0
0 0 Kč

Košík je prázdný

MENU

Reflex Nutrition
Growth Matrix 1890g

Growth Matrix využívá nejnovějších klinických studií a poznatků v oblasti potréninkové proteinové syntézy svalových vláken a nabízí nekompromisní produkt, který garantuje svalové přírůstky.

Doporučujeme

Vyberte variantu

Chcete slevu 3-10%? Zaregistrujte se

Growth Matrix 1890g

Detailní informace Growth Matrix od Reflex Nutrition

Společnost Reflex Nutrition se zabývá výrobou doplňků sportovní výživy od roku 1996. Za tu dobu jsme vytvořili důvěryhodný výzkum založený na intenzivním silovém tréninku, suplementaci a nových strategiích regenerace, které mohou stimulovat rychlý svalový růst a sílu. Náš vědecký a vývojový tým využil těchto praktických znalostí a vytvořil nofou formuli s názvem Growth Matrix. Tento jedinečný produkt je zformulován jako kompletní potréninková formule a je dávkován bezprostředně po ukončení tréninku.

Growth Matrix využívá nejnovějších klinických studií a poznatků v oblasti potréninkové proteinové syntézy svalových vláken a nabízí nekompromisní produkt, který garantuje svalové přírůstky. Obsahuje 100% naštěpený (hydrolyzovaný) syrovátkový protein, který je obohacen o enzymy tak, aby byl nakonec rozštěpen na malé peptidy a aminokyseliny. Dále obsahuje 7.000 mg L-Leucinu, 2.500 mg Creapure kreatinu a další důležité ergogeny, elektrolyty a glukopolymery.

Zaměření produktu
Produkt Growth Matrix je určen pro všechny profesionální silové sportovce, kteří chtějí využít svůj potréninkový svalový potenciál na maximum. Díky vysokému obsahu aminokyselin má produkt lehce nahořklou příchuť, což však v této oblasti není na závadu, protože zde má své absolutně přednostní místo kvalita!

V čem se liší Growth Matrix od konkurence
Nenajdete potréninkovou formuli, která má tak silné složení jako Growth Matrix. Tento produkt je jednoduše nepřekonatelný!

Garance společnosti Reflex Nutrition

  • Inovační technologie
  • Produkty ověřené klinickými studiemi
  • Vyšší využitelná hodnota oproti konkurenci
  • Vyrobeno ze 100% obnovitelných zdrojů v recyklovaných obalech
  • Vyrobeno v souladu s normami ISO 9001 a ISO 17025

Potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce.

Doporučené použití Growth Matrix 1890g

Balení:
1890g
Dávkování:
3 odměrky (cca 105 g) rozmixujte v 450 ml vody ihned po ukončení tréninkové jednotky

Nutriční informace Growth Matrix 1890g

Počet dávek v balení: 18 x 105 g

100 g

%DDD**

1 porce*

%DDD**

Energetická hodnota

1632 kJ / 385 kcal

 

1713 kJ / 404 kcal

 

Tuky

2,1 g

 

2,2 g

 

Z toho nasycené mastné kyseliny

1,2 g

 

1,3 g

 

Z toho mononenasycené mastné kyseliny 

0,64 g

 

0,67 g

 

Z toho polynenasycené mastné kyseliny 

0,16 g

 

0,17 g

 

Sacharidy

55 g

 

57,8 g

 

Z toho cukry 

9,5 g

 

10 g

 

Vláknina

0,9 g

 

0,95 g

 

Bílkovina

36 g

 

37,8 g

 

Sůl

0,65 g

 

0,68 g

 

 

 

 

 

 

Balastní cukr

1,48 g

 

1,5 g

 

Vitamin B6

1,1 mg

79

1,2 mg

86

L-Leucin (volná forma)

6666 mg

 

7000 mg

 

Peptid-glutamin

4762 mg

 

5000 mg

 

Creapure® Kreatin monohydrát

2380 mg

 

2500 mg

 

*1 porce odpovídá 105 g. Balení obsahuje 18 porcí. **% doporučené denní dávky.


Složení: Glukózové polymery, hydrolyzát syrovátkového proteinu (stupeň hydrolýzy 30%), L-Leucin, peptidicky vázaný L-Glutamin (derivát z pšeničného proteinu), přírodní barvivo odtučněný kakaový prášek, Creapure® kreatin monohydrát, přírodně identické a umělé aroma, umělé sladidlo acesulfam-K, umělé sladidlo sukralóza, chlorid sodný, pyridoxin HCL (Vitamin B6).

 


Související zboží


Dotazy a komentáře   Vložit dotaz

dotaz- je tonto produk bezlepkový?

marsi, 17.09.2021

Prosím o info, zdali je tento produkt opravdu bezlepkový. Syn má těžkou alergii na lepek, tak nechceme udělat chybu. Díky

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 17.09.2021
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Dobrý den, s lepkem je to ve sportovní výživě většinou problém, drtivá většina výrobců "bezlepkovost" neuvádí a to většinou z důvodu, že na výrobní lince mohou souběžně míchat produkty, které sice svým charakterem obsažených látek lepek neobsahují, ale také produkty, které lepek obsahují, z tohoto důvodu většina výrobců uvádí, že výrobek může obsahovat stopy lepku. Konkrétně u tohoto produktu (Growth Matrix) výrobce uvádí, že obsahuje peptidicky vázaný glutamin (derivát z pšeničného proteinu), z čehož soudím, že určité množství lepku tento produkt obsahovat bude. Nevím, jaké má Váš syn cíle, zda nabírat na čisté svalové hmotě, nebo potřebuje tzv. "gainer" na nabírání tělesné hmotnosti, v obou případech bych doporučil výrobky GF nutrition, konkrétně Diamond Whey Protein v případě proteinu nebo Diamond Mass v případě gaineru. U obou výrobků nám výrobce dodal certifikaci a laboratorní potvrzení, že ani jeden z těchto produktů lepek neobsahuje. Zde tedy máte jistotu o nulovém obsahu lepku.
Děkujeme za dotaz a přeji pěkný den

S pozdravem Michal

postup užívání

Lehečka Libor, 09.03.2017

Dobrý den, chci se zeptat v jakém pořadí brát (užívat) gainer a protein+ kreatin. Začít gainerem(Growth Matrix)+ kreatin a posléze tedy až to doberu začít užívat protein(Instant Whey PRO)? Nebo to užívat vše dohromady? a co ten kreatin, má to smysl kombinovat s gainerem? Díky za odpovědˇ

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 09.03.2017
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Dobrý den, pane Lehečko,

máte v tom trochu zmatek. Prvně by jste se měl zamyslet na Váš cíl. Tedy jestli chcete spíše nabírat, či vyrýsovat postavu. Pokud chcete nabírat (objem) , tak by jste mohl použít kombinaci gaineru a kreatinu, kde samozřejmě kombinace gainer + kreatin vhodná společně je, jelikož cukry všeobecně ve společném užívání s kreatinem zvýší vstřebatelnost právě kreatinu.
Pokud by jste chtěl spíše vyrýsovat postavu či udržovat, tak je pak vhodný Vámi zmíněný proteinový nápoj místo gaineru.

Přeji pěkný den

S pozdravem Michal

Dotaz

Aďo, 01.04.2016

Dobrý deň, chcel by som sa spýtať aký je Váš názor na kombináciu One Stop XTREME a Growth Matrix, chcel by som ísť o niečo hore z objemom Growth by som dával len po tréningu. Za odpoveď veľmi pekne ďakujem, tréning 4 - 5 krát týždenne 24rokov, 174cm a 77kg.

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 02.04.2016
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Dobrý den,

na tento dotaz jsme Vám již jednou odpovídali viz níže..

kombinace těchto dvou produktů možná samozřejmě je, nýbrž osobně bych Vám doporučil pouze One Stop XTREME , který je produkt tzv. all in one, kde je ideální prostor tento produkt dávkovat po tréninku. A spolu s tímto bych doporučil spíše koupit kvalitní protein na doplnění bílkovin během dne či ráno (záleží na Vašem jídelníčku) velmi dobrý je např. Instant Whey PRO či Instant Whey NATIVE .

rodělení dávky

Petr, 16.01.2016

Dobrý den, jde rozdělit jedna dávka do dvou při dvoufázovém tréniku? Např. sportovní lezení a druhý trénink v podvečer fitness s vlastní váhou. Díky

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 17.01.2016
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Dobrý den,

ano určitě jde dávka rozdělit, či dokonce klidně můžete dát dávky dvě a rozdělovat nemusíte. Záleží na Vašem denním kalorickém příjmu tedy jídelničku a jak je Váš denní režim náročný.

Hezký den

rada ohledně dávkovní

Luky, 13.03.2015

Dobrý den,
chtěl bych poradit. Je mi 35, cvičim asi rok, 3x týdně na objem v posilovně a po tréninku půl hodiny běh na pásu. Mám docela špeky, hlavně na břiše, ale nechce se mi upouštět od objemového tréninku (to jen na na okraj). Chtěl bych poradit jak mám optimálně dávkovat: Grow Matrix, Performance Matrix, BCAA od Matrixu a whey gold od Waidera. V tréninkový den i v den volna.
Děkuji a přeji všem co největší přírůstky ve vašem gymu nebo doma:-)

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 13.03.2015
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Dobrý den, v první řadě bych chtěl jen podotknout, že v objemové přípravě mít zařazený půlhodinový běh na pásu není moc na místě... Složení suplementů máte správné, zvláště pak, jestli se jedná o objemový trénink. Co se týká dávkování, Performance Matrix berte cca 15 minut před zahájením tréninku, pokud chcete navýšit příjem aminokyselin BCAA, tak můžete Performancem zapít i aminokyseliny BCAA, jinak standardně obsahuje Performance Matrix necelé 4g těchto aminokyselin BCAA. Co nejdříve po ukončení tréninku pak užijte Growth Matrix, který obsahuje 7g Leucinu, takže zde doporučuji užít ještě cca pět kapslí BCAA - ovšem tento údaj je závislý na Vaší tělesné hmotnosti. Stejně tak na hmotnosti je závislý příjem bílkovin, osobně doporučuji cca 1.5 - 2g bílkovin na 1kg tělesné hmotnosti. Počet dávek protein Gold Whey tedy přímo závisí na Vašem denním příjmu bílkovin ze stravy, obecně řečeno, dvě dávky během dne Vám zcela určitě neuškodí. Jinak jak aminokyseliny BCAA, tak bílkoviny berte každý den a to bez ohledu na to, zda trénink máte či nikoliv. Growth Matrix či Performance Matrix je záležitostí striktně před a po ukončení tréninku. Přeji hezký den

Dávkování při dvoufázovém tréninku

Luky, 21.02.2014

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat - trénuji dvoufázově, po které fázi je lepší Growth matrix zařadit, po ranní či po večerní? Jde mne především o nárůst maximální síly, objem je druhořadý. A jak případně kombinavat s BCAA? Předem díky za odpověď

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 22.02.2014
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Dobrý den, Growth Matrix je dle mého názoru velice povedená po-tréninková směs, doporučoval bych ji dávkovat po každém tréninku, ať již dopoledním či odpoledním, ale snížil bych dávky např. na cca 70g po každém tréninku - samozřejmě s přihlédnutím k aktuální tělesné hmotnosti. Aminokyseliny BCAA bych v tomto případě dávkoval pouze před tréninky popř. ve dnech volna. Po ukončení tréninku již BCAA nemusíte, tedy v případě, pokud budete používat Growth Matrix. Mějte pěkný den

peto, 11.10.2013

Dobrý deň, ja sa chcem len spýtať ako dlho by sa mal užívať Growth matrix deďže obsahuje nejaké to percento kreatinu, či sa má po balení urobiť nejaká prestávka alebo môžem užívať dve, tri balenia a prestávka až po tom alebo kreatínu je také malé množstvo že sa prestávka nemusí robiť vôbec. Ešte pre info cvičím 5 krát týždenne a Growth matrix užívam iba po cvičení. Za odpoveď vopred ďakujem.

Odpověď

peto, 18.11.2013

Takže po vysadení mám zostať len na glutamine alebo BCAA a mám udržovať bielkoviny stále na 2g na kg telesnej hmotnosti alebo tiež mám ísť z bielkovinami na ten mesiac dolu??? Ide mi o to či si mám tiež objednať povecme Instant whey native a udržovať bielkoviny stále na tych 2g na kg telesnej hmotnosti.

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 15.10.2013
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Dobrý den, v případě, že Growth Matrix dávkujete pouze po ukončení tréninku pro doplnění energetických ztrát, tak nemusíte mít obavy s předávkování kreatinem a můžete využívat i tři balení po sobě jdoucí. Po těchto třech baleních bych doporučil např. měsíční pauzu, kdy budete např. pouze na BCAA nebo na glutaminu.
Přeji hezký den

Petr, 14.09.2012

Mám v dolňcích výživy mnoho peněz a nedělal jsem reklamu, ale pokud si denně dáte čtyři sáčky nízkoglikemické rýže Basmati s masem (150 gramů masa stačí) + tenhle produkt po tréninku, nepotřebujete už vůbec nic. Tenhle produkt je můj splněný sen a nedá se srovnat absolutně s ničím. Nic lrpšího jsem nikdy neměl a všechny ostatní gainery považuji za zbytečné, snad jen Instant mass jako náhradu jídla, ale to vyjde levněji ta rýže s masem. Growth je Growth.

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 21.10.2012
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Dobrý den, velice děkuji za cenný komentář! K Vašemu názoru se připojuji. Ono většina lidí a nadšenců pro fitness hledají stále nové a nové - a zaručené zaručené suplementy, ale zapomínají na základní látky, pokud tyto látky začnou doplňpvat a to v dostatečném množství, mají vyhráno, žádná další "alchymie" v tom není... takže ještě jednou díky a pěkný den!

Dotaz na growth

Petr, 12.09.2012

Dobrý den, předem bych chtěl poděkovat za vás obchod a vaše služby!! Jsem opravdu spokojen!:)
Teď k mému dotazu. Jsem v objemové fázi a můj trénink je 4x týdně s tím že suplementuji před tréninkem aminokyseliny BCAA od firmy reflex a 30 g Instant Whey proteinu, také od Reflexu, po tréninku zase aminokyseliny plus 60 g glukózy s 30g proteinu+ 10g glutaminu, ale chtěl bych zkusit zařadit tento výrobek od reflexu(growth matrix) ale nejsem si jistej právě s aminokyselinami, jelikož obsahuje 7g leucinu a 5g glutaminu, tak jestli už po tréninku aminokyseliny nepoužívat a postačí mi to jen z matrixu, nebo používat? Plus brát ještě 5g glutaminu aby v součtu ho bylo též 10g nebo stačí obsah v matrixu? Předem děkuji!

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 12.09.2012
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Dobrý den, potěšení je na naší straně, jsem velice rád, že jste s našimi službami spokojen.
Co se týká Vašeho dotazu, předně bych vypustil dávku jakéhokoliv proteinu těsně před tréninkem. Užijte dávku aminokyselin BCAA, popř. nějaký ten před-tréninkový aktivátor typu Performance Matrix, čímž byste nemusel dávkovat další BCAA před tréninkem a ještě byste si značně zefektivnil trénink, po tréninku bych místo glukózy smíchané s proteinem (z mého pohledu tuto kombinaci nedoporučuji) skutečně doporučil Vámi zmíněný Growth Matrix, pak byste nemusel dávkovat BCAA ani po tréninku. Možné navýšení glutaminu je možné a můžete dávku glutaminu do Growth Matrixu přidat a to i přes skutečnost, že Growth Matrix již glutamine obsahuje.
Přeji hezký den!

co je lepší

Tomáš, 12.09.2011

DObrý den chtěl bych se zeptat která kombinace je lepší: Growth Matrix 1890g - Reflex Nutrition s NO-Xplode AVPT 1025g +25% navíc - BSN NEBO Performance Matrix 800g - Reflex Nutrition s NO-Xplode AVPT 1025g +25% navíc, předem děkuji na odpověd

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 21.09.2011
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Dobrý den, sám za sebe a ze zkušenosti bych kombinaci Performance Matrixu a Growth Matrixu doporučil a z těchto dvou možností mě ani jiná alternativa nenapadá. Kombinace Performance Matrixu a NO Xplode mně přijde nevhodná, u obou případů se jedná o před-tréninkové aktivátory - tedy dávkují se oba před tréninkem, takže pokud se ptáte na mé doporučení, doporučím určitě kombinaci Growth Matrixu a Performancu. Performance Matrix dávkujte cca 20 minut před zahájením tréninku a Growth Matrix dávkujte ihned po jeho ukončení.
Přeji hezký den

Související zboží

GOLDFITNESS Prodejna Praha 10

V Olšinách 78/1270, 100 00 - Praha 10 - Strašnice

Pondělí - Pátek: 9 - 19 hod.

+420 274 774 632

GOLDFITNESS Sklad a prodejna Praha 8

Zdibská 2/229 (areál Zdibská), 182 00 - Praha 8 - Kobylisy

Pondělí - Pátek: 9 - 17 hod.

+420 736 631 669