0
0 0 Kč

Košík je prázdný

MENU

Weider
Glucosamine Chondroitin+MSM 120 kapslí

Glukosamine and chondroitin poskytuje kompletní účinnou ochranu pro kloubní aparát. Opakované cvičení se zátěží nebo nárazy při dopadu chodidel na podložku požkozují kloubní systém. Vazy, chrupavky a kloubní tkáň jsou vlivem tréninku vystaveny neustálému zatížení. Dlouhotrvající cvičení může být dokonce příčinou vážných poškození těchto tělesných částí. Tento výrobek je kombinací pouze vysoce účinných substancí - chondroitin sulfát a glukosamin sulfát, které poskytují vyživovací a ochranné substráty pro klouby a pojivovou tkáň.

Doporučujeme

Glucosamine Chondroitin+MSM 120 kapslí

Glukosamine and chondroitin poskytuje kompletní účinnou ochranu pro kloubní aparát.

Opakované cvičení se zátěží nebo nárazy při dopadu chodidel na podložku požkozují kloubní systém. Vazy, chrupavky a kloubní tkáň jsou vlivem tréninku vystaveny neustálému zatížení. Dlouhotrvající cvičení může být dokonce příčinou vážných poškození těchto tělesných částí. Tento výrobek je kombinací pouze vysoce účinných substancí - chondroitin sulfát a glukosamin sulfát, které poskytují vyživovací a ochranné substráty pro klouby a pojivovou tkáň. Chondroitin sulfát se vyskytuje jako základní složka ve všech pojivových tkáních chrupavek a kloubů a v krevních cévách.

Po orálním užití dochází k jeho vstřebání do krve a následnému transportu přímo do pojivové tkáně. Chondroitin zajišťuje zachování elasticity a zvyšuje ochranu tím, že zvyšuje retenci vody uvnitř tkání a kloubů. Glukosamin sulfát je látka patřící do skupiny substancí nazývaných glykosamino-glykany, které se vyskytují ve všech pojivových tkáních, přesněji řečeno v chrupavkách. Nízká hladina těchto látek může zhoršit přirozené funkce těchto tkání.

Poslední provedené vědecké studie ukázaly, že glukosamin je odpovědný za tvorbu chrupavek, čímž přispívá k udržení strukturální neporušenosti kloubů a pojivových tkání.

Potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce.

Doporučené použití Glucosamine Chondroitin+MSM 120 kapslí

Balení:
120 kapslí.
Dávkování:
Užívejte 2 kapsle se snídaní a 2 kapsle po večerním jídle.

Nutriční informace Glucosamine Chondroitin+MSM 120 kapslí

Výživové složení: 1 tbl./4 tbl.: glukosamin sulfát - chlorid draselný: 400 g/1600 mg, z toho glukosamin sulfát: 300 mg/1200 mg, chondroitin sulfát: 300 mg/1200 mg, MSM (metylsulfonylmetan): 150 mg/600 mg.

Složení výrobku: 39,6% glukosamin sulfát - KCl, 29,7% chondroitinsulfát, 14,9% MSM (metylsulfonylmetan), želatina. Protispékavá látka: hořečnaté soli mastných kyselin. Barvivo: oxidy železa (E 172).


Související zboží


Dotazy a komentáře   Vložit dotaz

Související zboží

GOLDFITNESS Prodejna Praha 10

V Olšinách 78/1270, 100 00 - Praha 10 - Strašnice

Pondělí - Pátek: 9 - 19 hod.

+420 274 774 632

GOLDFITNESS Sklad a prodejna Praha 8

Zdibská 2/229 (areál Zdibská), 182 00 - Praha 8 - Kobylisy

Pondělí - Pátek: 9 - 17 hod.

+420 736 631 669