0
0 0 Kč

Košík je prázdný

MENU

Weider
CLA Capsules 120 kapslí

Doplněk, který pomáhá v odbourávání tuku a zároveň chrání svalovou hmotu a tím zabraňuje jo-jo efektu. Určeno pro zvláštní výživu - vhodné při zvýšené tělesné zátěži, zejména pro sportovce.

CLA Capsules 120 kapslí

CLA Capsules - informace výrobce Weider

Pokud už roky hledáte ideální prostředek, který by vám pomohl odbourat nadbytečné kilogramy, jste u cíle. CLA kapsle od společnosti Weider jsou jedním z nejlepších doplňků výživy určených ke spalování tuků na trhu. Koncentrovaná, konjugovaná kyselina linolová /CLA/ je vyráběna tak, aby se vstřebávala maximální rychlostí a v těle podporovala metabolismus tuků. CLA patří k mastným kyselinám, které jsou tělu vlastní a v organismu zajišťují transport tuků do buněčných mitochondrií. Tedy do míst, kde v buňce vzniká energie.

Pravidelným užívání CLA kapslí, samozřejmě za současného pravidelného sportování minimálně dvakrát týdně a vhodných stravovacích návyků, shodíte přebytečná kila, zbavíte se nevzhledných špeků a dokonce podpoříte růst svalové hmoty! CLA navíc dokonale funguje proti opětovnému ukládání tuku /jo-jo efekt/. Přípravek také napomáhá snižovat hladinu "špatného" cholesterolu /LDL/ a zvyšovat hladinu "dobrého" cholesterolu /HDL/.

Zásadní výhody CLA kapslí:

  • jeden z nejlepších spalovačů tuků na trhu
  • obsahuje CLA - konjugovanou kyselinu linolovou, která je tělu vlastní
  • ideální pro dietáře, bojuje proti jo-jo efektu
  • vhodné pro podporu spalování tuků
  • urychluje tvorbu svalové hmoty

Potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce.

Doporučené použití CLA Capsules 120 kapslí

Balení:
120 kapslí
Dávkování:
1 dávka (2 kapsle) 1 - 2x denně vždy s jídlem, dobře zapijte vodou.

Nutriční informace CLA Capsules 120 kapslí

Nutriční informace: 5kapslí: konjugovaná kyselina linolová (CLA): 4g.

Složení výrobku: světlicový olej (80% konjugované kyseliny linolové (CLA), mononenasycené mastné kyseliny, nasycené mastné kyseliny, polynenasycené mastné kyseliny), bovinní (hovězí) želatina, zvlhčující látka: rostlinný glycerol(E422), antioxidant: tokoferol ex-trakt (E306).


Dotazy a komentáře   Vložit dotaz

Výběr

Marek, 25.04.2016

Dobrý den. Můj cíl je se vyrýsovat a spálit přebytečné tuky. Mám ale dilema mezi dvěma produkty. Nevím, jestli je lepší Grenade Thermo Detonator nebo CLA od Weidera. Nebo by jste mi doporučili nějaký jiný? Děkuji

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 25.04.2016
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Dobrý den,

za předpokladu správně nastaveného stravovacího režimu, jsou oba dva tyto spalovače velmi dobrým doplňkem, jak se zbavit přebytečného tuku. Doporučuji Vám oba tyto produkty vyzkoušejte. Nejprve zkuste zakoupit Grenade Thermo Detonátor a poté např. CLA. Uvidíte s čím budete osobně spokojenější, ale určitě Vám oba dva tyto produkty pomohou.

Přeji pěkný den Michal

GOLDFITNESS Prodejna Praha 10

V Olšinách 78/1270, 100 00 - Praha 10 - Strašnice

Pondělí - Pátek: 9 - 19 hod.

+420 274 774 632

GOLDFITNESS Sklad a prodejna Praha 8

Zdibská 2/229 (areál Zdibská), 182 00 - Praha 8 - Kobylisy

Pondělí - Pátek: 9 - 17 hod.

+420 736 631 669