0
0 0 Kč

Košík je prázdný

MENU

Tykhe d.o.o. - Namman Muay
Namman Muay Boxing Liniment 120 ml

Působí blahodárně na otoky, modřiny a svalové bolesti. Krém je určen k masážím a k regeneraci svalů a kloubů po námaze. Ideální pro sportovce se zaměřením na bojové sporty.

Namman Muay Boxing Liniment 120 ml
Thajský olej

Nová a zcela přirodná podpora pro vaše předtréninkové zahřátí. Aktivujte své svaly a připravte je na nejtěžší fyzickou námahu.

  • Nové a vylepšené přírodní složení
  • Udrží svaly v teple až 2 hodiny
  • Nemastné složení

Upozornění: Pouze pro vnější použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není vh odné pro těhotné a kojící matky. Vyhněte se přímému kontaktu výrobku se sliznicí a očima. Nepoužívejte výrobek na poškozenou kůži. Pokud dojde k přecitlivělosti na kůži, okamžitě přestaňte používat a navštivte lékaře. Nepoužívejte výrobek na celé ploše těla při jedné aplikaci.

Doporučené použití Namman Muay Boxing Liniment 120 ml

Balení:
120 ml
Dávkování:
Produkt je určen pro péči o tělo při sportovní aktivitě. Naneste produkt na požadované části těla max 2krát/den před a/nebo po sportovní aktivitě. Před použitím produkt protřepejte.Krém nejprve vyzkoušejte na malé ploše. Naneste na kůži slabou vrstvu a jemně vmasírujte, dokud se krém zcela nevstřebá. Nepoužívejte na velké plochy kůže. Natřené místo nezakrývejte.

Nutriční informace Namman Muay Boxing Liniment 120 ml

Složení: Paraffinum Liquidum, Aqua, Alcohol Denat, Ethyl Salicylate, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Menthol, Cupressus Sempervirens Oil, Dimethyl Sulfone, Eugenia Caryophyllus Bud Oil, Cymbopogon Flexuosus Oil, Camphor, Juniperus Communis Fruit Oil, Vanillyl Butyl Ether, Zingiber Officinale Root Extract, Tocopheryl Acetate, Capsicum Frutescens Fruit Extract, Helianthus Annuus Seed Oil, Methyl Salicylate, Citral, Citronellol, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Limonene, Linalool, Benzyl Benzoate.


Dotazy a komentáře   Vložit dotaz

GOLDFITNESS Prodejna Praha 10

V Olšinách 78/1270, 100 00 - Praha 10 - Strašnice

Pondělí - Pátek: 9 - 19 hod.

+420 274 774 632

GOLDFITNESS Sklad a prodejna Praha 8

Zdibská 2/229 (areál Zdibská), 182 00 - Praha 8 - Kobylisy

Pondělí - Pátek: 9 - 17 hod.

+420 736 631 669