0
0 0 Kč

Košík je prázdný

MENU

VIRIDIAN nutrition
Organic Super Greens 90 kapslí

Exkluzivní kombinace 100% organických zelených zdrojů.

Organic Super Greens 90 kapslí
Soul Food Greens

Exkluzivní kombinace 100% organických zelených zdrojů v koncentrované formě s garantovanou, certifikovanou čistotou:

 • 100% organický, certifikovaný mladý zelený ječmen
 • 100% organická, certifikovaná mladá zelená pšenice
 • 100% organická, certifikovaná spirulina
 • 100% organická, certifikovaná chlorela
 • 100% organická, certifikovaná alfalfa
 • 100% organické, certifikované mořské chaluhy Wild Wrack)

Tato unikátní, šesti složková směs z kategorie All-In-One Superfood (vše v jednom balení) nabízí kompletní, naturální zdroje chlorofylu a všech důležitých vitamínů, chelatovaných minerálů, aminokyselin, nenasycených mastných kyselin, antioxidantů, super oxid dismutázy a dalších důležitých fytonutrientů. Chlorofyl je znám pro své jedinečné účinky jako je např. okysličení organizmu, protizánetlivé účinky, podpora krvetvorby, podpora rychlého hojení ran a drobných zranění atd... Je pozoruhodné, že hemoglobin, naše krevní barvivo (krvinky), má téměř stejnou strukturu jako chlorofyl.

Zaměření

 • Jeden z nejsilnějších dostupných zdrojů Chlorofylu
 • 100% naturální multivitamin a multiminerál s detoxifikačním účinkem
 • Posílení fyzického zdraví a celkové výkonnosti organizmu (zrychlení regenerace)
 • Detoxifikace (játra, krev, tlusté střevo)
 • "Odkyselení organizmu" (podpora a harmonizace tzv. acidobazické rovnováhy organizmu)
 • Podpora růstu "zdravé" střevní mikroflóry

Potenciální aplikace

 • únavový syndrom, zánětlivé procesy, špatné trávení, překyselení organizmu, vlasy, nehty, kůže…
 • nutriční podpora: sportovní výživa, odbourávání tuku.

Čistota produktu

 • Svou čistotou a složením splňuje tento produkt parametry kategorie Kosher
 • Všechny složky jsou 100% aktivní
 • Produkt je oficiálně certifikován autorizačním úřadem Soil Association jako organický produkt s garantovaným ekologickým původem použitých ingrediencí.
 • Produkt neobsahuje geneticky modifikované, či ozařované složky
 • Neobsahuje složky živočišného původu: vhodné pro vegany
 • Neobsahuje konzervační prostředky, umělá barviva, laktózu, přidané cukry, kvasnice, stearát hořečnatý, kyselinu stearovou

100% ORGANICKÁ SPIRULINA (Arthrospira platensis)

Spirulina představuje jednu z četných forem sladkovodních řas, které rostou v teplejší, alkalické, avšak čisté vodě. Název spirulina je odvozen od latinského názvu pro „spirálu“ a to díky "kudrnaté" struktuře mikroskopických vláken této unikátní řasy. Spirulina obsahuje 69% bílkovin, včetně všech esenciálních aminokyselin.

Navíc je Spirulina jednou z mála rostlin, které jsou zdrojem bioaktivní formy vitamínu B12. Spirulina obsahuje také vysoké koncentrace dalších nutrietů – aminokyseliny, chelatované minerály, pigmenty, stopové prvky, enzym SOD, esenciální mastné kyseliny – vše v nejlépe využitelných formách pro náš organizmus.

Spirulina patří do skupiny tzv. modro-zelených řas, díky obsahu důležitých pigmentů chlorofylu (zelená) a fytokyanu (modrá). Spirulina jako jedna z mála modro-zelených řas postrádá buněčnou stěnu z celulózy, proto je pro náš organizmus perfektně stravitelná.

Je prokázáno, že při pravidelném dávkování spiruliny dochází také k zaznamenatelnému nárůstu výdrže během fyzického výkonu, dále k aktivní oxidaci podkožního tuku a k nárůstu hladiny tělesného superantioxidantu glutationu.

100% ORGANICKÁ, MLADÁ, ZELENÁ PŠENICE (Triticum aestivum), 100% ORGANICKÝ MLADÝ, ZELENÝ JEČMEN (Hordeum vulgare)

Bohaté zdroje chlorofylu a dalších důležitých nutrietů. Mladá, zelená pšenice obsahuje přes 90 forem minerálních prvků. V celkovém pojetí je terapeutický účinek mladého zeleného ječmene i pšenice téměř identický a vzájemně se doplňuje a posiluje.

Oba zdroje obsahují všech 8 esenciálních aminokyselin, dále řadu bioaktivních enzymů, včetně super enzymu SOD (Super Oxid Dismutáza), široké spektrum vitamínů a chelatovaných minerálů a dalších hodnotných látek. Mezi nejdůležitějšími lze zmínit vysoký obsah betakarotenu, vitamínů skupiny B, vitamínu C, draslík, kalcium, hořčík, železo, měď, mangan, fosfor a zinek.

Vysoký obsah chlorofylu má pozitivní účinek na regeneraci tkání a tvorbu červených krvinek. Molekula chlorofylu má obdobnou strukturu, jako molekula krevního barviva hemoglobinu. Další vlastností je výrazný alkalizující efekt v lidském těle. Většina v současné době konzumované stravy způsobuje v lidském organismu kyselou reakci a překyselené tělo je živnou půdou pro řadu chorob a mikrobů. Naše buňky nejsou schopny správně fungovat, pokud se vnitřní pH hodnota nepohybuje v poměrně úzkém rozpětí. Mladý ječmen a pšenice obsahují bazické složky, které díky svému zásaditému charakteru pomáhají kyselé prostředí v těle neutralizovat a tím přispívají k optimálním funkcím organismu.

Mladý zelený ječmen a pšenice podporují také zdravé fungování jaterní tkáně a působí jako "deodorant" střevního traktu.

100% ORGANICKÁ ALFALFA - VOJTĚŠKA LIST (Medicago Sativa)

Alfalfa je hodnotným zdrojem důležitých nutrientů. Jedním z důvodů je hluboká kořenová soustava, takže rostlinka si dokáže "vytáhnout ze země opravdu to nejlepší". Alfalfa je bohatá na obsah důležitých vitamínů, minerálů, karotenoidů, enzymů a chlorofylu.

Alfalfa obsahuje také skupinu fytosterolů, známých pod názvem genistein and formonetin, ty mají harmonizační účinek na hladinu pohlavních hormonů: u žen stimulují a harmonizují produkci estrogenů, u mužů produkci testosteronu.

Vysoký obsah enzymů a chlorofylu má pozitivní účinek na zažívací trakt: antibakteriální působení, tlumení "zápachu", popřípadě křečí atd…

Alfalfa obsahuje také skupinu důležitých saponinů, u kterých je označován pozitivní vliv na snížení hladiny HDL cholesterolu a projevů arteriosklerózy (kornatění tepen).

100% ORGANICKÉ MOŘSKÉ ŘASY ASCOPHYLLUM (Wild Wrack Seaweed )

Tato speciální odrůda mořských řas, je bezkonkurenčním zdrojem makro a mikroprvků, které mohou tvořit až 36% sušiny! Vysoký obsah jodu má pozitivní účinky na činnost štítné žlázy.

Kyselina alginová, představuje speciální komplex nestravitelných polysacharidů pocházejících z této řasy, které vytváří v našem zažívacím traktu gel, tento gel na sebe váže těžké kovy a radioaktivní substance a vychází neporušen ze zažívacího traktu se stolicí. Kyselina alginová má také alkalizující účinek a tlumí tak případné překyselení organizmu.

100% ORGANICKÁ CHLORELLA (Speciálně narušená buněčná stěna – maximalizovaná stravitelnost)

Chlorela je unikátní jednobuněčná řasa, rostoucí v čisté vodě. Základní komponenty chlorely, které prokazují výrazné benefity na zdravotní stav jsou: chlorofyl, beta-karoten a růstový faktor CGF (Chlorella Growth Factor). Chlorela má nejvyšší obsah chlorofylu mezi všemi rostlinami a obsahuje také vysoké koncentrace vitamínů, minerálů, nukleových kyselin, aminokyselin, enzymů a dalších fytonutrientů.

Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v chladnu a suchu. Jestliže užíváte léky na předpis, před konzumací tohoto doplňku stravy se nejdříve poraďte se svým ošetřujícím lékařem. Vhodné pro veganskou stravu.

Potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce.

Doporučené použití Organic Super Greens 90 kapslí

Balení:
90 kapslí
Dávkování:
1 až 3 kapsle denně, společně s jídlem, zapijte dostatečně vodou.
Detoxifikační kůra:
optimální délka jedné kůry je 4-6 týdnů / Doporučujeme zařadit pravidelnou očistnou kůru jednou za půl roku. Produkt lze kombinovat s přípravky Viridian Detox Box, Fibre Complex with F.O.S.
Standardní, dlouhodobé dávkování:
produkt lze také bez problému dávkovat v dlouhodobém měřítku, jako naturální zdroj důležitých vitamínů, minerálů a fytonutrientů, optimalizujících navíc pH organizmu. V tomto rozsahu postačí dávkování 1x denně

Nutriční informace Organic Super Greens 90 kapslí

 Počet dávek v balení: 30 x 3, nebo 90 x 1 kapsli

 1 celulózová kapsle obsahuje

 Spirulina

 125 mg

 Hydroxypropyl methyl celulóza (obal kapsle)

 120 mg

 Zelená pšenice

 87,5 mg

 Zelený ječmen

 87,5 mg

 Alfalfa

 87,5 mg

 Mořské řasy Wild Wrack Seaweed

 50 mg

 Chlorella (narušená buněčná stěna)

 37,5 mg

Složení: 1 kapsle: Spirulina 125 mg, hydroxypropyl methyl celulóza (obal kapsle) 120 mg, Zelená pšenice 87,5 mg, Zelený ječmen 87,5 mg, Alfalfa (listy vojtěšky) 87,5 mg, Mořské řasy Wild Wrack Seaweed (Kelp) 50 mg, Chlorella (narušená buněčná stěna) 37,5 mg.


Dotazy a komentáře   Vložit dotaz

GOLDFITNESS Prodejna Praha 10

V Olšinách 78/1270, 100 00 - Praha 10 - Strašnice

Pondělí - Pátek: 9 - 19 hod.

+420 274 774 632

GOLDFITNESS Sklad a prodejna Praha 8

Zdibská 2/229 (areál Zdibská), 182 00 - Praha 8 - Kobylisy

Pondělí - Pátek: 9 - 17 hod.

+420 736 631 669