0
0 0 Kč

Košík je prázdný

MENU

PhD Nutrition
Diet Whey 1 kg

VYSOKOPROTEINOVÁ FORMULE s aditivem účinných suplementů podporujících aktivní spalování tuku: CLA, L-karnitin (ALC), extrakt ze zeleného čaje, nenasycené mastné kyseliny ( EFA – lněné semínko ).

Doprava zdarma

Vyberte variantu

Chcete slevu 3-10%? Zaregistrujte se

Diet Whey 1 kg

VYSOKOPROTEINOVÁ FORMULE s aditivem účinných suplementů podporujících aktivní spalování tuku: CLA, L-karnitin (ALC), extrakt ze zeleného čaje, nenasycené mastné kyseliny ( EFA – lněné semínko ).

DIET WHEY je horkou novinkou, určenou pro všechny sportovce a aktivní jedince, pro které je důležité odbourávání tuku, za současného zachování svalového tonusu a skvělé kondice. Diet Whey, představuje komplexní „high-protein shake“, který obsahuje precisní proteinovou směs s postupným uvolňováním aminokyselin, což je garancí dlouhodobého pocitu „nasycení“ a prevencí nežádoucích „záchvatů“ hladu a náhlých pocitů únavy během dne. Diet Whey navíc obsahuje aditivum těch nejúčinnějších suplementů, které aktivně podporují odbourávání tuku, za současného uchování a zpevnění svalové hmoty.

CHARAKTERISTIKA JEDNOTLIVÝCH SLOŽEK PRODUKTU:

- DIET WHEY TIME RELEASE PROTEIN MATRIX: obsahuje syrovátkový koncentrát, mléčný koncentrát a sojový izolát.
- NEOBSAHUJE CUKRY ANI MALTODEXTRIN: veškeré nápoje a produkty zaměřené na odbourávání tuku, by neměly obsahovat jednoduché cukry. Na současném trhu je spousta produktů, které nabízejí poměrně kvalitní zdroj bílkovin, ale následně jsou znehodnoceny obsahem maltodextrinu a dextrózy.
- DIET WHEY SUPERPOMALÉ SACHARIDY - ENDURAGRAINTM LOW-GI (1): Enduragrain, představuje ochranou známku pro speciální sacharidy s extrémně nízkým glykemickým indexem, získané ze škrobu ječmene, které se velmi pomalu vstřebávají. Výhodou je vysoký obsah vlákniny a přírodních forem vitamínů a minerálů.
- PhD iso-tone 4(VITAL SUPPORT FAT BURNING SYSTEM): obsahuje aditivum účinných spalovačů tuku, antioxidantů, a EFA ( esenciální mastné kyseliny )
- PhD iso-tone 4TM + L – KARNITIN: obsahuje L-karnitin v jeho nejúčinnější formě ALC ( Acetyl l-karnitin ). Acetyl - L-Carnitine je acetylovaná forma L-Carnitinu. V této acetylované formě je oblíbený L-Carnitin ještě účinnější a používání tohoto poměrně nového suplementu v redukci váhy a odbourávání tuku nabývá stále většího rozměru. Jedním z klíčových použití tohoto výrobku jako doplňku stravy je jeho schopnost oxidovat mastné kyseliny tzn. narušovat jejich pevné vazby, tím pomáhá tělu zbavit se nežádoucího tuku a efektivně jej zpracovat ve využitelnou enrgii. ALC je rovněž účinným mozkovým stimulantem, snižuje depresi, podporuje správnou mozkovou činnost, reguluje krevní tlak, snižuje cholesterol a zpomaluje proces stárnutí.
- PhD iso-tone 4TM + CLA: Konjugovaná kyselina linolová (CLA) je v přírodě se vyskytující mastná kyselina. CLA umožňuje zajistit optimální poměr mezi množstvím svalové hmoty a tukové tkáně v těle. Hlavní výhody užívání CLA jsou: zvýšení hustoty a kvality svalové hmoty, zároveň se snižováním tělesného tuku a zvýšení přirozené obranyschopnosti organismu.
- PhD iso-tone 4 + EXTRAKT ZE ZELENÉHO ČAJE: green tea (zelený čaj) je významným zdrojem polyfenolů, látek s antioxidačními účinky, řadící se mezi katechiny. Z nich je nejdůležitější EGCG (epigallokatechingallát) – silný antioxidant, který je ve svém účinku nejméně 100krát efektivnější než vitamín C a asi 25krát efektivnější než další důležitý antioxidant vitamín E, chránící tělesné buňky před volnými radikály, které způsobují předčasné stárnutí organismu. Užívání zeleného čaje podporuje snižování nadváhy. Významnou vlastností zeleného čaje jsou jeho thermogenní účinky s příznivým vlivem na zvýšené pálení tuků (tělo pálí více kalorií). Katechiny intenzivně podporují zvýšení oxidace tělesných tuků a tím zvyšování energetického výdeje. Tím je jeho účinek efektivnější při úpravě tělesné hmotnosti.
- PhD iso-tone 4 + EFA: olej z lněných semínek, bohatý zdroj omega 3 nenasycených mastných kyselin, rostlinného původu. Nejvíce zastoupená kyselina alfa linoleová je nezbytná pro širokou škálu biologických procesů.. Další účinou složkou jsou tzv. lignany.

HLAVNÍ ÚČINKY PRODUKTU:

  • Účinně pomáhá zrychlit odbourávání tuku
  • Pomáhá při tvorbě a zachování čisté svalové hmoty
  • Zasytí po dlouhou dobu
  • Pozitivní účinky na celkový zdravotní stav
  • Upravuje hladinu energie

Produkt doporučuje: Kristelle Sammons - NPA British Championships – 1st in ‘Trained Figure’ category

Potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce.

Doporučené použití Diet Whey 1 kg

Balení:
1000g
Dávkování:
Užívejte maximálně 3 dávky denně (před tréninkem, po tréninku nebo kdykoliv během dne). 1 dávku připravíte smícháním 1 odměrky prášku (25 g) se 175 ml vychlazené vody nebo mléka v šejkru nebo mixéru, protřepávejte po dobu 10 sekund. Super dávka je 50 g do 350 ml. PhD Diet Whey můžete také přidávat do jogurtu nebo do svých oblíbených snídaňových cereálií nebo ovesné kaše.

Nutriční informace Diet Whey 1 kg

 Počet dávek v balení: 40 x 25 g

 100 g

 1 dávka*

 (25 g)

 1 super dávka**

 (50 g)

 Energetická hodnota

 1528 kJ / 365 kcal 

 380 kJ / 91 kcal

 762 kJ / 182 kcal

 Pro příchuť strawberry delight, vanilla créme, white chocolate deluxe, banana

 a cherry bakewell, salted caramel, rapsberry & white chocolate, tiramisu, cookies

 & cream:

 Tuky

 5 g

 1,3 g

 2,50 g

  Z toho nasycené mastné kyseliny

 1,4 g

 0,4 g

 0,70 g

 Sacharidy

 12 g

 3 g

 6 g

  Z toho cukry

 5 g

 1,3 g

 2,5 g

 Vláknina

 1 g

 0,3 g

 0,5 g

 Bílkoviny

 68 g

 17 g

 34 g

 Sůl

 0,60 g

 0,15 g

 0,30 g

 Pro příchuť belgian chocolate, chocolate orange deluxe, chocolate peanut, chocolate  mint:

 Tuky

 5,5 g

 1,4 mg

 2,8 g

  Z toho nasycené mastné kyseliny

 1,6 g

 0,4 g

 0,8 g

 Sacharidy

 11 g

 2,8 g

 5,5 g

  Z toho cukry

 5 g

 1,3 g

 2,5 g

 Vláknina

 3 g

 0,8 g

 1,5 g

 Bílkoviny

 68 g

 17 g

 34 g

 Sůl

 0,63 g

 0,16 g

 0,32 g

 Další složky – pro všechny příchutě:

 Moučka z lněného semínka

 3000 mg

 750 mg

 1500 mg

  z toho olej z lněného semínka

 1200 mg

 300 mg

 600 mg

 CLA prášek

 1.500 mg

 375 mg

 750 mg

  z toho CLA

 1.000 mg

 250 mg

 500 mg

 L-karnitin

 500 mg

 125 mg

 250 mg

 Zelený čaj extrakt

 400 mg

 100 mg

 200 mg

*1 dávka odpovídá 25 g (1 odměrka), **1 super dávka odpovídá 50 g (2 odměrky). Balení obsahuje 40 dávek nebo 20 super dávek. Výrobek není balen na počet dávek, ale na hmotnost.

Typické aminokyselinové spektrum pro všechny příchutě (pro dávku 25 g):

 L-alanin

 671 mg

 L-lysin*

 1.302 mg

 L-arginin

 801 mg

 L-methionin*

 353 mg

 L-asparagová kyselina

 1.691 mg

 L-fenylalanin*

 723 mg

 L-cystein

 195 mg

 L-prolin

 1.079 mg

 L-glutamová kyselina/L-glutamin

 3.728 mg

 L-serin

 827 mg

 L-glycin

 409 mg

 L-threonin*

 800 mg

 L-histidin*

 405 mg

 L-tryptofan*

 186 mg

 L-isoleucin* (BCAA)**

 890 mg

 L-tyrosin

 617 mg

 L-leucin* (BCAA)**

 1.506 mg

 L-valin* (BCAA)**

 936 mg

 Aminokyseliny BCAA** celkem pro 25 g dávku

 3.332 mg

*esenciální aminokyseliny. **aminokyseliny s rozvětveným řetězcem

Složení příchuť strawberry delight, vanilla créme, white chocolate deluxe, banana a cherry bakewell, salted caramel, rapsberry & white chocolate, tiramisu, cookies & cream: PhD premium bílkovinná směs [syrovátkový bílkovinný koncentrát, mléčný bílkovinný koncentrát (z toho 80% micelární kasein), sójový bílkovinný izolát], waxy ječná mouka, moučka z lněného semínka, zahušťovadla (arabská guma, guarová guma, xanthanová guma), aroma, nízkotučný kakaový prášek (příchuť slaný karamel), konjugovaná kyselina linolová (CLA) prášek [olej z Světlice barvířské (bohatý na CLA), glukózový sirup, mléčná bílkovina, emulgátor sójový lecitin, vitamin E], L-karnitin, barvivo betanin (jen příchuť strawberry delight, cherry bakewell, rapsberry & white chocolate), barvivo kurkumin (jen příchuť banana), zelený čaj extrakt, sůl (jen příchuť white chocolate deluxe, salted caramel), sladidlo sukralóza.

Složení příchuť belgian chocolate, chocolate orange deluxe, chocolate peanut, chocolate mint: PhD premium bílkovinná směs [syrovátkový bílkovinný koncentrát, mléčný bílkovinný koncentrát (z toho 80% micelární kasein), sójový bílkovinný izolát], nízkotučný kakaový prášek, waxy ječná mouka, moučka z lněného semínka, zahušťovadla (arabská guma, guarová guma, xanthanová guma), aroma, konjugovaná kyselina linolová (CLA) prášek [olej z Světlice barvířské (bohatý na CLA), glukózový sirup, mléčná bílkovina, emulgátor sójový lecitin, vitamin E], L-karnitin, zelený čaj extrakt, sůl (jen příchuť belgian chocolate), sladidlo sukralóza.


Dotazy a komentáře   Vložit dotaz

Lakto

Maru, 08.06.2019

Dobry den,

Mam intoleranci laktozi, myslite ze tento produkt mohu? Popripade mi doporucite jiny?

Dekuji

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 09.06.2019
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Dobrý den,

tento proteinovy nápoj obsahuje jako hlavní zdroj bílkovin syrovatkovy koncentrat a mléčnou bílkovinu, tudíž laktozy zde bude vyšší množství..
Doporučuji napr. Iso Worx .

Jedná se o syrovatkovy izolat, který neobsahuje téměř žádnou laktozu a je určený též i do dietniho období. Nyní navíc k němu zcela zdarma sejkr a omega 3 mastné kyseliny.

Hezký den

S pozdravem Michal

dotaz

Iva, 07.11.2012

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,jaký je rozdíl mazi DIET WHEY a DIETOU S55.Která z nich je srovnatelnější s KETODIET a kolik koktejlů se udělá z 1000 nebo 1290g balení.Lze oběma přípravky nahradit celodenní stravu?Děkuji za odpověď.

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 18.11.2012
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Dobrý den, omlouvám se za čekání.
Ohledně srovnání, Diet Whey protein je založen hlavně na vysokém podílu bílkovin, oproti tomu dietu S 55 můžete použít i jako náhradu celodenní stravy, protože jsou v této dietě zastoupeny jak sacharidy, tak bílkoviny, vláknina a další složky nezbytné pro náhradu stravy. Jedna dávka diety S 55 = 43g, takže z balení 1.290g uděláte cca 30 dávek. Z kilogramového balení Diet Whey uděláte 40 dávek, ale pouze kvalitního proteinového nápoje, nikoliv jako náhrady stravy.
Přeji hezký den a ještě jednou má omluva za čekání!

Odpověď

Iva, 10.11.2012

Dobrý den,odpovídá tady ještě někdo?

...

Kamča, 20.02.2012

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, pokud mohu užívat Diet Whey i na noc nebo si mám k němu dokoupit i noční protein? Děkuji za odpověď.

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 22.02.2012
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Dobrý den, pokud zvažujete zakoupit noční protein, tak bych zcela určitě doporučil Micellar Casein od Reflexu, který je pro noční použití velice efektivní a cílený. V každém případě ale můžete použít Diet Whey i na noc.
Hezký den

milan, 02.07.2011

Dobrý den, kolik je v tom sacharidů?

Odpověď

Goldfitness, 03.07.2011

Dobrý den, Diet Whey je oproti jiným dietním nápojům poněkud odlišný a to právě svým složením a obsahem sacharidů. Diet Whey obsahuje super pomalé sacharidy - ENDURAGRAINTM LOW-GI a to v množství 3.12g v jedné dávce (25g = jedna dávka) - Enduragrain = představuje ochranou známku pro speciální sacharidy s extrémně nízkým glykemickým indexem získané ze škrobu ječmene, které se velmi pomalu vstřebávají.
Přeji hezký den

GOLDFITNESS Prodejna Praha 10

V Olšinách 78/1270, 100 00 - Praha 10 - Strašnice

Pondělí - Pátek: 9 - 19 hod.

+420 274 774 632

GOLDFITNESS Sklad a prodejna Praha 8

Zdibská 2/229 (areál Zdibská), 182 00 - Praha 8 - Kobylisy

Pondělí - Pátek: 9 - 17 hod.

+420 736 631 669