:::::: »  Sacharidy, Proteiny, Aminokyseliny, Kreatin, Spalovače tuků, Stimulanty  « ::::::

Konopný protein pro každého!

Společnost Braham & Murray je jednou z prvních a největších společností v Evropě specializovaných na technické konopí, které je již více než 10 let pěstováno na farmě v Collabear v Devonu. Braham & Murray jsou skvělými odborníky v oblasti konopných potravinových doplňků a sportovní výživy. Zdravé produkty značky Good Hemp doporučují takové osobnosti jako je např. Jamie Oliver a další. Konopí vypěstované ve Spojeném království neobsahuje žádné THC (THC free), a proto jsou tyto výrobky naprosto bezpečné pro všechny konzumenty. Hlavním benefitem je nativní forma produktů (zpracování za studena) = vysoký obsah enzymů, bioaktivních frakcí, plnohodnotných bílkovin, vlákniny a omega 3 tuků. Veškeré tyto doplňky zakoupíte v našem eshopu - více naleznete zde >>

"Miluji GOOD OIL"
Jamie Oliver

Náš GOOD OIL odstartoval svoji velkou popularitu v roce 2004, když známý a populární šéf kuchař Jamie Oliver představil olej GOOD OIL na televizním kanálu a prohlásil "Miluji GOOD OIL", a následně po něm to byl Fearnley Whittingstall, který řekl: "Je to gurmánský olej, který se může směle řadit mezi ty nejlepší panenské olivové oleje, je skvělý na tousty, do polévek a do salátů a je vynikající v různých dresincích. A v čem je naprosto neporazitelný – pečené brambory jsou s ním nepřekonatelné."

Začal se prodávat v Londýně v předních obchodních domech, jako je Harvey Nichols, Selfridges a na pultech nechyběl ani ve špičkových lahůdkářstvích. Nyní ho najdete ve všech supermarketech po celém Spojeném království, protože nejen že výborně chutná, ale je také velmi zdravý a stává se tak součástí životního stylu.

THC a konopí – plodina, která neobsahuje THC

Výrobky GOOD jsou z konopí. Konopí vypěstované ve Spojeném království neobsahuje žádné THC a proto jsou tyto výrobky naprosto bezpečné pro všechny konzumenty.

  • Konopí je běžné jméno pro rostliny rodu Cannabis a různé odrůdy se pletou. I když je naše konopí stejné čeledi jako marjánka, naše plodiny neobsahují vůbec THC. Dosáhli jsme tohoto výsledku během šlechtění, protože naše rostlina se používá k jiným účelům.
  • Ilegální cannabis obsahuje 15% THC – psychoaktivní látka. Naše konopí je úplně jiné.
  • Všechny výrobky GOOD se vyrábí z odrůdy konopí, která je schválená EU a britskými zákony. Braham & Murray pěstují své plodiny pod ochrannou známkou Home Office. Naše rostliny obsahují 0,00% THC. Nemají vůbec žádné psychoaktivní účinky.
  • Výrobky GOOD se vyrábí z prvotřídního konopného semene, které má 0,00% THC (tetrahydrocannabinol) a je naprosto bezpečné ke konzumaci.
  • Všechny výrobky GOOD se vyrábí v souladu se zákony EU a Spojeného království a my využíváme laboratoř Home Office Laboratory (FERA), kde si necháváme testovat obsah THC, protože mezi naše zákazníky patří také plno špičkových sportovců.
  • Výrobky GOOD se prodávají po celé Británii posledních 7 let, stejně jako v USA a v Evropě. Konopí se ve Spojeném království pěstuje už více než 800 let.

Zaměření produktů na cílovou skupinu

Stručný přehled výrobků Good-Hemp

Společnost Goldfitness s.r.o. je výhradním distributorem značky WEIDER pro Českou republiku!
Možnosti platby - zajišťuje: PayU
Dobírka Hotově Převodem Kartou Česká spořitelna Raifka Komerční banka FIO mBank GE Money Sberbank Mobito
Přepnout na plnou verzi webu.