0
0 0 Kč

Košík je prázdný

MENU

VIRIDIAN nutrition
Magnesium Bisglycinate 60 kapslí

Obsahuje dobře známý a prověřený bisglycinát hořečnatý, organickou formu hořčíku, kde je magnesium spojené chelátovou vazbou s glycinem.

Magnesium Bisglycinate 60 kapslí

  • Organická forma hořčíku - bisglycinát hořečnatý
  • 160 mg elementárního hořčíku v 1 kapsli
  • Velmi dobře vstřebatelná forma hořčíku
  • Efektivní podpora organismu při zátěži

Magnesium Bisglycinate (bisglycinát hořečnatý) je nejnovější doplněk s obsahem hořčíku od značky Viridian. Obsahuje dobře známý a prověřený bisglycinát hořečnatý, organickou formu hořčíku, kde je magnesium spojené chelátovou vazbou s glycinem. Tato vazba je přirozeně přítomná v přírodě, proto je hořčík pro tělo velmi dobře využitelný. Bisglycinát hořečnatý je tak velmi efektivní například při sportu nebo při vysoké zátěži. Přítomný glycin posiluje koncentraci a napomáhá zklidnění (případně spánku). Nemá však sedativní účinky, proto jej lze používat velmi efektivně i při sportu.

Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:

  • Efektivní doplnění hořčíku
  • Podporu při vysoké zátěži

Produkty značky Viridian Nutrition obsahují pouze čistou směs bioaktivních složek = 100% aktivních látek a 0% balastních aditiv a pojiv. Viridian Nutrition garantuje špičkovou kvalitu a čistotu svých produktů důslednou kontrolou celého výrobního procesu. A to od semínka až po finální produkt = spolupracuje s lokálními producenty a pěstiteli zaměřenými na nejvyšší kvalitu. Z etických důvodů nepoužívá značka Viridian Nutrition ve svých produktech žádný palmový tuk a netestuje své produkty na zvířatech. Všechny obaly produktů jsou 100% ekologické.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování, neurčí-li lékař jinak. Není náhrada pestré a vyvážené stravy. Skladujte v chladu, suchu, mimo dosah dětí.

Potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce.

Doporučené použití Magnesium Bisglycinate 60 kapslí

Balení:
60 kapslí
Použití:
1 –2 kapsle denně, nejlépe během jídla nebo dle doporučení lékaře.

Nutriční informace Magnesium Bisglycinate 60 kapslí

Složení v 1 kapsli: hořčík 160 mg (42 %*) (Bisglycinát hořečnatý), kapsle: hydroxypropylmethylceluóza. *% RHP—Referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek.


Související zboží


Dotazy a komentáře   Vložit dotaz

Související zboží

GOLDFITNESS Prodejna Praha 10

V Olšinách 78/1270, 100 00 - Praha 10 - Strašnice

Pondělí - Pátek: 9 - 19 hod.

+420 274 774 632

GOLDFITNESS Sklad a prodejna Praha 8

Zdibská 2/229 (areál Zdibská), 182 00 - Praha 8 - Kobylisy

Pondělí - Pátek: 9 - 17 hod.

+420 736 631 669