0
0 0 Kč

Košík je prázdný

MENU

Weider
Pure Creatine Capsules 200 kapslí

Ideální přípravek na zlepšení krátkodobého intenzivního výkonu, přírůstek svalové hmoty a zvýšení síly. Představuje exkluzivní produkt s garantovanou čistotou, vyrobený v Německu pod ochrannou známkou CREAPURE. K výrobě tohoto kreatinu jsou použity suroviny té nejvyšší kvality a čistoty.

Pure Creatine Capsules 200 kapslí

Detailní popis výrobku Creatine Capsules - výrobce WEIDER

Každá kapsle Weider Creatine Capsules obsahuje 1000 mg čistého kreatin monohydrátu v nejkvalitnější a nejčistší formě CREAPURE®. Úkolem kreatinu v těle je obnova spotřebovaného ATP (adenosin tri-fosfát), což je základní energetický zdroj pro kontrakci svalových vláken při anaerobním výkonu.

Organismus má schopnost ukládat kreatin do buněk kosterního svalstva a vytvářet si tak zásobu pro fyzický výkon, přičemž více uloženého kreatinu znamená více energie pro pracující svaly, které budou schopné absolvovat intenzivnější trénink. Pokud budete schopni trénovat s vyšší intenzitou, dojde k většímu zatížení svalstva a dosáhnete tak větší stimulace jejich růstu. Tento fakt má ještě pozitivní vedlejší efekt. Protože kreatin na sebe v těle váže vodu, budou vaše svaly navíc pořádně nafouklé. Tento produkt pomohl už mnoha sportovcům v úsilí o zvýšení výkonnosti a intenzity tréninku.

Potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce.

Doporučené použití Pure Creatine Capsules 200 kapslí

Balení:
200 kapslí
Dávkování:
Užívejte 3 – 6 kapslí denně,nejlépe před a po tréninku, po dobu 8 týdnů, poté na 3 týdny vysadit. Během užívání pijte zvýšené množství vody!

Nutriční informace Pure Creatine Capsules 200 kapslí

Složení v jedné dávce:
1 dávka (3 kapsle): 3000 mg kreatin monohydrát (CREAPURE®)


Dotazy a komentáře   Vložit dotaz

Dávkování

Ondra, 12.08.2019

Dobrý den,
jak je to s dávkovánim? Na obalu se píše 3 kapsle před tréninkem. Můžu užít 6 kapslí denně, tzn. 3 před a 3 po tréninku? Dík za radu

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 12.08.2019
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Dobrý den,

výrobce uvádí pouze orientační dávkování a počítá s tím, že si každý dávkování přizpůsobí ke svojí potřebě. Nevidím žádný důvod neužívat takové dávkování jaké uvádíte.

Hezký den

S pozdravem Michal

Porovnání

Petr, 21.11.2017

Dobrý den,
je nějaký rozdíl mezi tímto Creatinem v kapslích a v prášku?
A jaké doplňky mi můžete doporučit pro trénink na hokej - 2x týdně na ledě.
Je mi 42.
Děkuji.

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 22.11.2017
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Dobrý den přeji,

hlavním rozdílem Creatinu v kapslich a sypke formy je ten, že kapslova forma obsahuje vždy menší množství ucinne látky tedy Creatinu. Proto rozhodně doporučuji formu sypkou.
Určitě by jste si měl pořídit kvalitní potreninkovy koktejl např. One Stop Xtreme . Jedná se o potreninkovou směs, kde máte vše potřebné v jednom balení. Dále by jste neměl zapomínat na vitamíny s minerály např. Nexgen Pro . V neposlední řadě bych rozhodně doporučil Glutamin. Aminokyselinu, která podporuje regeneraci a zvyšuje imunitu a stimuluje Vás růstový hormon. Např. L-Glutamine .

Přeji pěkný den

S pozdravem Michal

GOLDFITNESS Prodejna Praha 10

V Olšinách 78/1270, 100 00 - Praha 10 - Strašnice

Pondělí - Pátek: 9 - 19 hod.

+420 274 774 632

GOLDFITNESS Sklad a prodejna Praha 8

Zdibská 2/229 (areál Zdibská), 182 00 - Praha 8 - Kobylisy

Pondělí - Pátek: 9 - 17 hod.

+420 736 631 669