Rozvoz po Praze naší dopravou JEŠTĚ DNES!
>>> více info

Výběr kvalitního gaineru I.

Pokud budeme srovnávat tyto čtyři gainery, tedy Mutant Mass, Royal Mass, Instant Mass a B.I.G., je důležitý úhel pohledu, respektive otázka, co od daného gaineru očekáváme.. Uvedené gainery patří opravdu k těm "nejvydařenějším", takže se pojďme na celou věc podívat podrobněji.

A) KVALITA: Jako první jste zmiňoval otázku kvality použitých surovin. Níže je podrobnější analýza uvedených produktů, kde se zaměřujeme na obsah laktózy a dalších kritických složek v uvedených produktech. Na základě těchto údajů vychází nejlépe Royal Mass a Instant Mass.

B) ZAMĚŘENÍ DLE METABOLIZMU: Dalším faktorem je výše uvedené zaměření produktu, jinými slovy např. Instant Mass je spíše "vysokoenergetickým jídlem" a to zejména díky 40% obsahu bílkovin a obsahu pomalejších forem sacharidů, tedy monokultur, jako je organický oves a ječmen. Instant Mass je tedy vhodným gainerem pro jedince s pomalejším metabolizmem, takže spíše pro endomorfy až mezomorfy. Co se týče gaineru Royal Mass, ten je naopak rychle vstřebatelným a využitelným gainerem s obsahem 20% čistých bílkovin a optimálně mixovaných sacharidů, takže se hodí ideálně pro jedince s rychlým metabolizmem, tedy pro ty, kteří obtížně nabírají = ektomorfy až mezomorfy, popřípadě pro rychlý nárůst hmotnosti, rychlou potréninkovou regeneraci atd.

* Uvedená metoda je garancí minimální denaturace bílkoviny, na rozdíl od dalších, levnějších metod,jako je iontová výměna atd..

**WPC = koncentrát s obsahem syrovátkových bílkovin v rozpětí 25 - 89%, zbytek tvoří laktóza atd..

Společnost Goldfitness s.r.o. je výhradním distributorem značky WEIDER pro Českou republiku!
Možnosti platby - zajišťuje: PayU
Dobírka Hotově Převodem Kartou Česká spořitelna Raifka Komerční banka FIO mBank GE Money Sberbank Mobito
Přepnout na plnou verzi webu.