:::::: »  Sacharidy, Proteiny, Aminokyseliny, Kreatin, Spalovače tuků, Stimulanty  « ::::::

RECENZE: REFLEX - Vegan Protein

Jedná se o plnohodnotý naturální proteinový koktejl s obsahem všech esenciálních aminokyselin určeného k podpoře růstu svalové hmoty. Obsahuje pouze rostlinný zdroj bílkoviny, tudíž je vhodný jak pro vegany a vegetariány, tak i pro ty, kteří trpí na intoleranci na laktózu. Na rozdíl od konkurenčních rostlinných proteinů neobsahuje sóju a umělá aditiva. Obsahuje vyšší množství trávicích enzymů a probiotických kultur.

V jedné dávce (tedy 25g) je:

Bílkoviny - 18.5g
Sacharidy - 1,0g (z toho cukry 0,4g)
Tuky - 1,4g
Vláknina - 0,9g
Digezyme - 40mg

Základem ve složení tohoto proteinového nápoje je izolát bílkoviny z hrachu, přírodní barvivo, aroma, plnidlo, přírodní sladidlo Stévia, trávicí enzymy Digezyme, probiotické kultury LactoSpore.

Prodává se v balení po 2100g ve třech příchutí: čokoláda, jahoda a ovocná směs.   

Osobně jsem měl možnost vyzkoušet příchuť čokoláda. Nejsem vegan a nemám žádné trávicí problémy s mléčnou bílkovinou, tudíž používám a rád používám syrovátkové či vícesložkové bílkoviny. Rostlinné bílkoviny čerpám zejména z pevné stravy, tak že pro mě tento proteinový nápoj určen není a nevyužil bych ho.
Vraťme se ale k samotnému výrobku. Složení je jednoduché a velmi pěkně postavené. Opravdu jak uvádí sám výrobce Reflex, tak neobsahuje žádné zbytečné aditiva navíc, což oceňuji. Rozpustnost proteinu byla samozřejmě horší než u klasické syrovátkové bílkoviny. Chuť musím říci, že byla hodně špatná. Vyzkoušel jsem mnoho druhů proteinů, rostlinných tedy ještě tolik ne, ale toto byl jeden z nejhůře ochucených proteinových nápojů co jsem kdy pil. Ale samozřejmě nejde o chuť, nýbrž o kvalitu výrobku, která je velmi vysoko. Chuť je velmi mdlá, nahořklá, to vše zapříčiňuje pouze použité rostlinné sladidlo Stévia.

Za mě tento proteinový nápoj doporučuji všem, kteří nevyhledávají chutné proteiny, ale jde jim spíše o kvalitu dané bílkoviny.

Společnost Goldfitness s.r.o. je výhradním distributorem značky WEIDER pro Českou republiku!
Možnosti platby - zajišťuje: PayU
Dobírka Hotově Převodem Kartou Česká spořitelna Raifka Komerční banka FIO mBank GE Money Sberbank Mobito
Přepnout na plnou verzi webu.