0
0 0 Kč

Košík je prázdný

MENU

GF nutrition
L-Citrulline KYOWA® 250 g

Fermentovaný Citrulline KYOWA® Quality zaručuje vysoký standard a farmaceutickou čistotu. Volná forma aminokyseliny L-Citrulline získaná z rostlinných zdrojů pomocí fermentace.

Doprava zdarma Vegan

L-Citrulline KYOWA® 250 g
Citrulin

Fermentovaný Citrulline KYOWA® Quality zaručuje vysoký standard a farmaceutickou čistotu. Volná forma aminokyseliny L-Citrulline získaná z rostlinných zdrojů pomocí fermentace. Citrulin dle našeho názoru patří mezi základní suplementy pomyslné pyramidy důležitosti a to zvlášť pro jedince s náročnějším tréninkem. Výběr výrobce našeho citrulinu tak z hlediska kvality a čistoty byl pro nás a to i přes vyšší cenu úplně jasný - Japonská KYOWA QUALITY! Jsme přesvědčeni, že kvalitnější a čistší citrulin neexistuje.
Citrulin je neesenciální aminokyselina, tzv. prekurzor aminokyseliny argininu (organismus citrulin využívá pro tvorbu argininu) a přispívá ke zvýšení produkce oxidu dusnatého, který má vliv na rozšíření cév a zvýšení průtoku krve do svalu - svalová pumpa. Díky tomu se do svalové buňky dostane nejen více živin, ale i kyslíku, který má během výkonu pozitivní vliv na zvýšení energie, vytrvalosti a snížení únavy. Citrulin dále přispívá ke zlepšení imunitního systému a snížení krevního tlaku. Citrulin je také součástí většiny přípravků na podporu erekce.

Citrulin je vhodný zejména pro

  • posílení a zefektivnění výkonu
  • napumpování (posílení svalové pumpy)
  • potlačení a odbourávání kyseliny mléčné
  • regenerace

Nejedná se o stimulant, neobsahuje žádný kofein, žádná barviva a dochucovadla, jedná se o naprosto čistý L-Citrulline bez příchutě.

Značka Kyowa® Quality je zárukou ultra čistých forem aminokyselin. KYOWA® se věnuje neustálému vědeckému výzkumu, kontrole kvality a vzdělávání spotřebitelů, navíc vynakládá značné prostředky na testování účinnosti, bezpečnosti a spolehlivosti svých produktů. Toto odhodlání se stalo celosvětově známé a představuje příslib stálé a velmi vysoké kvality a čistoty svých produktů.

Informace: Výrobek neobsahuje GMO a nebyl vyroben z geneticky modifikovaných surovin. Výrobek nebyl ošetřen pomocí ionizujícího záření. bek neobsahuje alergeny uvedené v Příloze II Nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) č.1169/2011 v platném znění. – Vhodné pro vegetariány

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží, jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným používáním nebo skladováním. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem.

Vhodné pro sportovce.

Složení: 100% L-Citrulline získaný z rostlinných zdrojů pomocí fermentace.

 

Doporučené použití L-Citrulline KYOWA® 250 g

Balení:
250 gramů
Dávkování:
Rozmíchejte 5 gramů (jedna odměrka) s vodou nebo jinou tekutinou. Užívejte 2x denně cca 30 minut před začátkem fyzické aktivity.

Nutriční informace L-Citrulline KYOWA® 250 g

Složení:Obsah ve 100 g  
L-Citrulline KYOWA® Quality  100 g

Složení: L-Citrulline KYOWA® Quality


Dotazy a komentáře   Vložit dotaz

GOLDFITNESS Prodejna Praha 10

V Olšinách 78/1270, 100 00 - Praha 10 - Strašnice

Pondělí - Pátek: 9 - 19 hod.

+420 274 774 632

GOLDFITNESS Sklad a prodejna Praha 8

Zdibská 2/229 (areál Zdibská), 182 00 - Praha 8 - Kobylisy

Pondělí - Pátek: 9 - 17 hod.

+420 736 631 669