0
0 0 Kč

Košík je prázdný

MENU

Reflex Nutrition
Creapure Creatine 250g

Garance nejčistějšího a nejbezpečnějšího produktu na současném trhu. Kreatin monohydrát je ideální pro široké spektrum sportovních disciplín od kulturistiky ( svalová hmota a síla ) po všechny sporty, kde je vyžadována explozivní síla a dynamika.

Creapure Creatine 250g

Garance nejčistějšího a nejbezpečnějšího produktu na současném trhu.

O produktu
Kreatin je látka tělu vlastní. Je přítomna v každé lidské buňce jako zdroj buněčné energie ATP. V závislosti na tělesné hmotnosti a množství svalové hmoty představují zásoby kreatinu množství v rozpětí 100 až 150g obsaženého v celém těle. Z toho je denně využito 2 až 4 g kreatinu pro běžné fyzické aktivity. Polovinu z tohoto množství si tělo produkuje samo, zbytek musí být dodán do organismu potravou. Tomu odpovídá zhruba 500g hovězího masa nebo ryb denně, což je z praktického hlediska velmi složité, proto se doporučuje suplementace kreatinem.

Kreatin monohydrát je po dlouhá léta využíván ve všech sportovních odvětvích, protože zvyšuje výkonnost a dynamiku. S více než 300 klinickými studiemi, které potvrzují jeho účinnost, je jedním z nejlépe prověřených suplementů na současném trhu sportovní výživy. V rychlostních disciplinách jako je sprint, kopaná, ragby, hokej, bojová umění a samozřejmě také kulturistika a silové sporty, dávkování kreatinu ve velmi krátké době prokazatelně zvyšuje ( o více než 15%) nárůst síly a vytrvalosti. U intervalového tréninku je prokázáno zvýšení výkonu o více než 20%, u krátkých sprintů je to dokonce v průměru 30% nárůstu výkonu.

Využití
Kreatin monohydrát je ideální pro široké spektrum sportovních disciplín od kulturistiky ( svalová hmota a síla ) po všechny sporty, kde je vyžadována explozivní síla a dynamika. Na současném trhu je k dispozici široké spektrum forem kreatinu, kritickým okamžikem je ale to, které produkty jsou prověřeny klinickými studiemi a jsou bezpečné.

V čem je Creapure kreatin odlišný od konkurence?
Přesto, že je na trhu nepřeberné množství forem a výrobců kreatinu, Creapure je jediný kreatin na světě (!!), který je trvale testován na nežádoucí nečistoty ( kreatinin, dicyandiamid, dihydrotriazin, thiourea ). Německý výrobce AlzChem garantuje špičkovou kvalitu.

Garance společnosti Reflex Nutrition

  • Inovační technologie
  • Produkty ověřené klinickými studiemi
  • Vyšší využitelná hodnota oproti konkurenci
  • Vyrobeno ze 100% obnovitelných zdrojů v recyklovaných obalech
  • Vyrobeno v souladu s normami ISO 9001 a ISO 17025

Potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce.

Doporučené použití Creapure Creatine 250g

Balení:
250g
Dávkování:
Rozmíchejte 5 g (cca 1 zarovnaná 5ml odměrka*) v 500 ml vody, ovocného džusu či náhrady jídla. Konzumujte 4 dávky denně v pravidelných intervalech po dobu 5 dní.
Plnící fáze:
4 dávky rovnoměrně během dne, po dobu pěti dnů. Udržovací fáze
Udržovací fáze:
Rozmíchejte 5 g (cca 1 zarovnaná 5ml odměrka*) v 500 ml vody, ovocného džusu či náhrady jídla. Konzumujte 1 dávku denně. * odměrka je součástí balení, během transportu se ale může klesnout ke dnu. Odměrka měří objem, ne hmotnost. Pro přesnější odměření použijte váhu. Tento produkt je prodáván na základě hmotnosti, ne na počet dávek.

Nutriční informace Creapure Creatine 250g

Složení: Creapure® kreatin monohydrát 100%.


Související zboží

1.

Pure Creatine 600 g Weider

Produkt obsahuje výhradně HPLC testovaný, certifikovaný kreatin monohydrát vyrobený v Německu pod ochrannou známkou…

895 Kč
Nedostupné


Dotazy a komentáře   Vložit dotaz

davkovani pri zmene kreatinu

bell, 17.05.2022

Dobry den,

v prve rade chci pochvalit vas eshop. Vsechno je prehledne a mate paradni vyber.

Ted k memu dotazu - uzival jsem asi 2 mesice HCL kreatin od prom-inu:

https://www.goldfitness.cz/creatine-hcl-240-kapsli-d5465

Ted jsem si koupil Reflex Creapure Creatine (monohydrate).

Jake byste doporucil pouziti, kdyz jde vlastne o zmenu kreatinu? Mam mit nejakou plnici fazi?

Cvicim 3/tyden silovy trenink, vazim 97kg, 190cm. HCL kreatin jsem bral 3 mesice, 2 prasky po kazdem cviceni.

Dekuji

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 17.05.2022
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Dobrý den,
děkujeme za Vaší pochvalu našeho eshopu.
Co se týče dávkování Kreatinu, který nyní užíváte. Plnící fáze není nutná, pokud ovšem chcete rychlejší nástup účinku, pak je dobré nasycovací fázi kreatinu zařadit. Ale jak uvádím, jedná se opravdu pouze o rychlejší nástup, tedy já osobně užívám kreatin konstantně každý den 5-10g po celou dobu bez nasycovací fáze. Ideální doba užití kreatinu je 5g před a 5g po tréninku, ve dnech volna lze užívat 5g ráno a případně 5g odpoledne.

Děkuji za pochopení a přeji ať se daří

lezení

petr, 16.01.2016

dobrý den, právě jsem si objednal tento produkt společně s Grow Matrix a Instant Whey Pro. S Matrixem a proteiny od vás už skušenosti mám, ale pořebuji poradit, prosím, s dávkováním a délkou užívání Creapure Creatinu v případě sportovního lezce na obtížnost, kde nabírání velké váhy není na místě a trénink se soustředí na vytrvalost, výbušnost a sílu do tahu s vlastní vahou.....tzn. shyb, klik, dřep, vis na prstech a dynamika. V případě fitness jen menší váhy a více opakování. Předem děkuji

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 17.01.2016
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Dobrý den,

Creapure Creatine užívejte pouze v tréninkové dny a to v dávce 5-15g před tréninkem. Pokud ho budete užívat pouze tak to, nebudete se po něm zavodňovat, jelikož Creapure Creatine se musí užívat pravidelně. S tímto dávkováním docílíte pouze zvýšení síly před tréninkem.

Přeji hezký den

Objemova faza Creapure Creatine + L - Glutamine

Michal, 06.01.2014

Zdravim, zacinam objemovu fazu a chcem skusit ospevovanu kombinaciu Creatine+Glutamine, ktora vraj "robi zazraky". Mohli by ste mi prosim poradit davkovanie (treningovy den/odpocinkovy) + k tomu urcite priberiem nejake proteiny od reflexu. dakujem

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 19.01.2014
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Dobrý den, kombinace kreatinu a glutaminu je skutečně velice efektivní, v každém případě ale pokud chcete vyzkoušet objemovou fázi, tak se zaměřte spíše na kvalitní gainer, než-li protein. Osobně bych do objemovky doporučil např. Royal Mass a do tohoto gaineru přisypávejte jak glutamin, tak i kreatin. Co se týká dávkování, pokud to s objemovou fází myslíte vážně, tak dávkujte Royal Mass 3x denně a to po 100g, celkem tedy 300g denně. V prvních deseti dnech přisypávejte do každé dávky 10g kreatinu (doporučeno na hmotnost okolo 90kg), po těchto deseti dnech stačí do každé dávky přidat cca 5 - 7g kreatinu. glutamin přidávejte stále stejně a to do každé dávky cca 8g. Tuto směs gaineru dávkujte 3x denně a to bez ohledu na to, zda trénink máte či nikoliv, v každé případě pokud máte tréninkový den, dávkujte stěžejní dávku ihned po ukončení tréninku.
Přeji hezký den

Související zboží

Pure Creatine 600 g

Doprava zdarma Doporučujeme

Pure Creatine 600 g Weider

Produkt obsahuje výhradně HPLC testovaný, certifikovaný kreatin monohydrát vyrobený v Německu pod ochrannou…

895 Kč
Nedostupné

GOLDFITNESS Prodejna Praha 10

V Olšinách 78/1270, 100 00 - Praha 10 - Strašnice

Pondělí - Pátek: 9 - 19 hod.

+420 274 774 632

GOLDFITNESS Sklad a prodejna Praha 8

Zdibská 2/229 (areál Zdibská), 182 00 - Praha 8 - Kobylisy

Pondělí - Pátek: 9 - 17 hod.

+420 736 631 669