0
0 0 Kč

Košík je prázdný

MENU
RECENZE - WARRIOR - Whey Protein

Recenze RECENZE - WARRIOR - Whey Protein Vydáno: 01.04.2022

Michal Dimelis Autor článku
Michal Dimelis

Výrobce Warrior

Sportovní výživa určena pro všechny jedince zaměřené na moderní odnože fitness, jakými jsou funkční trénink, crossfit, MetCon apod. Velmi dobře však poslouží i všem, co se věnují klasickému bodybuildingu. Britská společnost Warrior nabízí efektivní doplňky stravy se složkami ve skutečně účinných dávkách a velice atraktivní chuti. Na příklad tyčinky Crunch jsou bez přehánění možná ty nejchutnější a nejprodávanější proteinové tyčinky, jaké se kdy objevily na evropském trhu.

Popis produktu
Syrovátkový proteinový koncentrát je rychlým zdrojem bílkoviny s vysokou biologickou hodnotou, který je ideální pro potréninkovou suplementaci. Najdete v něm všechny důležité aminokyseliny a vysoký obsah BCAA (větvené aminokyseliny Leucin, Isoleucin a Valin). Warrior Whey nabízí kvalitní syrovátkovou bílkovinu získanou speciální metodou křížové mikrofiltrace (cross-flow microfiltration). Díky šetrné metodě zpracování obsahuje všechny důležité bioaktivní frakce a mikrofrakce, včetně bioaktivních peptidů. Warrior Whey je tedy ideální volbou zejména u vysokointenzivních silových a funkčních tréninků, kdy je třeba zajistit dostatečný příjem kvalitní bílkoviny pro optimální regeneraci a dodání stavebních látek pro svalovou hmotu.

Složení výrobku
V jedné dávce (tedy 25g) je:

Bílkoviny - 17,5g
Sacharidy - 2,4g (z toho 2,1g cukrů)
Tuky - 1,7g
Vláknina - 0,7g
Sůl - 0,5g

Základem ve složení tohoto proteinu je syrovátkový koncentrát, mléčný protein, kakao (pouze příchuť čokoláda), barvivo betanin (pouze příchuť jahoda), aroma, stabilizátor xantanová guma. Je slazen sladidlem sukralóza.

Prodává se v balení po 1kg ve čtyřech příchutí: čokoláda, vanilka, jahoda a kokos.

Mé hodnocení
Tento jednoduchý protein svým složením slibuje mléčnou chuť a konzistenci díky použité mléčné bílkovině. Samozřejmě je třeba myslet na to, že tento protein bude obsahovat vyšší množství špatně stravitelné laktózy, ale to je tak jediné minus u složení tohoto produktu. Neobsahuje velké množství aditiv, ale je třeba počítat s tím, že se jedná o obyčejný průměrný syrovátkový koncentrát. Dříve se tento protein vyráběl v příchuti - belgická čokoláda, bílá čokoláda, vanilka a jahoda. Po nějakém čase firma Warrior tyto příchutě obměnila a nyní jsou čokoláda truffle, vanilka, jahoda a kokos. Osobně jsem měl možnost vyzkoušet příchuť jahody a byl jsem za ní rád, jelikož jsem tak trochu počítal s tím, že se bude jednat o velmi příjemný jahodový milkshake. A mé předpoklady si naplňily. Po otevření obalu jsem zůstal trochu zkoprnělý, jelikož aroma jahody nebylo tak intenzivní jak jsem původně očekával. V podstatě by se dalo říci, že protein neměl žádnou výraznou vůni. No nic, rychle jsem vložil 1 odměrku do šejkru s vodou, lehce jsem protřepal a dostal se mi očekávaný jahodový milkshake s takovou konzistencí, který jsem si přal. Protein díky své mléčné bílkovině byl tak akorát hustý s jemnou mléčnou pěnou na povrchu. Chuť byla přesně dle mého očekávání. Příjemně mléčný jahodový šejk pouze mírně sladký, nijak zvlášť převoněný, díky tomu nebyla cítit umělá sladidla. Stravitelnost za mě u jedné odměrky celkem v pořádku, ačkoliv si nejsem jistý, jak by to vypadalo u vyšší dávky.

Pokud tedy hledáte protein, který dobře chutná a nepotrpíte si příliš na velké kvalitě a perfektní stravitelnosti, pak doporučuji tento protein vyzkoušet.
Přeji pěkný den Vám všem

 

Michal Dimelis

Michal Dimelis
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Absolvent Face Fitness Academy se zaměřením na suplementaci, fitness a kondiční kulturistiku. V oblasti fitness a doplňkové výživy se pohybuje od roku 2011. Ve firmě Goldfitness s.r.o. působí na pozici poradce, konzultanta a prodejce od roku 2015. Aktivně se věnuje kondiční kulturistice a zdravému životnímu stylu.

GOLDFITNESS Prodejna Praha 10

V Olšinách 78/1270, 100 00 - Praha 10 - Strašnice

Pondělí - Pátek: 9 - 19 hod.

+420 274 774 632

GOLDFITNESS Sklad a prodejna Praha 8

Zdibská 2/229 (areál Zdibská), 182 00 - Praha 8 - Kobylisy

Pondělí - Pátek: 9 - 17 hod.

+420 736 631 669