0
0 0 Kč

Košík je prázdný

MENU

Weider
Protein 80 Plus 2kg

Protein 80 plus je více, než 80% čtyřsložkový protein s nízkým obsahem tuku a cukru. Je sestaven ze čtyř druhů bílkovin: kasein, izolát mléčné bílkoviny, koncentrát syrovátkové bílkoviny a vaječný albumin.

Doprava zdarma

Vyberte variantu

Chcete slevu 3-10%? Zaregistrujte se

Protein 80 Plus 2kg

Další ze špičkových produktů z dílny společnosti Weider.
Je sestaven ze 4 druhů bílkovin:
kasein, mléčný izolát, syrovátkový koncentrát a vaječný albumin.
Kasein je bílkovina, která umožňuje zásobení svalstva stavebními bloky po dobu až 7 hodin a vyznačuje se vysokým podílem aminokyselin s rozvětveným řetězcem (BCAA).
Další složkou je mléčný izolát s obsahem více než 90% bílkovin a jen velmi malým množstvím tuku a sacharidů.
Syrovátkový koncentrát představuje rychlou a pohotovou bílkovinu, která dodává do svalové tkáně mimo jiné dostatek důležité aminokyseliny L-glutaminu.
Poslední složkou je vaječný albumin. Obsahuje tzv. siřičité aminokyseliny, které zvyšují biologickou hodnotu proteinové směsi. Společnost Weider se podařilo díky použití této jedinečné kombinace jednotlivých typů bílkovin dosáhnout opravdu vysoké biologické hodnoty – 144. To je neuvěřitelné! PROTEIN 80 PLUS výrazně předčí veškeré požadavky na komplexní zastoupení jednotlivých aminokyselin a současně obsahuje minimum tuku a sacharidů. Díky schopnosti dlouhodobého postupného zásobování svalstva aminokyselinami je velmi vhodný jako poslední jídlo před spaním.

Upozornění: Není určeno pro děti!Uschovejte na chladném místě, mimo dosah dětí. Nevystavujte přímému slunci.

Potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce.

Doporučené použití Protein 80 Plus 2kg

Balení:
2kg
Dávkování:
Rozmíchejte 2 polévkové lžíce (30 g) ve 200–300 ml vody nebo odtučněného mléka. Užívejte 1–3 dávky v průběhu dne, z toho 1 před spaním.

Nutriční informace Protein 80 Plus 2kg

Nutriční hodnoty
(1 dávka – 30 g): energie 111,6 kcal, bílkoviny 25,1 g, sacharidy 1,6 g, tuky 0,5 g, vitamin B6 0,6 mg, vápník 390 mg

Složení:
mléčná bílkovina, mléčný izolát, syrovátkový koncentrát, bílkovinami obohacená syrovátka, vaječný albumin, aroma, acesulfam-K, aspartam, guarová guma, kyselina askorbová, pyridoxin HCl

Určeno pro zvláštní výživu – vhodné při zvýšené tělesné zátěži, zejména pro sportovce.


Dotazy a komentáře   Vložit dotaz

Protein 80 Plus

David, 05.06.2022

Dobrý den,je nějaká chuťová varianta tohoto proteinu bez sukralózy-snad kokos?
A ještě jeden dotaz-je kaseinát vápenatý opravdu takové “zlo” jak se všude hlásá?
Děkuji.

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 05.06.2022
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Dobrý den,
tento Protein obsahuje spoustu umělých sladidel a aditiv ve všech příchutí a zrovna sukraloza patří mezi ty šetrnější sladidla, než-li např. Acesulfam-k a Cyklamat, který tento Protein obsahuje ve většinovém množství. Všechny příchuťe tato sladidla a aditiva obsahují.
K Vašemu druhému dotazu, kaseinat vápenaty jak se všude uvádí je velmi špatně stravitelný na rozdíl od kvalitního a zároveň dražšího micelarniho kaseinu. Tento vícesložkový protein není povedený a proto bych volil např. velmi kvalitní a čistý Diamond Blend za levnější cenu.
Přeji pěkný den

kaseinát vápenatý

John Matrix, 10.01.2019

Protein obsahuje 57 % kaseinátu vápenatého? Vyhozené peníze...

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 11.01.2019
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Dobrý den,

děkujeme za Váš názor.

Mějte krásný den

S pozdravem Michal

Produkt

Marco, 16.10.2015

Zdravím, je tento produkt vhodný pro nabírání svatové hmoty a zároveň pro rýsování ?
Je také vhodný jako po tréninkový suplement ? Popřípadě jaký protein by jste mi od této firmy doporučili?

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 13.11.2015
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Zdravím Vás,

tento produkt bych po tréninku nedával, jelikož se jedná o vícesložkový proteinový koktejl a ty jsou především vhodné užívat jako menší svačina během dne či na noc, jelikož obsahují postupně se uvolňující bílkoviny a po tréninku je nutnost především dodat tělu bílkoviny co nejříve, aby si svaly vzaly co potřebují a mohly tak v klidu regenerovat a tím pádem růst. Doporučil bych Vám tedy určitě syrovátkový protein od stejné značky např. GOLD Whey či Premium Whey

Přeji krásný den

Trénink

Mido, 16.10.2015

Zdravím, je tento protein vhodný pro rýsování a odbourání tuků ?
Dále bych se chtěl zeptat za jak po tréninku je vhodné si tento protein dát.
Popřípadě jaký protein od firmy WEIDER by jste mi doporučili.
Děkuji za odpověď

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 20.11.2015
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Zdravím Vás, tento produkt bych po tréninku nedával, jelikož se jedná o vícesložkový proteinový koktejl a ty jsou především vhodné užívat jako menší svačina během dne či na noc, jelikož obsahují postupně se uvolňující bílkoviny a po tréninku je nutnost především dodat tělu bílkoviny co nejříve, aby si svaly vzaly co potřebují a mohly tak v klidu regenerovat a tím pádem růst. Doporučil bych Vám tedy určitě syrovátkový protein od stejné značky např. GOLD Whey či Premium Whey Přeji krásný den

Dávkování

šimon, 04.08.2015

Dobrý den,

Zakoupil jsem u vás tento protein.Chtěl jsem se zeptat na vhodné dávkování u tohoto proteinu. Hraju 3tydne fotbal a 2krat tydne posiluji s vlastni váhou.

děkuji za radu

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 20.11.2015
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Dobrý den,

jedná se o vícesložkový protein. Tedy obsahuje postupně se uvolňující bílkoviny. Doporučuji ho užívat po tréninku (pokud nemáte čistě syrovátkový ještě k němu), dále ráno, na večer i mezi jídly. Je vhodný téměř kdykoliv. Jen bych ještě k němu dokoupil syrovátkový protein a ten dával po tréninku, pro rychlejší dodání bílkovin po aktivitě. Např. tento GOLD Whey

Přeji hezký den

Weight

Peppe, 10.01.2012

Dobrý den, tento protein je můj nejoblíbenější, ale vážím 138 kg na pouhých 180 cm výšky a v mém judistickém oddíle mi říkal trenér, že tuk přeměním ve svaly cvičením, tvrdou dřinou. Je vůbec tato transformace možná a jelikož nebyla žádná řeč o suplementech, tak co byste mi doporučili krom proteinů, kterých má podle Vás každý moc málo, což ale chápu, a spalovačů tuku, kterým mnoho nevěřím???

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 15.01.2012
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Dobrý den, věřte trenérovi. Tato transformace skutečně možná je, na prvním místě je trenérem zmíněná dřina :-), ohledně bílkovin, pokud bych měl vycházet z faktu, že byste měl přijmout cca 2g bílkovin na kilogram tělesné hmotnosti, tak ve Vašem případě tvoří příjem bílkovin celých 280g bílkovin denně. Na toto číslo je skutečně velice složité se dostat, takže určitě doporučuji zvýšit podíl bílkovin ve stravě a pokud bych měl doporučit spalovač tuku, na který je skutečně vysoká zpětná reakce našich zákazníků a nemáte žádné zdravotní omezení, tak bych doporučoval vyzkoušet Grenade Thermo Detonátor.
Přeji hezký den

dotaz

pavel, 11.01.2011

je tenhle protein srovnatelny z proteinem one stop od REFLEXU dekuji

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 12.01.2011
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Dobrý den, srovnatelný určitě není, osobně mohu říci, že Protein 80 Plus patří mezi ty nejkvalitnější proteiny vyrobené firmou Weider, jedná se o vícesložkový protein s podílem bílkovin okolo 80%, ideální např. na noční použití a pro doplnění bílkovin. Oproti tomuto proteinu, One Stop je kompletní formulí - tzv. "Vše v jednom", nikoliv klasický protein. Je určen hlavně pro maximální nárůst svalové hmoty a síly. Obsahuje navíc např. 10g kreatinu a jeho podíl bílkovin je 49g na 100g výrobku, takže mnoho podstatných rozdílů od Proteinu 80 Plus. Jak jsem se již zmínil, pokud chcete kvalitní produkt pouze pro doplnění bílkovin, pak doporučuji Protein 80 Plus, pokud chcete "něco víc" a Vaším cílem je současně nabrat i hmotu, pak doporučuji ONE STOP. Osobně nejsem zastáncem komplexních směsí, ale když se podrobněji podíváte na složení One Stopu, tak zjistíte, že obsah veškerých látek je v takovým poměru a obsahu (10g kreatinu, přes 8g Leucinu, 100% doporučen denní dávky vitamínů), že nic silnějšího v komplexní směsi nezískáte.
Hezký den

GOLDFITNESS Prodejna Praha 10

V Olšinách 78/1270, 100 00 - Praha 10 - Strašnice

Pondělí - Pátek: 9 - 19 hod.

+420 274 774 632

GOLDFITNESS Sklad a prodejna Praha 8

Zdibská 2/229 (areál Zdibská), 182 00 - Praha 8 - Kobylisy

Pondělí - Pátek: 9 - 17 hod.

+420 736 631 669