ROZVOZY PO PRAZE NAŠÍ DOPRAVOU JEŠTĚ DNES!!

Upozornění! DPD nepřijímá platby v hotovosti. V případě dobírky je nutné platit kartou přímo řidiči

RECENZE: ALAVIS - Maxima Whey Protein Concentrate

Výrobce Alavis

"Napodobují nás mnozí, ale až na vrchol nedokáže vystoupit nikdo" Veterinární přípravky ALAVIS™ jsou vždy v té nejvyšší možné kvalitě se zaručeným obsahem účinných látek. Veterinární přípravky ALAVIS™ jsou vyráběny ve farmaceutické kvalitě za přísné kontroly během celého procesu výroby pouze ze surovin té nejvyšší jakosti. ALAVIS™ znamená prověřenou kvalitu pro vašeho zvířecího mazlíčka. Majitelem ochranné známky ALAVIS je kanadská společnost LightHouse International Inc., která je divizí farmaceutické společnosti Pharma United Inc.

ALAVIS™ respektovaná značka v oblasti veterinární medicíny. Veterinární lékaři, kteří ho podávají svým čtyřnohým pacientům, se shodují, že kvalita, šetrnost a účinnost každého veterinárního přípravku ALAVIS™ je mimořádně vysoká a nemá konkurenci. Z těchto důvodů je ALAVIS™ ve své kategorii možná jako jediný podáván drahým závodním koním, kterým pomáhá vyhrát ještě před tím, než je odstartováno.

Stalo se však něco, s čím jsme nepočítali. Dobrá pověst ALAVIS™ se rychle šířila a s tím přišla i jakási móda užívání veterinárních přípravků lidmi. Naším cílem je, aby přípravky pro koně byly určeny pouze pro koně. Z tohoto důvodu jsme nyní vstoupili na trh humánních doplňků stravy se značkou ALAVIS™ MAXIMA. Řada ALAVIS™ MAXIMA je určena pro aktivní a sportovně laděné lidi a budeme ji promyšleně i kvalitativně rozšiřovat.

Popis produktu

80% syrovátkový proteinový koncentrát určený pro doplnění bílkovin běžné populaci, při redukci tělesné hmotnosti a pro všechny druhy sportu. Obohacen o vápník, hořčík, draslík a fosfor! Přispívá k růstu a rozvoji svalové hmoty a zdravých kostí. Dlouho před tím, než jsme uvedli Alavis™ Maxima Whey Protein do distribuce jsme si udělali detailní průzkum proteinových přípravků po celém světě. Jako nejlepší jsme vyhodnotili nejmenovanou značku původem z USA. Zadání pro nás bylo jednoduché: udělat námi vybraný nejlepší proteinový přípravek na světě pro Alavis Maxima ještě lepší. Jestli se to povedlo ohodnoťte Vy. Alavis™ Maxima Whey Protein je snadno rozpustný, nezpůsobuje trávicí potíže, ba právě naopak je lehce stravitelný, chutná výborně, neutrálně, voní po kvalitním mléce z farmy. Nebudete tedy muset řešit různé příchutě, které se brzy omrzí. Vysoký obsah bílkovin přispívá k růstu a rozvoji svalové hmoty.

Složení výrobku

V jedné dávce (tedy 35g) je:

Bílkoviny - 27g

Sacharidy - 2,6g (z toho 2,6g cukrů)

Tuky - 1,7g

Sůl - 0,45g

Fosfor - 100mg

Draslík - 127mg

Vápník - 114mg

Hořčík - 14mg

Základem ve složení je syrovátkový proteinový koncentrát (z mléka - obsahuje mléčné bílkoviny a laktosu).

Prodává se v balení po 2200g bez ochucení.

Moje hodnocení

Sepsání recenze na proteinový nápoj od renomované firmy Alavis byl pro mě jasnou volbou. Firmu Alavis zná snad každý a to i běžný člověk, který se nepohybuje ve fitness či jiném sportovním odvětví. Samotní lékaři na něj často svým pacientům dávají doporučení, bavíme-li se o kloubní výživě Alavis Triple Blend extra silný. Navíc firma Alavis na Vás vyskočí prakticky u každého filmu večer v televizi při reklamě :) .
Jak sama firma Alavis uvádí, začala vyrábět i doplňky pro osoby se zaměřením na fitness a prvními z nich je právě tento proteinový nápoj a Tribulus.
Maxima Whey Protein Concetrate, jak už z názvu vypovídá jedná se o obyčejný syrovátkový koncentrát. Vyrábí se pouze v příchuti natural, což dle mého subjektivního hodnocení není zrovna ideální nápad. Chápu firmu Alavis, že chtěla vytvořit čistý produkt bez umělých sladidel a přísad, ale i to lze udělat s použitými přírodními aromaty a barvivy jako třeba v podání Diamond Whey, na který zde byla recenze nedávno.
Rozpustnost byla naprosto v pořádku, ale zaskočila mě celkem velká pěnivost, která byla spíše na obtíž. Navíc výrobce slibuje chuť a vůňi po kvalitním mléku, což za mě rozhodně tento protein nesplňuje, naopak celkem značná hořkost ve spojení s již zmíněnou pěnou mě hodně vadila.

Byl jsem rád, že jsem vyzkoušel pouze vzorek a nesáhl rovnou po celém balení.

Za mě tento protein doporučuji pouze těm osobám, kteří vyloženě vyhledávají příchuť natural z určitých důvodů.


Hezký den

 

Autor článku

Michal Dimelis Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Absolvent Face Fitness Academy se zaměřením na suplementaci, fitness a kondiční kulturistiku. V oblasti fitness a doplňkové výživy se pohybuje od roku 2011. Ve firmě Goldfitness s.r.o. působí na pozici poradce, konzultanta a prodejce od roku 2015. Aktivně se věnuje kondiční kulturistice a zdravému životnímu stylu.

Společnost Goldfitness s.r.o. je výhradním distributorem značky WEIDER pro Českou republiku!
Možnosti platby - zajišťuje: PayU
Dobírka Hotově Převodem Kartou Česká spořitelna Raifka Komerční banka FIO mBank GE Money Sberbank Mobito
Přepnout na plnou verzi webu.