0
0 0 Kč

Košík je prázdný

MENU

Weider
Beta-Ecdysterone 150 kapslí

Preparát stimuluje tvorbu bílkovin a výstavbu svalové hmoty. Vysoký počet studií potvrzuje anabolickou aktivitu Beta-Ecdysteronů a jejich současnou bezpečnost v kombinaci s tvrdým tréninkem, či fyzickým výkonem

Beta-Ecdysterone 150 kapslí

Zvyšuje svalovou sílu (podobně jako Tribulus Tri Complex).

S obsahem Gamma-Orycanolu a Yam Extraktu.

Beta-Ecdysteron stimuluje tvorbu bílkovin a výstavbu svalové hmoty, dávka 5–10mg na 1 kg tělesné hmotnosti denně je optimální pro stimulaci proteosyntézy (tvorba svalových bílkovin). Dalším účinkem fytoecdysteroidů je zvýšená tvorba vysokoenergetických struktur (ATP kreatinfosfát ), nukleových kyselin a navýšení zásob glykogenu. Výsledkem je dle zaměření nárůst objemu kosterního svalstva a síly, nebo po případě nárůst vytrvalosti a dynamického výkonu.

Vysoký počet studií potvrzuje anabolickou aktivitu Beta-Ecdysteronů a jejich současnou bezpečnost v kombinaci s tvrdým tréninkem, či fyzickým výkonem. Beta-Ecdysterony také pozitivně ovlivňují výkyvy nálad během náročných výkonů. V profesionálním a vrcholovém sportu jsou také využívány k dosažení psychické a fyzické stability, popř. k urychlení regenerace po zranění a to bez jakýchkoliv vedlejších účinků na kardiovaskulární a imunitní systém.

V bývalém Sovětském svazu probíhaly v 80. letech minulého století pokusy s využitím Beta-Ecdysteronu jako anabolických prostředků pro sportovce. Výsledky testů byly překvapující: u atletů došlo v krátké době k nárůstu svalové hmoty a k výraznému zvýšení výkonu. Následně, konkrétně od roku 1986 se Beta-Ecdysteron stal pravidelnou součástí diety sovětských a ruských olympioniků. Po 3 – 5 dnech se u atletů dostavoval pocit dobré fyzické kondice, v následujících měsících došlo k 6 – 10 % nárůstu svalové hmoty. Vzpěrači ze sovětského národního týmu, kromě nárůstu síly a svalové hmoty, údajně pak po tréninku cítili i menší bolest ve svalech a vazivovém aparátu.

Ecdysteroidy patří do steroidních hormonů, které se vyskytují u členovců v rostlinné říši a byly skutečně používány roky ke zvýšení výkonnosti sportovců.Beta Ecdysterone je jedním z těchto ecdysteroidů a byl syntetizován v Sovětském svazu pro elitní atlety.Ecdysteroidy nebyly zahrnuty na dopingový seznam Mezinárodního olympijského výboru!V literatuře jsou četné odkazy na různé pozitivní funkční účinky těchto hormonů na lidský organismus, a na rozdíl od steroidů, bez vedlejších škodlivých účinků.

Tyto látky se vyskytují v mnoha rostlinách. Pokud budete jíst 300 g špenátu, už máte vyšší příjem než je doporučovaná dávka ve sportu 30 mg Beta Ecdysteronu.Gamma oryzanol snižuje hladinu cholesterolu a chrání před oxidativním poškozením. Tyto doplňky jsou nabízeny jako přírodní alternativa steroidních hormonů a podpora pro zvýšení svalové síly a svalové hmoty, stejně tak jako snížení únavy a hladiny cholesterolu.Spe­kuluje se, že část rostliny Sterine gamma-oryzanol, zvyšuje hladinu testosteronu a stimuluje sekreci růstového hormonu.

Yam extrakt obsahuje látky s názvem Diosgenin. Diosgenin podporuje stejně jako gestagen progesteron činnost hormonů. Takže metabolická rovnováha je možná pouze za předpokladu, pokud je poměr Estrogen a Gestagen je rovnocenný. Diosgenin stimuluje produkci DHEA (DeHydroEpiAn­drosteron) v adenocellulitis z nadledvin.

Potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce.

Doporučené použití Beta-Ecdysterone 150 kapslí

Balení:
150 kapslí
Dávkování:
3 kapsle denně rozdělené do tří dávek.

Nutriční informace Beta-Ecdysterone 150 kapslí

Obsah ve 3 kapslích: 1500 mg extraktu špenátu z toho (75 mg ecdysteronu), 750 mg yam extraktu z toho (150 mg diosgenin), 750 mg gamma-oryzanol.

Složení:
Přípravek s obsahem beta-ecdysterone, yam extrakt, gamma oryzanol: extrakt špenátu, yam extrakt, gamma oryzanol, želatina, protizpékavá směs: magnesium stearát, barviva: oxid železa, dioxid titanu.


Dotazy a komentáře   Vložit dotaz

Info

Ondra, 24.02.2019

Dobrý den,
doporučujete ecdosteron s tribulusem tzn. např. 1 měsíc jedno a další měsíc druhé a tak to střídat?? Tribulus se může taky dlouhodobě?? Měl jsem vybraný od weider, ale ten už neprodáváte.Mohl byste mi doporučit nějaký kvalitní?? Díky za radu Ondra

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 25.02.2019
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Dobrý den,

ano přesně tak. Spíše bych dal jednu věc na 8 týdnů a pak další též na 8 týdnů.
Jeden z nejsilnějších Tribulusu je bulharský od Vemoherbu. Obsahuje az 60% protodioscinu, což je nejsilnějším extraktem u Tribulu.
Tribulus

Hezký den

S pozdravem Michal

Délka užívání

Ondra, 21.02.2019

Dobrý den,
jak dlouho můžu přípravek užívat a jak dlouho si dát potom pauzu?? Brat na lacno pred jidlem??
Můžu dát poslední dávku před spaním??
Díky za radu Ondra

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 21.02.2019
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Dobrý den Ondro,

Ecdysteron se dá užívat i dlouhodobe. Doporučil bych ale např. střídání s Tribulusem.
Davkovani na lacno či nikoliv není nijak důležité. Užíval bych spíše po jídle. Dávku je dobre rozdělit na 3 denní dávky a ano poslední dávku lze zařadit samozřejmě před spaním.

Hezky den

S pozdravem Michal

Dostupnost

Tomáš Opolzer, 21.08.2017

Dobrý den, prosím kdy budete mít naskladněn výrobek Weider Beta-Ecdysterone 150 kapslí ? Díky moc za odpověď.
S pozdravem
Opolzer Tomáš

Odpověď

Goldfitness, 11.09.2017

Dobrý den, v pátek 8.9.2017 jsme naskladnili Beta-Ecdysterone s expirací září/2019. Děkujeme za přízeň a přeji pěkný den!
Robert

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 21.08.2017
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Dobrý den, pane Opolzere,

V součastné dodavce Weidera do ČR bohužel Beta Ecdysteron nebyl. Jestli bude v příští dodávce zatím netušíme. Pokud chcete být informován o jeho naskladneni, stačí zadat email v hlídání nastavení u tohoto výrobku a okamžitě jak bude výrobek opět dostupný, budete informován emailem.

Hezký den přeje Michal

ecdysterone

Martin, 25.04.2014

dobrý den, zaujal mě přípravek ecdysterone ale nevím se rozhodnout mezi WEIDER beta ecdysterone a Vemoherb ecdysterone, který je podle vás více účinný? děkuji.

Odpověď

Michal Dimelis Michal Dimelis, 02.05.2014
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Dobrý den, ač jsem zastánce značky WEIDER, tak musím podotknout, že pokud Vám jde o množství Ecdysteronu v kapsli resp. v dávce, tak obsah této účinné látky je v Ecdysterone od Vemoherbu podstatně vyšší... Přeji hezký den

GOLDFITNESS Prodejna Praha 10

V Olšinách 78/1270, 100 00 - Praha 10 - Strašnice

Pondělí - Pátek: 9 - 19 hod.

+420 274 774 632

GOLDFITNESS Sklad a prodejna Praha 8

Zdibská 2/229 (areál Zdibská), 182 00 - Praha 8 - Kobylisy

Pondělí - Pátek: 9 - 17 hod.

+420 736 631 669