0
0 0 Kč

Košík je prázdný

MENU

Alavis
MAXIMA PROSTAProtect™ 30 kapslí

Produkt pro správnou funkci prostaty a reprodukčního systému.

Akce

MAXIMA PROSTAProtect™ 30 kapslí

Obsahuje unikátní značkovou formuli ProstateAktivator speciálně vytvořenou pro správnou funkci prostaty díky vybraným aktivním složkám: Saw palmetto, kopřiva, organický zinek a selen.

Klíčové vlastnosti

  • Pro normální funkci prostaty
  • Pro správnou činnost reprodukčního systému
  • Pro dobrou spermatogenezi

Aktivní látky obsažené v doplňku stravy ALAVIS™ MAXIMA PROSTAProtect:

Saw palmetto - plody palmy plazivé Serenoa repens, obsažené ve formuli ProstateAktivator a používané k podpoře normální funkce reprodukčního systému, jsou důležitým zdrojem lipidového extraktu obsahujícího mastné kyseliny. Extrakce oxidem uhličitým zajišťuje standardizaci minimálního obsahu 45 % důležitých lipidosterolických látek působících v lidském těle nespecificky v oblasti zdraví prostaty. V jedné kapsli je obsaženo 325 mg koncentrovaného extraktu přírodního původu. Tyto aktivní látky ze Saw palmetto – palmy Serenoa přispívají k normální funkci prostaty.

Kopřiva - extrakt listů je standardizován na obsah 4 mg křemíku v 1 kapsli. Kopřiva dvoudomá přispívá k udržení zdraví a normální funkce prostaty.

Organický zinek - zinek pro obohacení složení o účinné minerály a jako zdroj organicky vázaného zinku je vybrán citrát zinečnatý s vysokou biologickou dostupností. Slouží v organismu člověka jako základní a velmi důležitý minerál pro endokrinní funkce, jako je funkce prostaty, a pro celkové reprodukční zdraví. Zinek přispívá k normální plodnosti a reprodukci.

Organický selen - selen je stopový prvek nezbytný pro lidský metabolismus, který přispívá k normální spermatogenezi. Jako zdroj selenu v organické formě jsou zvoleny obohacené kvasinky Goldcell MY Se20 - 100% přírodní a bez GMO původu, primárně vypěstované ze speciálně vybraného kmene pivovarských kvasnic. Použitá technologie sušení rozprašováním zajišťuje aktivní složku s vysokým obsahem organického selenu, zejména v bioaktivní formě L-selenomethionin.

Upozornění: Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Není určeno pro děti, mladistvé do 18 let věku, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nepoužívejte, pokud je obal porušen. Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25°C. Po otevření uchovávejte dle skladovacích podmínek a chraňte před světlem, přímým slunečním nebo tepelným zářením.

Potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce.

Doporučené použití MAXIMA PROSTAProtect™ 30 kapslí

Balení:
30 kapslí
Dávkování:
Dospělí užívají 2x denně 1 kapsli nejlépe ráno a večer, zapijte dostatečným množstvím vody. Doporučuje se užívat nejlépe nalačno nebo s menší porcí jídla.

Nutriční informace MAXIMA PROSTAProtect™ 30 kapslí

Aktivní látka/1 kapsle   RHP*
Saw palmetto 325 mg  
Kopřiva 200 mg  
Zinek 10 mg 100 %
Selen 55 µg 100 %

Složení (1 kapsle): ProstateAktivator [palma plazivá Saw palmetto (Serenoa repens, extrakt plodů 5:1, ≥ 45 % mastných kyselin, nosič: modifikovaný škrob) 325 mg, kopřiva dvoudomá (Urtica dioica, extrakt listů 10:1, ≥ 2 % křemíku, nosič: maltodextrin) 200 mg, zinek (citronan zinečnatý, ≥ 31 % zinku, 100 % RHP) 10 mg, selen Goldcell (kvasnice obohacené organickým selenem, ≥ 0,2 % selenu, 100 % RHP) 55 μg], protispékavá látka (stearan hořečnatý), vegetariánská kapsle: hydroxypropylmethylcelulosa.

*RHP – Referenční hodnota příjmu.


Dotazy a komentáře   Vložit dotaz

GOLDFITNESS Prodejna Praha 10

V Olšinách 78/1270, 100 00 - Praha 10 - Strašnice

Pondělí - Pátek: 9 - 19 hod.

+420 274 774 632

GOLDFITNESS Sklad a prodejna Praha 8

Zdibská 2/229 (areál Zdibská), 182 00 - Praha 8 - Kobylisy

Pondělí - Pátek: 9 - 17 hod.

+420 736 631 669