0
0 0 Kč

Košík je prázdný

MENU

Weider
Nitro Genic 60 kapslí

Nestimulační NO směs s vitaminy D3 a C. Jedinečná směs rostlinných výtažků a základních vitamínů pro nezapomenutelný trénink! Neobsahuje žádné stimulanty a je vhodný i pro večerní trénink!

Nitro Genic 60 kapslí

Nestimulační NO směs s vitaminy D3 a vitamínem C. Jedinečná směs rostlinných výtažků a základních vitamínů pro nezapomenutelný trénink! Neobsahuje žádné stimulanty a je vhodný i pro večerní trénink!

Hlavní přednosti produktu

obsahuje 4 přírodní patenty od renomovaných světových výrobců

  • patentovaný extrakt Bioperine® extrakt z černého pepře (piper nigrum) od renomovaného dodavatele surovin Sabinsa

  • patentovaná směs S7 ™ - směs 7 druhů rostlinných extraktů od jednoho z nejprestižnějších dodavatelů surovin na světě Futureceuticals (obsahuje extrakt ze zelených kávových zrn, extrakt ze zeleného čaje, extrakt z kurkumy, extrakt z višní, prášek z borůvek, prášek z brokolice a kale)

  • patentovaná synergická kombinace jablečných a hroznových polyfenolů ViNitrox™ vyvinuta společností Nexira, která se zaměřuje na přírodními doplňky stravy pro vrcholové sportovce

  • výtažky ze zeleného čaje a z hroznových jadérek Vaso6™ od společnosti Compound Solutions

Doplněk nenahrazuje vyváženou a různorodou stravu, která je pro správné fungování organismu nezbytně důležitá. Nepodávejte dětem! Těhotné a kojící ženy: konzultujte užití se svým lékařem. 

Vitamín D: přispívá k udržení normální činnosti svalů. Vitamín C a niacin: přispívají k normální činnosti nervové soustavy.

Potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce.

Doporučené použití Nitro Genic 60 kapslí

Balení:
60 kapslí, 30 dávek, 47g.
Dávkování:
2 kapsle před cvičením (cca 30 minut), nejlépe na lačno. Nepřekračujte doporučené dávkování! Skladujte na chladném, suchém a temném místě, mimo dosah dětí. Nevystavujte přímému slunečnímu svitu.

Nutriční informace Nitro Genic 60 kapslí

Nutriční informace: 2 kapsle: ViNitrox™1: 500mg, Vaso6™2: 300mg, S7™3: 50mg, Bioperine®4: 5mg, vitamín D: 0,73µg (15%DDD), vitamín C: 12mg (15%DDD), niacin: 2,4mg (15 %DDD), *DDD = %NRV (procentuální vyjádření denní referenční hodnoty příjmu pro dospělého jedince). 

Složení výrobku: ovocný extrakt1 (vinné hrozny a slupky jablek), plnící látka: celulóza (E460); extrakt ze zeleného čaje2, leštící látka: hydroxypropylmethylcelulóza (E464) (obal kapsle); směs rostlinných výtažků a prášků3 (extrakt ze zrn zelené kávy, extrakt ze zeleného čaje, extrakt z kurkumy, višňový prášek, borůvkový prášek, brokolicový prášek, kapustový prášek), protispékavé látky: hořečnaté soli mastných kyselin (E470b), oxid křemičitý (E551); vitamín(kyselina askorbová), extrakt z černého pepře4, niacin, vitamín D3 (cholekalciferol). Obsahuje siřičitany. Zpracováno na zařízeních, která také zpracovávají lepek, korýše, vejce, ryby, sóju, mléko, jedlé ořechy a lupinu.


Dotazy a komentáře   Vložit dotaz

GOLDFITNESS Prodejna Praha 10

V Olšinách 78/1270, 100 00 - Praha 10 - Strašnice

Pondělí - Pátek: 9 - 19 hod.

+420 274 774 632

GOLDFITNESS Sklad a prodejna Praha 8

Zdibská 2/229 (areál Zdibská), 182 00 - Praha 8 - Kobylisy

Pondělí - Pátek: 9 - 17 hod.

+420 736 631 669