:::::: »  Sacharidy, Proteiny, Aminokyseliny, Kreatin, Spalovače tuků, Stimulanty  « ::::::

RECENZE: PhD NUTRITION - Smart Bar


Nové proteinové tyčinky od anglického výrobce PhD Nutrition s vysokým obsahem bílkovin, nízkým podílem cukru a bez palmového tuku.

1 proteinová tyčinka (64g) obsahuje:

20g   bílkovin
22g   sacharidů (z toho 0,4g cukrů)
11g   tuků

Základem ve složení je mléčná bílkovina, hydrolyzovaný kolagen, sójový proteinový izolát, vrstva karamelu, aromata, kakaová hmota, sladidlo: maltitol, kakaové sojové křupínky, kakaové máslo, kokosový olej, poleva hořká čokoláda..

Prodává se v 5 různých příchutí: čoko-brownie, čoko-peanut butter, karamel crunch, tmavá čoko-malina a cookies.

Nejsem přílišným milovníkem proteinových tyčinek, jelikož většina z nich bývá přeslazená s pachutí po umělých sladidlech, navíc s přidaným cukrem a palmovým tukem apod. Ale tyto tyčinky jsou jak co se týče složení relativně v pořádku, tak i zejména chutí jsou naprostými jedničkami! Žádná umělá chuť, ale opravdová čokoládová poleva s rozteklou čokoládou uvnitř (záleží od příchuti) a křupínkami. No prostě fantazie. Ochutnal jsem jednu a poté jsem musel ochutnat všechny příchutě a je těžké jim denodenně odolávat :) . Nejvíce mi chutnala: Peanut Butter ta je TOP, dále čoko-brownie, cookies, malina a karamel. Ale opravdu všechny stojí za vyzkoušení, každá z nich má něco do sebe a jsou rozhodně nejchutnějšími proteinovými tyčinkami na trhu a zatím si stojím :) .

 

Hezký den přeje

Michal

Smart-bar-od-PHD

 

Společnost Goldfitness s.r.o. je výhradním distributorem značky WEIDER pro Českou republiku!
Možnosti platby - zajišťuje: PayU
Dobírka Hotově Převodem Kartou Česká spořitelna Raifka Komerční banka FIO mBank GE Money Sberbank Mobito
Přepnout na plnou verzi webu.