0
0 0 Kč

Košík je prázdný

MENU

Weider
Alpha Genic 60 kapslí

Pro podporu mužské vitality a výkonnosti.

Novinka

Alpha Genic 60 kapslí

Pro podporu mužské vitality a výkonnosti

Hlavní přednosti produktu:

enoSTIM™patentovaná forma přírodního extraktu z hroznových semen a vinné révy

enXtra™ z kořene galangy

CocoaNOl™ s vysokou koncentrací epikatechinu a polyfenolů

AstraGin®  z kořene kozince blanitého a kořene ženšenu nepravého

extrakt z granátového jablka

zinek, měď, selen

enoSTIM™ je patentovaná forma přírodního extraktu z hroznových semen a vinné révy. Složení enoSTIM zahrnuje standardizovaný extrakt z hroznových semen obsahující bioaktivní látky, jako jsou oligomerické proanthokyanidiny (OPC) a polyfenoly, které mají pozitivní vliv na krevní oběh a ochranu proti oxidativnímu stresu. Tato forma také obsahuje extrakt z vinné révy, který má podporovat kardiovaskulární zdraví a podporovat produkci oxidu dusnatého pro lepší cévní průtok. Tyto složky enoSTIM jsou kombinovány do patentované formy, která má za cíl poskytnout maximální účinek pro podporu celkového zdraví a prospěšný vliv na kardiovaskulární systém.

Patentovaná forma enXtra™ z Alpinia Galanga. Kořen galangy je považován za přírodní stimulant pro podporu energie a výkonnosti. EnXtra je výsledkem specifické technologie a zpracování, která umožňuje maximalizovat účinnost a bioaktivitu tohoto extraktu. Obsahuje kofein, extrakt z guarany, ginsengu, ženšenu, maci, vitamín C, vitamín B6 a vitamín B12, které společně působí pro podporu energie, výkonnosti a vitality.

Směs CocoaNOl™ poskytuje vysokou koncentraci epikatechinu a polyfenolů, které jsou známé svými prospěšnými účinky na zdraví. CocoaNOl™ je extrahován bez použití rozpouštědel a je zároveň organický a košér. Tato unikátní směs z kakaového extraktu nabízí přírodní cestu k posílení imunity a podpoře zdravého kardiovaskulárního systému.

Extrakt z granátového jablka je přírodní látka získávaná z plodů granátového jablka. Granátové jablko je bohatým zdrojem polyfenolů, vitamínů a minerálů, což z něj dělá přírodní zdroj pro podporu zdraví. Extrakt z granátového jablka obsahuje vysoké koncentrace antioxidantů, které pomáhají ochraňovat buňky před škodlivými účinky volných radikálů a podporují zdraví srdce a cév.

AstraGin® je inovativní a patentovaná synergistická směs získaná z rostlinných extraktů Astragalus Membranaceus (extrakt z kořene kozince blanitého) a Panax notoginseng (extrakt z kořene ženšenu nepravého). Tato jedinečná ingredience se stala populární mezi sportovci, nadšenci do fitness a výživy díky jejím potenciálním výhodám pro zlepšení vstřebávání důležitých živin v těle. AstraGin® funguje tak, že zvyšuje exprese a aktivitu transportních proteinů, které jsou zodpovědné za vstřebávání a využití živin ze stravy. To zahrnuje aminokyseliny, vitamíny, minerály a další důležité látky. Tímto způsobem AstraGin® zlepšuje absorpci a využití živin, což vede ke zvýšenému výkonu, regeneraci a efektivitě. Výhody AstraGinu® nekončí pouze s vstřebáváním živin. Tato látka má také schopnost podporovat zdravou střevní mikroflóru. Zajišťuje rovnováhu a zlepšuje funkci střevního traktu, což přispívá k lepšímu trávení a imunitnímu systému. S jeho pomocí se tělo lépe vyrovnává s různými stresory a zátěžemi, které mohou negativně ovlivňovat celkovou pohodu.

Upozornění: Bez konzultace s lékařem není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám, lidem trpícím alergií na některou složku přípravku. Skladujte v uzavřené dóze na chladném, suchém a temném místě, mimo dosah dětí.

Potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce.

Doporučené použití Alpha Genic 60 kapslí

Balení:
60 kapslí
Dávkování:
2 kapsle s dostatečným množstvím vody. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Nutriční informace Alpha Genic 60 kapslí

Nutriční informace v 1 dávce (2 kapsle)
enoSTIM™ 300 mg
v tom polyfenoly 270 mg
enXtra™ 300 mg
v tom glykosidy 100 mg
CocoaNOl™ 200 mg
v tom kakaoflavanoly 40 mg
extrakt z granátového jablka 200 mg
v tom polyfenoly 100 mg
AstraGin® 25 mg
kyselina pantotenová 6 mg (100%*)
zinek 10 mg (100%*)
měď 1 mg (100%*)
selen 55 µg (100%*)

*procentuální vyjádření denní referenční hodnoty příjmu pro dospělého jedince

Složení výrobku: mix rostlinných extraktů1 (matolina (obsahuje siřičitany), slupky jablek,pestíky šafránu setého (Crocus sativus)), extrakt z galgánu většího (Alpinia galanga)2, obal kapsle: hydroxypropylmethylcelulóza (E464); extrakt z kakaa3, extrakt z granátového jablka, mix rostlinných extraktů4 (kořen ženšenu nepravého (Panax notoginseng), kořen kozince blanitého (Astragalus membranaceus)), citran zinečnatý, protispékavé látky: hořečnaté soli mastných kyselin (E470b), oxid křemičitý (E551); kyselina pantothenová, glukonát měďnatý, selenometionin.


Dotazy a komentáře   Vložit dotaz

GOLDFITNESS Prodejna Praha 10

V Olšinách 78/1270, 100 00 - Praha 10 - Strašnice

Pondělí - Pátek: 9 - 19 hod.

+420 274 774 632

GOLDFITNESS Sklad a prodejna Praha 8

Zdibská 2/229 (areál Zdibská), 182 00 - Praha 8 - Kobylisy

Pondělí - Pátek: 9 - 17 hod.

+420 736 631 669