0
0 0 Kč

Košík je prázdný

MENU

GF nutrition
GF Training - 400 g

Směs „Vše v jednom“ určená přímo pro použití před tréninkem. Dvanáct nejúčinnějších látek v maximálních možných dávkách a v optimálním poměru, které posunou Váš trénink za hranice Vašich představ! Navíc v jedné dávce GF Training přijmete zároveň 6g aminokyselin BCAA v optimálním poměru 2:1:1 pro energizaci, ale zároveň a hlavně pro ochranu svalové hmoty

Doprava zdarma Vegan Doporučujeme

GF Training - 400 g

Směs „Vše v jednom“ určená přímo pro použití před tréninkem. Dvanáct nejúčinnějších látek v maximálních možných dávkách a v optimálním poměru, které posunou Váš trénink za hranice Vašich představ!

GF Training obsahuje v jedné dávce nejen 5g Citrulinu, 4g L-Arginine AKG, 3g Beta Alaninu a další, ale zároveň tělu dodá látky, které při náročném tréninku tělo nezbytně potřebuje. Tato skutečnost odlišuje GF Training od běžných před-tréninkových doplňků, i zde jsme se snažili přidat „něco více“ a tak v jedné dávce GF Training přijmete zároveň 6g aminokyselin BCAA v optimálním poměru 2:1:1 pro energizaci, ale zároveň a hlavně pro ochranu svalové hmoty, dále obsahuje téměř 2g vysoce rozvětveného cyklického dextrinu, který má přímou souvislost s energií a výdrží při tréninku a co víc, vysoce rozvětvený cyklický dextrin se vstřebává postupně a tím zajistí konstantní hladinu krevního cukru. Celé této směsi asistuje přítomnost Taurinu (500mg) a vysoké dávky kofeinu (250mg). To vše je navíc obohaceno 250mg vitamínu C, který by rozhodně před tréninkem neměl chybět v žádném suplementačním plánu. Samozřejmostí je použití ingrediencí špičkové kvality a čistoty, v případě aminokyselin použití fermentované formy, to vše bez použití zbytečných balastních látek!

GF Training je zaměřen na před-tréninkovou stimulaci, energizaci, maximální intenzitu tréninku s nárůstem síly a svalové hmoty a to při zachování maximální možné ochrany svalové buňky!

Informace: Výrobek neobsahuje GMO a nebyl vyroben z geneticky modifikovaných surovin. Výrobek nebyl ošetřen pomocí ionizujícího záření. Výrobek neobsahuje alergeny uvedené v Příloze II Nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) č.1169/2011 v platném znění. – Vhodné pro vegany a vegetariány

Upozornění: obsahuje kofein a další silné stimulátory! Pokud máte zdravotní problémy, konzultujte užívání GF Training s lékařem. Neužívejte v případě vysokého krevního tlaku, nebo pokud užíváte léky na předpis. Neužívejte méně, než šest hodin před spaním. Pokud se u vás objeví závratě, nespavost, třes, bušení srdce, žaludeční obtíže nebo bolest hlavy, ihned přestaňte užívat a vyhledejte lékaře. Nekombinujte s jinými stimulanty! Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží, jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným používáním nebo skladováním. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem.

Doplněk stravy s obsahem stimulačních složek určených pro před-tréninkovou přípravu s vysokým obsahem kofeinu a s vitaminem C.

Vhodné pro sportovce.

Doporučené použití GF Training - 400 g

Balení:
400 g
Dávkování:
25 gramů prášku rozmíchejte ve 250 ml neperlivé vody 15 – 20 minut před výkonem. Díky silnému složení a vysokému obsahu stimulantů, doporučujeme otestování tolerance výrobku GF Training užitím poloviční dávky. Nepřekračujte maximální denní dávka 25 gramů! Zapijte dostatečným množstvím vody.

Nutriční informace GF Training - 400 g

*RHP – Referenční hodnota příjmu

Složení:Obsah ve 100gObsah v jedné dávce (25 gramů)
Citrulin malate 20 g 5 g
L-Arginine AKG 16 g 4 g
Beta Alanine 12 g 3 g
L-Leucine 12 g 3 g
Creatine monohydrate 8 g 2 g
Cyklický Dextrin 6.8 g 1.7 g
L-Isoleucine 6 g 1.5 g
L-Valine 6 g 1.5 g
Glycerol 2 g 500 mg
Taurin 2 g 500 mg
Kofein 1 g 250 mg
Vitamin C 1 g (1252% *RHP) 250 mg (313% *RHP)

Doplněk stravy s obsahem stimulačních složek určených pro před-tréninkovou přípravu s vysokým obsahem kofeinu a s vitaminem C.

Složení ve 100g: Aminokyseliny BCAA 2:1:1 24g, L-Arginin AKG 16g, Citrulin malat 12g Beta Alanine 12g, Creatine monogydrate 8g, Cyklický dextrin 6,8g, Glycerol 2g, Taurin 2g, Kofein 1g, Vitamin C 1g, Creatin monohydrat 800mg, aroma (pomeranč nebo višeň), barvivo (pomeranč - beta karoten, višeň – extrakt z červené řepy), kyselina citrónová - regulátor kyselosti, sukraloza-sladidlo


Dotazy a komentáře   Vložit dotaz

Před tréninkem

Tomáš Vilímek, 14.02.2022

Dobrý den, oblíbil jsem si před tréninkem Gf Training, který používám cca rok a stále funguje perfektně, nyní máte v akci Aminos BCAA Powder, vím, že je to trochu na jiném principu, ale dá se nahradit za Gf Training? Bude fungovat?

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 14.02.2022
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Dobrý den Tomáši,
nelze srovnávat tyto 2 produkty, protože každý je odlišně zaměřený. GF Training je tzv. pre-workoutem, který má za cíl Vás povzbudit do tréninku a zejména co nejvíce prokrvit svalovou hmotu, čímž docílíte růstu a lepší regeneraci. Obsahuje také plnou dávku (6g Bcaa). Produkt Aminos Bcaa je zaměřený pouze na regeneraci a doplnění aminokyselin (Bcaa). Obsahuje sice také látky na prokrvení jako Citrulin a Arginin, ovšem v tak malém množství, které ani při tréninku nepocítíte. Proto bych rozhodně volil univerzální produkt jakým je GF Training, kterým maximálně možně zefektivníte Váš trénink a navíc napomůžete regeneraci.

Přeji pěkný den

Zkušenost

Václav Svatoš, 16.11.2021

Funguje skvěle. Pěkně nakopává. :-) Vyzkoušel jsem obě příchutě. Za mě lepší pomeranč. Třešeň je na můj vkus dost kyselá.

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 16.11.2021
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Dobrý den, pane Svatoši,

velice Vám děkujeme za Vaší referenci u tohoto produktu. I já se s účinkem tohoto produktu naprosto ztotožňuji. Navíc velkou výhodu vidím i v tom, že obsahuje mj. Bcaa (6g v jedné dávce), tudíž řadě lidí může poskytnout v podstatě 2 výrobky v jednom balení.

Mně osobně chutná naopak spíše višeň, ale chutě jsou individuální záležitostí :)

Přeji Vám ať se daří a krásný den.

dotaz

Filip Zdražil, 09.10.2021

Dobrý den.
Chci se zeptat zda bude produkt GF Training - 400 g o v budoucno opět v cenové akci?

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 10.10.2021
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Dobrý den, pane Zdražile,

určitě tento pre-Workout bude opět v akci Zlaté dny. Pravidelně se snažíme dávat do akcí zajímavé produkty a tudíž se můžete spolehnout, že opět za akční cenu bude.

Děkujeme za Vaši zmínku a přeji pěkný den

dotaz

sajp77, 11.12.2020

PROSÍM VÁS DNES JSEM OBJEDNAL PRODUKT GF Training 400g. RÁD BYCH DOSTAL TEN PRODUKT SCO NEJDELŠÍ EXPIRACI.MOC DĚKUJI.JINAK JSTE SUPER ESHOP VŠECHNY PRODUKTY TĚŽKÁ KVALITA.KRÁSNÉ SVÁTKY PĚKNÝ NOVÝ ROK PŘEJE RICHARD.

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 11.12.2020
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Dobrý den, Richarde,

klukům na skladě vzkaz předám. Klidně o delší expirace můžete vždy napsat přímo do poznámky v objednávce, kluci ze skladu, kteří objednávky expedují si toho hned všimnou.

Nicméně expirace u tohoto produktu končí až v roce 2022.

Moc Vám děkujeme za přízeň a i Vám jménem celé firmy přejeme vše nejlepší do Nového Roku a krásné svátky.

Přeji pěkný den

Odměrka

Michal, 26.06.2020

Zatim nemohu nic napsat o ucinnosti, ale hned po otevreni dozy doslo k prekvapeni, kdy doza byla zaplnena pouze asi z jedne tretiny (to ale maji bohuzel i jini vyrobci suplementu). Muj dotaz se tyka mnozstvi a odmerky. Matematikou 400g / 25g by balení mělo obsahovat 16 dávek. Nikde neni uvedeno, zda odmerka je onech 25g (je na ni napsane 50ml, takzese mohu o odmerce a hmotnosti pouze domnivat. Navic pokud by jedna davka odpovidala cele jedne odmerce, tak si opravdu nejsem jist, ze dosahnu celkem 16ti davek. Zkusim a uvidim.

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 29.06.2020
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Dobrý den, Michale,
ohledně množství v dóze nemohu bohužel moc komentovat, jedná se o 400g a jelikož většina výrobců se snaží mít řady svých produktů ucelených, tak zde je použita stejná velikost dózy, jako je u 400g Glutaminu, kapslových BCAA nebo sypké verze aminokyselin v podobě Intra Amino Blend.
Co se týká odměrky, jedna odměrka se rovná 25g, takže v jednom balení je skutečně 16 dávek. Z vlastní zkušenosti i z ohlasu našich zákazníků ale mohu potvrdit, že zde postačí poloviční dávka cca 15g (cca půl odměrky). Účinných látek i aminokyselin BCAA je zde takové množství, že v drtivé většině je postačí poloviční dávka.
Mějte pěkný den

Fakt špica!

Milda, 23.06.2020

Minulý týden jsem zakoupil na prodejně a hned po prvním tréninku jsem si říkal, že vám musím napsat, dostal jsem se k tomu až te´d a koukám, že nejsem první :)! Hele chlapi, tohle je vážně morda! Dělám Jujitsu a po tomhle jedu znatelně jinej trénink a když jem zjistil, že je tam i BCAA, tak je jasno, za mě není lepší preparát před tréninkem. Díky!

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 24.06.2020
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Dobry den Mildo,

moc děkujeme za hodnocení a jsem rád, že jsem Vám pomohl k Vaší maximální spokojenosti s výběrem.

Ať se daří, přeji pěkný den

goldfitness.cz

SAJP77, 15.05.2020

NESKUTEČNÝ KOPANEC .MÁM HO TÝDEN A ZVLÁDÁM TRÉNOVAT HODINUAPUL .POTOM JEŠTĚ DVĚ HODINY U STOLU HRAJÍ PINEC.FAKT TO FUNGUJE.MÁM PŘÍCHUT TŘEŠEN CHUT VÝBORNÁ VUBEC NEPĚNÍ.KVALITNÍ VÝROBEK.DOPORUČUJI VŠEM.

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 15.05.2020
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Dobrý den,

moc děkujeme za Vaší recenzi. Naprosto s Vámi souhlasím i my jsme z tohoto pre-workoutu nadšeni.

Hezký den ať se daří.

Super

Marian, 29.04.2020

Za mě nejlepší predtreninkac který jsem měl. Příjemná chuť a maximální možný účinek díky kterému jsem odjel treninky na maximum!

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 29.04.2020
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Dobrý den, Mariáne,

moc děkujeme za kladnou recenzi. I my jsme s tímto produktem velmi spokojeni. Nevím přesně jakou příchuť jste měl, ale jak pomeranč tak višeň jsou vcelku dost chutné a povedené na to že se jedná o pre-workout.

Ještě jednou děkujeme a přeji pěkný den

GOLDFITNESS Prodejna Praha 10

V Olšinách 78/1270, 100 00 - Praha 10 - Strašnice

Pondělí - Pátek: 9 - 19 hod.

+420 274 774 632

GOLDFITNESS Sklad a prodejna Praha 8

Zdibská 2/229 (areál Zdibská), 182 00 - Praha 8 - Kobylisy

Pondělí - Pátek: 9 - 17 hod.

+420 736 631 669