0
0 0 Kč

Košík je prázdný

MENU

Reflex Nutrition
Natural Whey 2,27kg

Natural Whey je naturální, instantní syrovátkový protein. Tato přírodní formule neobsahuje žádná umělá sladidla, barviva ani umělá ochucovadla. Přijímáte tak tu nekvalitnější syrovátkovou bílkovinu v její nejčistější formě.

Doprava zdarma

Vyberte variantu

Chcete slevu 3-10%? Zaregistrujte se

Natural Whey 2,27kg

Naturální, instantní syrovátkový protein. Tato přírodní formule neobsahuje žádná umělá sladidla, barviva ani umělá ochucovadla. Přijímáte tak tu nekvalitnější syrovátkovou bílkovinu v její nejčistější formě.

Reflex Natural Whey podobně jako Instant Whey má nejvyšší biologické hodnoty na trhu díky excelentnímu profilu aminokyselin, obsahu proteinu a perfektní stravitelnosti.

Reflex Natural Whey obsahuje nejvyšší koncentraci větvených aminokyselin (B.C.A.A.) v porovnání s ostatními zdroji proteinů. Tato vysoká koncentrace je zásadní, protože B.C.A.A jsou využívány převážně pro metabolismus svalů a tvorbu energie.

Natural Whey stejně jako Instant Whey obsahuje speciální Digezyme enzymy pro zvýšení stravitelnosti proteinu. To vede k značnému zrychlení absorpce a tím k vyššímu přísunu aminokyselin do svalů.

Použití: 2 odměrky (cca 25g) smíchejte s 400ml vody nebo odstředěného mléka. Pijte 2-3 dávky za den mezi jídly a ihned po zátěži. Je vhodný pro všechny kdo chtějí podpořit dietu kvalitním zdrojem proteinu.

Co dělá Natural Whey odlišným?

Pouze málo výrobců produkuje čistý přírodní protein. Pouze zlomek z nich má tak vysoký obsah proteinu, tak vysoké biologické hodnoty.

Garance společnosti Reflex Nutrition

  • Inovační technologie
  • Produkty ověřené klinickými studiemi
  • Vyšší využitelná hodnota oproti konkurenci
  • Vyrobeno ze 100% obnovitelných zdrojů v recyklovaných obalech
  • Vyrobeno v souladu s normami ISO 9001 a ISO 17025
  • Absolutní čistota produktu a zdravotní nezávadnost.
  • Vyrobeno výhradně ze surovin s původem v Evropské Unii. Neobsahuje tzv. rBGH mléko (tato technologie je v EU zakázána).

Potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce.

Doporučené použití Natural Whey 2,27kg

Balení:
2270g
Dávkování:
2 odměrky (cca 25 g) rozmíchejte s 400 ml vody nebo mléka pomocí shakeru.

Nutriční informace Natural Whey 2,27kg

-100g25g
Energie kcal 400 100
Bílkoviny 78g 19.5g
Sacharidy 5.8g 1.4g
Tuky 7g 1.8g
Z toho nasycené 5g 1.2g
Z toho nenasycené 2g 0.4g
Z toho polynenasycené Stopy Stopy
Draslík 355mg 89mg
Sodík 144mg 36mg
Trávící enzymy 160mg 40mg
Lactospore probiotics 200.000.000 50.000.000

Složení: ultrafiltrovaný syrovátkový koncentrát, CFM syrovátkový izolát, lecitin, Muscle DriveTM ( peptidicky vázaný glutamin (derivát z pšeničného proteinu), hydrolyzovaný syrovátkový protein (stupeň hydrolýzy 30%)), kakaový prášek ( pouze příchuť čokoláda ), přírodní barvivo - betanin ( pouze příchuť jahoda), beta karoten ( pouze příchuť vanilka), komplex enzymů Dygezyme ( amyláza, proteáza, celuláza, laktáza, lipáza ), probiotický komplex Lactospore ( Bacillus Coagulans ).


Související zboží


Dotazy a komentáře   Vložit dotaz

Rozdíl mezi proteinami

Sharkyone, 09.01.2017

Dobrý den, prosím Vás chtěl bych se zeptat jaký je základní rozdíl mezi proteinami od firmi Reflex a to: 1. Natural Whey, 2. 100% Native Whey, 3. Instant Whey PRO. A ktorý z nich je najkvalitnešjí. Za skorú odpověd vopred dekuji.

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 10.01.2017
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Dobrý den přeji,

Natural Whey obsahuje čistý přírodní protein bez umělých sladidel, barviv a umělých ochucovadel. Jedná se o proteinový nápoj s obsahem jak syrovátkového koncentrátu, tak syrovátkového izolátu, stejně jako tomu je u Whey Pro , ten ovšem obsahuje více syrovátkového izolátu navíc v lepší formě než Natural Whey. Tudíž tento produkt obsahuje ještě méně cukrů a tuků a je vhodný zejména do dietního období.
Třetí zmiňovaný Native Whey obsahuje nejkvalitnější bílkovinu z čerstvého mléka, z které byl tento produkt velice šetrným způsobem vyroben.
Tudíž všechny 3 uvedené produkty jsou velmi kvalitní, pokud dbáte na čistotu produktu bez zbytečných přísad, tak bych volil Natural Whey. Pokud ne, tak určitě vyzkoušejte oba dva další produkty, které Vám zajistí zajisté očekávaný efekt.

Přeji pěkný den

S pozdravem Michal

Rozdíly a výhody

Tomáš G., 15.07.2014

Dobrý den,mohl bych se vás zeptat co je lepší ,výhodnější ,jestli Reflex Instant whey native či reflex natural whey native ,nebo SUN WARRIOR BLEND .Ptám se co se týká především vstřebatelnosti,obsahu aminokyselin ,chuti,vlivu na zdraví a tvorby svalové hmoty.Jsem sportovec ,dělám jak Taekwondo-ITF ,tak i chodím do posilovny asi 4-5x týdně,a vážím 71 kg při mé výšce 177 cm .Který protein by byl pro mě vhodnější ?
Děkuji předem za odpověd .

Odpověď

Goldfitness, 07.09.2014

Dobrý den, tyto dva proteiny se těžko porovnávají, Vegan protein je bílkovina rostlinného původu, Natural Whey pak je bílkovina živočišného původu, takže mé doporučení by bylo tyto dva proteiny například kombinovat, jedno období dávkujte Vegan protein, druhé období pak Natural Whey. Jinak co se týká aminokyselinového spektra uvedeného na obale, touto informací nemá vůbec smysl se řídit, jedná se o typické spektrum aminokyselin ve 100g bílkovin, nikoliv tedy daného produktu. Obsah aminokyselin nejvíce ovlivňuje následný postup při výrobě, zda se jedná o koncentrát, izolát, hydrolyzát atd. atd. Přeji hezký den

Odpověď

Tomáš G., 15.07.2014

Oprava místo *reflex instant whey native* tak =reflex vegan protein

Související zboží

GOLDFITNESS Prodejna Praha 10

V Olšinách 78/1270, 100 00 - Praha 10 - Strašnice

Pondělí - Pátek: 9 - 19 hod.

+420 274 774 632

GOLDFITNESS Sklad a prodejna Praha 8

Zdibská 2/229 (areál Zdibská), 182 00 - Praha 8 - Kobylisy

Pondělí - Pátek: 9 - 17 hod.

+420 736 631 669