0
0 0 Kč

Košík je prázdný

MENU

GF nutrition
Cordyceps CS-4 90 kapslí

Speciální metodou dvojité extrakce získaný výtažek vzácné medicinální houby. CORDYCEPS SINENSIS neboli Housenice čínská je jednou z nejvíce ceněných hub v rámci tradiční čínské medicíny s mimořádným biochemickým složením

Doprava zdarma Vegan Doporučujeme

Cordyceps CS-4 90 kapslí
Housenice čínská

Speciální metodou dvojité extrakce získaný výtažek vzácné medicinální houby. CORDYCEPS SINENSIS neboli Housenice čínská je jednou z nejvíce ceněných hub v rámci tradiční čínské medicíny s mimořádným biochemickým složením. GF Cordyceps CS-4 obsahuje pro organismus optimální množství polysacharidů 30%, kyselinu cordycepsovou (D-Mannitol) 7% a nezbytný Adenosin, který je součástí ATP, dále vitamíny, minerální látky, betaglukany a proteoglykany. Velmi důležitou a nedílnou součástí je přibližně 80 typů enzymů a to včetně koenzymu Q10.

GF Cordyceps CS-4 je produktem dvojité extrakce, při první extrakci se používá extrakce horkou vodou, tento proces zajistí uvolnění vysokého množství účinných látek, které by se při klasické konzumaci samotného mycelia během procesu trávení nedokázaly do organismu vstřebat. Při této prvotní extrakci se množství účinných látek ovšem ve vodě neuvolní a je nutné provést extrakci alkoholem. Tímto procesem vzniká proces “dvojité extrakce”, který zajistí velmi vysoké množství účinných látek v produktu a především maximalizuje vstřebání do organismu během procesu trávení.

Ve volné přírodě potřebuje Cordyceps Sinensis velmi specifické podmínky, proto ji nelze pěstovat všude. Obyvatelé ve vysokohorských oblastech Číny a Tibetu, kde tato houba roste, ji pro své účinky nazývají tibetským zlatem. První zmínky o Cordycepsu sahají do doby před pátým stoletím. CORDYCEPS patří do zlatého fondu čínské medicíny a tvoří jeden z jejích základních pilířů.

100% čistý extrakt, neobsahuje žádná plnidla ani konzervační látky!

Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
- Výkon, vytrvalost a regeneraci
- Okysličení
- Testosteron
- Podporu při alergii

Vhodné pro vegany a vegetariány

Informace: NO GMO - Výrobek v souladu s požadavky Nařízení (ES) 1829/2003 a 1830/2003 neobsahuje GMO a nebyl vyroben z geneticky modifikovaných surovin. Výrobek nebyl ošetřen pomocí ionizujícího záření. Výrobek neobsahuje alergeny uvedené v Příloze II Nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) č.1169/2011 v platném znění.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží, jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným používáním nebo skladováním. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem.

Doplněk stravy.

Doporučené použití Cordyceps CS-4 90 kapslí

Balení:
90 kapslí
Dávkování:
1 kapsle 2x denně. Běžná doba užívání je 7 - 90 dnů.


Nutriční informace Cordyceps CS-4 90 kapslí

Složení

Obsah v jedné dávce (jedna kapsle)

Cordyceps Sinensis extrakt

500 mg (Polysacharidy 30 %)

TUKY

0 g

SACHARIDY

0,38 g

     z toho cukry

0 g

BÍLKOVINY

0,31 g

Vláknina

0,03 g

Sodík

0,07 mg

Polysacharidy

30 %

D-Mannitol (kyselina cordycepsová)

7 %

Adenosin

0,1 %

Železo

2 %

Složení v v jedné kapsli 500mg: 100% Cordyceps Sinensis CS-4 neboli Housenice čínská - dvojitý extrakt.
Obal: rostlinná kapsle z hypromelózy


Dotazy a komentáře   Vložit dotaz

Kombinace

Kondor, 07.08.2022

Dobrý den, dá se Cordyceps kombinovat s Maca extraktem?

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 07.08.2022
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Dobrý den,za mě nevidím problém v užívání 2 adaptogenů, tedy Macy a Cordycepsu. Jen bych chtěl upozornit na ten fakt, že tak to nezjistíte, jak který produkt na Vas působí. Můj názor si můžete přečíst v mém článku o Adaptogenech .
Přeji pěkný den

Novinky

Michael, 06.04.2022

Dobrý den, jsem velký fanda této značky GF nutritions, netušíte jestli budete v dohledné době zařazovat od. nich nějaké novinky?
Děkuji

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 06.04.2022
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Dobrý den,
jsme velice rádi, že je tato značka Vaše oblíbená. V tuto chvíli máme neúplné informace, že se pár skutečně zajímavých novinek od této firmy připravuje, nicméně časový horizont ani konkrétní složení novinek mi není známo, v každém případě jakmile bude novinka uvedena, určitě ji naskladníme. Posledními novinkami od firmy GF Nutrition byl velmi kvalitní Vápník z mořské řasy a houba z tradiční čínské medicíny Cordyceps s certifikací CS, na kterou já osobně nedám dopustit. Je to velmi všestranný doplněk, který velmi dobře funguje proti stresu, optimalizaci hormonů (testosteron), na sílu a energii. Určitě doporučuji vyzkoušet.
Přeji pěkný den

GOLDFITNESS Prodejna Praha 10

V Olšinách 78/1270, 100 00 - Praha 10 - Strašnice

Pondělí - Pátek: 9 - 19 hod.

+420 274 774 632

GOLDFITNESS Sklad a prodejna Praha 8

Zdibská 2/229 (areál Zdibská), 182 00 - Praha 8 - Kobylisy

Pondělí - Pátek: 9 - 17 hod.

+420 736 631 669