0
0 0 Kč

Košík je prázdný

MENU

Weider
CFM Whey Protein 908g

CFM Protein od společnosti Weider je přírodní a čistý syrovátkový protein s minimálním obsahem laktózy a tuku. Top produkt pro náročné sportovce s vysokým obsahem BCAA.

Doprava zdarma

CFM Whey Protein 908g

CFM Whey protein je přírodní a čistý syrovátkový protein bez laktózy a tuku. Top produkt pro náročné sportovce, který je víc než jen obyčejný protein s vyšším obsahem aminokyselin BCAA.

S CFM Proteinem máte jedinečnou příležitost dodat svému organismu nejen aminokyseliny pro účinné budování svalové tkáně. Důvodem jedinečnosti je metoda zpracování, která je založená na využití nové unikátní patentované technologii CFM (mikrofiltrace zkříženým tokem přes keramické filtry). Výsledným produktem je izolát syrovátkové bílkoviny, který obsahuje 90% bílkovin v nejčistší možné formě, což je podstatně vyšší množství než u běžných koncentrátů.

Protože vyrýsované svalstvo je tvořeno vodou a bílkovinami, ne tukem, měli by se o tento suplement zajímat obzvláště ti, kteří vyžadují obsah sacharidů a tuků v jedné dávce nižší než 2g. Ale ještě důležitější než extrémně vysoký obsah bílkovin je fakt, že výrobek je zpracovaný bez působení negativních vlivů jako je např. vysoká teplota. To je důvod, proč je zachována původní přírodní forma, která obsahuje neuvěřitelných 45,5% esenciálních aminokyselin, 21,4% BCAA a vysoké množství bioaktivních syrovátkových peptidů a L-glutaminu. Pro zefektivnění regeneračních procesů po intezivním tréninku a podporu tvorby svalové tkáně je navíc přidaný L-glutamin ve volné formě.

Potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce.

Doporučené použití CFM Whey Protein 908g

Balení:
908g
Dávkování:
Rozmíchejte 30g ve 300 ml vody nebo odtučněného mléka. Užívejte 2 dávky denně, z toho jednu 90minut před tréninkem a druhou do 60 minut po tréninku

Nutriční informace CFM Whey Protein 908g

Nutriční informace ve 100g proteinu CFM

energie 1574/371kcal
Protein CFM 89,5g
sacharidy 0,9g
tuky 1g
L-glutamin 16,8g

Profil aminokyselin ve 100g

Isoleucin 6,5g
Leucin 10,2g
Lysin 7,9g
L-glutamin 16,8g
Methionin 2,3g
Phenylalanin 3,0g
Threonin 7,3g
Tryptophan 1,8g
Valin 5,8g
Arginin 2,2g
Cystein 2,2g
Histidin 1,9g
Tyrosin 2,8g
Alanin 4,7g
Glycin 1,7g
Prolin 7,1g
Serin 4,9g

Složení:
CFM syrovátkový izolát, glutaminové peptidy, guarová guma, aroma, glycerin, sůl, kyselina citronová, aspartam, acesulfam-K, riboflavin.


Související zboží


Dotazy a komentáře   Vložit dotaz

Dotaz na dostupnost

MŠ, 04.09.2021

Kdy bude prosím dostupný Weider CFM Whey Protein 908g?

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 04.09.2021
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Dobrý den,

tento protein se již před nějakou dobou přestal vyrábět a byl nahrazen tímto syrovatkovým izolátem Isolate Whey 100 CFM .

Weider v poslední době u spoustu produktů ukončil z ne moc pochopitelných důvodů výrobu a dalších řadu produktů obměnil. Je možné, že ještě bude k dostání u starého CFM Whey příchuť natural, kterou má ještě v Německu v nabídce. Ovšem v tuto chvíli netušíme, zda dorazí i k nám do ČR.

Děkuji za pochopení a přeji pěkný den

dotaz

Roman Krištof, 06.03.2018

Dobrý den,

rád bych se zeptal, zda CFM Whey Protein 908g obsahuje lepek?
Předem děkuji za odpověĎ
R.K.

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 06.03.2018
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Dobrý den,

tento proteinový nápoj uvádí na etiketě, že může obsahovat pouze stopy lepku. Jinak samozřejmě obsahuje velmi kvalitní syrovátkovou bílkovinu, která je navíc izolovaná.

Přeji pěkný den

S pozdravem Michal

proteiny a chlesterol

Bobo, 15.03.2017

Dobrý den,
mám geneticky zvýšený cholesterol na který beru prášky. Chci se zeptat jestli tento přípravek nebude jeho hladinu zvyšovat.

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 15.03.2017
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Dobrý den přeji,

kvalitní syrovátkové proteiny obsahují všeobecně minimum cholesterolu.
Tento CFM Protein od Weidera patří k nejlepším proteinovým nápojům na trhu. Jedná se o izolovaný protein s minimálním množstvím tuků i cukrů, tudíž Vám cholesterolem hýbat určitě nebude.
Plně ho dporučuji.

Přeji pěkný den

S pozdravem Michal

CFM

Julius, 16.02.2014

dobrý den, chci se zeptat jestli se CFM Whey Protein bere jen v den tréninku nebo i mimo trénink, díky za odpověď

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 22.02.2014
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Dobrý den, CFM Whey Protein patří mezi velice kvalitní proteinové produkty. Jeho dávkování však záleží stejně tak, jako u každého jiného proteinu na celkovém příjmu bílkovin za den, takže pokud máte zvládnutý jídelníček co se příjmu bílkovin týká, tak stačí např. pouze jedna dávka, obecně však přijmout dostatečné množství bílkovin během dne je celkem problém, takže doporučuji si spočítat dávku bílkovin, které během dne přijmete a od toho odvodit počet dávek tohoto proteinu, pokud si ale denní příjem bílkovin nepočítáte, nemáte denně dostatek např. masa a mléčných výrobků, tak i dvěma dávkami jakéhokoliv proteinu nic nezkazíte. Mějte pěkný den

protein

vasek, 24.10.2013

Dobry den, beru protein nutrend whey core 100, mam k tomu brat jeste aninokyseliny...u proteinu pisou ze v kazde davce je 5g bcaa diky za odpoved

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 28.10.2013
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Je to tak, přesně, jak píše TheCory, obecně řečeno, nikdy se neřiďte a neposuzujte kvalitu proteinů dle aminokyselinového spektra, jedná se vždy o typické aminokyselinové spektrum ve 100g bílkovin, nikoliv toho daného produktu. Takže pokud máte těžké tréninky, tak aminokyseliny - zejména větvené aminokyseliny BCAA nejsou na škodu, případně cyklovat s L-Glutaminem.
Přeji hezký den

Odpověď

TheCory, 24.10.2013

Zdravím, na tvou otázku bude složitá odpověď. Proč bereš protein, na co chceš BCAA? Aminokyseliny jsou dobré k regeneraci při těžkých trénincích, jinak ty peníze utrať jinak.

dotaz

keddy, 25.09.2010

dobry den jak dlouho muzu uživat creatin mnohohydrat dekuji za odpoved

Odpověď

admin, 26.09.2010

Dobrý den, pakliže se jedná o kreatin monohydrát, tak se doporučuje dávkovat pět až šest týdnů. Prvních deset dní je tzv. sytící fáze, kdy dávkujete kreatin ve vyšším množstí (dle tělesné hmotnosti až 25g denně), po těchto deseti dnech doporučuji 4 týdny fázi udržovací, kdy se dávkování o něco sníží. Během suplementace kreatin monohydrátem doporučuji zvýšit přísun tekutin a omezit kofeinové výrobky.
Hezký den

dotaz

krys, 24.09.2010

dobry den jaky creatin,aminokiseliny a spalovač tuku bych mel používat k proteinu Micro Whey.díky za odpověd

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 26.09.2010
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Dobrý den, jak jsem se již zmínil, ve Vašem případě bych doporučoval kontaktovat naší bezplatnou linku, zvláště co se týká druhého tohoto dotazu, protože univerzální odpověď na výběr suplementů a doporučení této sestavy neexistuje. Kombinace kreatinu a spalovače tuků je zbytečná, doporučuji si ujasnit, zda chcete jít cestou nabírání objemu a svalové hmoty či cestou rýsování a spalování tuku. Pokud bych měl i přes toto doporučení jmenovat dle mého názoru efektivní suplementy, tak z kreatinu doporučuji zcela určitě vybrat kreatin, který je pod ochranou známkou "Creapure", v praxi to je např. Pure Creatine či Creapure Creatine od Reflexu, z aminokyselin doporučuji např. Maximum BCAA Syntho od Weidera a ze spalovačů tuku doporučuji Max ThermX nebo Coleus Forskohlii, ale jak jsem se již zmínil, pro nejefektivnější doporučení kontaktujte naši bezplatnou linku 800 801 130.
Hezký den

dotaz

krys, 24.09.2010

je tento protein na budovaní svalove hmoty dost dobrý - díky za odpověd

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 24.09.2010
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Dobrý den, CFM protein je velice kvalitní protein určený především do diet, takže pokud je Vaší prioritou přibírání hlavně v čisté svalové hmotě a nevadí Vám jeho vyšší cena, tak jej doporučuji. Pokud byste chtěl větší balení proteinu který je vyráběn metodou CFM, tak vřele doporučuji Micro Whey anebo klasický syrovátkový protein, který Vás vyjde levněji a pro budování svalové hmoty je též velmi efektivní, tak doporučuji GOLD Whey nebo vícesložkový protein v podobě Pharma Blendu od firmy PhD. Pro více informací kontaktujte naši bezplatnou linku 800 801 130.
Hezký den

Dotaz

karlos, 14.04.2009

Dobrý den, je možné, že mi po tomto proteinu začly vypadávat vlasy? diky za odpověd

Odpověď

admin, 14.04.2009

Dobrý den, po jakémkoliv proteinu je zcela vyloučeno, aby byl jako důsledek vypadávání vlasů.
Hezký den

Dotaz

Tomik, 29.12.2008

Dobrý den, zajimalo by me jestli za cenu 978kc jsou proteiny 750g a 908g je to tak? diky za odpoved

Odpověď

admin, 29.12.2008

Dobrý den, za cenu 978,- Kč je Protein CFM v balení 750g. CFMko v balení 908g stojí 1075,- Kč. Přehled příchutí i jejich cen je v detailu zboží v tabulce názorně zobrazen.
Hezký den!

Související zboží

GOLDFITNESS Prodejna Praha 10

V Olšinách 78/1270, 100 00 - Praha 10 - Strašnice

Pondělí - Pátek: 9 - 19 hod.

+420 274 774 632

GOLDFITNESS Sklad a prodejna Praha 8

Zdibská 2/229 (areál Zdibská), 182 00 - Praha 8 - Kobylisy

Pondělí - Pátek: 9 - 17 hod.

+420 736 631 669