit dotaz

tribulus

Dolar, 11.12.2019

Dobrý den,objednal jsem si od Vás tribulus terrestris 90 kapslí.Mám asi 90 kg a cvičím doma s vlastní váhou.Pouze kliky a hrazdu, mám v úmyslu cvičení i v posilovně,prosím sdělte mi kolik kapslí mám brát a hlavně zda můžu k tomu brát wein protein.Dále prosím,měl bych po dobrání mít pauzu kapslí a pokračovat pouze s proteinem a pokud ano jak dlouho toto nebrání terestrisu trvá?Jak co nejefektivnějším způsobem cvičit a dávkovat?

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 12.12.2019
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Dobrý den,

Tribulus Vám může dobře posloužit v případě, že Vaše vlastní hladina testosteronu je nižší než by byla optimální. Tribulus Vám může dopomoci se vrátit na Vaší optimální hladinu.
Dávkujte 6-10 kapslí denně např. 3x3 kapsle denně rozložit během dne po jídle.

Kombinace Tribulusu se syrovátkovým proteinem je naprosto v pořádku.

Tribulus se vysazovat nemusí, pokud budete chtít udržet konstatní hladinu testosteronu.

Přeji pěkný den a ať se daří

Bulharský Tribulus Vemo Herb

Martin, 02.08.2019

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, který Tribulus by jste mi doporučili na zvýšení energie: Tribulus Terrestris 90tbl., nebo Tribulus Forte a jaký je mezi nimi rozdíl ve složení a působení na organismus?Děkuji

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 02.08.2019
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Dobrý den,

Tribulus Forte nemáme v nabídce tudíž neznám přesné složení, tak že nemůžu pomoci s porovnáním. Vždy je důležité u Tribulu koukat na obsah protodioscinu, což je nejúčinnější látkou z celé této rostliny. Náš bulharský tribulus garantuje obsah 60% protodioscinu, což konkurenční firmy buď obsah neuvádí, nebo mají obsah nižší než 20%..

Tribulus Vám může pomoci s energií pouze v tom případě, pokud Vaše vlastní hladina testosteronu je nížší. Pak Vám může pomoci jak na síle, energii, tak i zvýší libido. Pokud Vaše hladina testosteronu je velmi nízká, pak bych již doporučil návštěvu lékaře, který by Vám měl po kontrolních testech předepsat silnější a účinnější preparáty. Pořád myslete na to, že Tribulus je pouze doplňkem stravy.

Hezký den

S pozdravem Michal

Kotvičník

Marek, 15.03.2019

Dobrý den. Je mi 43 let. Který tribulus je nejlepší? Poměr množství/ cena/účinek. Stravu mám vyřešenou. Z doplňků užívám protein, glutamin.
Děkuji M. P.

Odpověď

Marek, 15.03.2019

Děkuji za velmi rychlou odpověď. M. P .

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 15.03.2019
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Dobrý den,

nejlepší Tribulus a jediný, který máme nyní v nabídce je bulharský originál od VemoHerbu. Tribulus . Obsahuje 60% protodioscinu, což je největší koncetrace a nejúčinější látka u Tribulu.

Přeji pěkný den

S pozdravem Michal

Rada

Pampeliskamladsi23, 15.10.2018

Dobrý den,

mohu užívat tento přípravek v dietě a zároveň s Grenade Thermo Detonator? Nebo místo tohohle Tribulus vzít Grenade AT4. Je mi 38,dekuji

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 16.10.2018
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Dobrý den,

samozřejmě tato kombinace možná je. Osobně bych nejprve vyzkoušel Tribulus, pokud s ním budete spokojený, zůstaňte u něj. Pokud budete chtít změnu, tak lze nahradit zmíněnou AT4.

Přeji pěkný den

S pozdravem Michal

Tribulus vs creatine

Rob, 31.03.2018

Dobrý den,
je vhodné užívat zároveň tribulus a creatine monohydrát?
Děkuji za odpověď.

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 02.04.2018
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Dobrý den přeji,

samozřejmě je tato kombinace naprosto v pořádku.

Ať se daří

S pozdravem Michal

negativni ucinky

Martin, 21.02.2017

Dobry den,chtel jsem se zeptat jak tribulus muže pusobit negativne na organismus v případe prekroceni davkování ktere je uvedeno na etikete..nikde jsem se totiž nedogooglil k negativnim učinkum. Děkuji za odpovet a hezky den

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 21.02.2017
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Dobrý den přeji,

žádných negativních účinků u Tribulusu se nemusíte obávat. Naopak zvýšené davkovani o proti doporucenemu od výrobce naprosto schvaluji. Jen by se měl užívat tento vyrobek az od cca. 30 let a více, kdy je doopravdy potřeba.

Přeji pěkný den

S pozdravem Michal

Vysoký krevní tlak

Wlasow, 05.02.2017

Dobrý den,
je mi 42 let a pravidelně cvičím 3 roky systémem 2+1 2+2. Mezi mé základní cviky patří kliky v objemu 250- 400 kliků v cvičebním dnu + cvičení základních cviků z činkami. Vzhledem k vysokému krevnímu tlaku to nepřeháním s váhou, kterou zvedám, ale to neznamená že se šetřím, spíše s rozumem vzhledem k tomu tlaku. Myslíte že tento přípravek má k mnou popsanému cvičení užívat smysl, nebo je nevhodný vzhledem k tomu vysokému tlaku? Na tlak užívám 1 tbl. denně. Děkuji za odpověď. Martin

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 06.02.2017
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Dobrý den Martine,

Tribulus rozhodně smysl má ve Vašem věku. Lze jej používat i kdyby jste aktivně necvičil. Hladina vlastní tvorby testosteronu se v tomto věku již bohužel snižuje a proto je určitě vhodné užívat stimulanty testosteronu, které tu Vaší hladinu přirozeně zvýší. S vysokým tlakem, kterým trpíte problém rozhodně též nebude, jelikož také jednou funkcí tribulusu je naopak krevní tlak snižovat. Tak že určitě doporučuji tento produkt vyzkoušet.
Jen bych Vám doporučil co se Vašeho cvičení týče. Nejprve odjeďte těžké základní cviky s činkou a jednoručkami a až na konci tréninku zařaďte na dopumpování svalů Vámi zmíněné kliky s vlastní vahou. 250-400 kliků před tréninkem tím svaly velmi předvyčerpáte a dále již nezbyde síla na právě důležité základní cviky.

Přeji pěkný den

S pozdravem Michal

Vlasy

Ondra, 24.02.2016

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli Tribulus a s tím související zvýšený testosteron může negativně působit na vlasy a jejich vypadávání. Mám k tomu dispozice (otec je plešatý), tak váhám.

Tribulus Terrestris - VemoHerb

Jarda, 19.02.2016

Dobrý den,
je mi 48 let, koupil jsem, nasadil a po dvou dnech jsem citil zlepšeni. Davkuji 6kapsli 3x denně, podle doporučeni. Vrátím se po 15denní kůře a budu dále referovat. Zatím jsem spokojený. Můžu doporučit.

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 19.02.2016
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Dobrý den,

velmi Vám děkujeme za kladné reference. Snad Vám bude vyhovovat i nadále.

Přeji pěkný den

užívání u žen

Sandra, 12.02.2016

Dobrý den, dle informací na výrobku se má úžívat 10-15 mg/1 kg hmotnosti denně po dobu 8 týdnů, pak 2 týdny vysadit. Při hmotnosti 55 kg to tedy vychází 3-4 kapsle denně. Ráda bych se zepatala, jestli sdílíte toto doporučení, jak dávkování tak dobu užívání. Níže píšete užívat 5 týdnů a 5 týdnů vysadit. Moc díky.

Odpověď

Sandra, 15.02.2016

Dobrý den, děkuji za odpověď. Tribulus by měl mít pozitivní vliv na hormonální nerovnováhu u žen (stabilizace hladin testosteronu a estradiolu) po vysazení HA (vyčteno z různých zdrojů). Než se nechat "spravovat" zase dalšími hormony, radši chci nejdřív zkusit něco míň drastického.

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 12.02.2016
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Dobrý den,

Váš dotaz mě lehce zaskočil, jelikož není obvyklé, aby žena chtěla užívat právě tento doplněk. Nevím zda přesně víte za jakým účelem se tento produkt užívá. Já osobně bych ho určitě ženám užívat nedoporučoval, pouze v případě nějakého např. doporučení od Vašeho lékaře či pokud se připravujete např. na soutěž v bodyfitness apod.
Pokud i tak by jste chtěla užívat tento výrobek, řídil bych se doporučeným dávkováním a dávky určitě nezvedal a nezvyšoval.

Přeji pěkný den

Související zboží

Prime 60 kapslí Weider

Kapsle s bylinnými extrakty, cholinem, vitamíny, chromem, zinkem a piperinem. Přirozená podpora metabolismu…

688 Kč
Nedostupné

GOLDFITNESS Prodejna Praha 10

V Olšinách 78/1270, 100 00 - Praha 10 - Strašnice

Pondělí - Pátek: 9 - 19 hod.

+420 274 774 632

GOLDFITNESS Sklad a prodejna Praha 8

Zdibská 2/229 (areál Zdibská), 182 00 - Praha 8 - Kobylisy

Pondělí - Pátek: 9 - 17 hod.

+420 736 631 669