0
0 0 Kč

Košík je prázdný

MENU
RECENZE: REFLEX - Instant Whey Pro

Recenze RECENZE: REFLEX - Instant Whey Pro Vydáno: 15.04.2019

Michal Dimelis Autor článku
Michal Dimelis

Výrobce Reflex

Chtěli byste vyzkoušet doplňkovou výživu? Tak proč nesáhnout po tom nejlepším? Když se jedná o zdraví a rychlé výsledky, tak na prvním místě je samozřejmě kvalita. V oblasti výrobních značek sportovní výživy je Reflex nutrition v Británii jasnou jedničkou na trhu a v současné době je i nejdynamičtěji rostoucí evropskou značkou. Logicky si Reflex tedy volí ti, kteří chtějí tu nejlepší kvalitu. Reflex používá jen suroviny jasného původu, prověřené klinickými studiemi. Každá šarže každého produktu je před expedicí 2x testována v laboratoři Reflex nutrition a 1x v nezávislé laboratoři, produkty jsou vyráběny v souladu s normami kvality ISO9001 a ISO17025 a jsou prověřeny vrcholovými sportovci. Navíc, za těmito produkty stojí přes 10 let vývoje a naprostá důvěra zákazníků! Absolutní čistota produktů a zdravotní nezávadnost. Vyrobeno výhradně ze surovin s původem v Evropské Unii. Neobsahuje tzv. rBGH mléko (tato technologie je v EU zakázána).

Popis produktu

Jedná se o jeden z nejkvalitnějších proteinových nápojů, který je určen pro všechny, co hledají nejkvalitnější zdroj bílkovin. Hlavní složkou je super kvalitní nativní syrovátkový izolát, který je vyráběn přímou cestou z čerstvého kravského mléka, a to za teplot, které nepřekročí deset stupňů Celsia. Tím se významně odlišuje od standardně nabízených "Whey proteinů", které jsou vyráběny z tepelně upravené syrovátky, vedlejšího produktu vzniklého při výrobě sýrů (použití kyselin a sýřidel). Jednoduše by se dalo tedy říci, že Instant Whey Native je vlastně čerstvá, nenarušená mléčná bílkovina "v prášku". Našim partnerem je nová, sofistikovaná mlékárna, která funguje v souladu se zdravým životním prostředím. Čerstvé mléko je bezprostředně filtrováno přes speciální membrány za velmi nízkých teplot, čímž je dosaženo vysoké biologické aktivity výsledného proteinu, který ve své nativní formě obsahuje specifické peptidové frakce. Díky prvotřídní kvalitě a prověřené, téměř dvacetileté tradici je Instant Whey jedním z nejprodávanějších a nejrespektovanějších proteinový přípravků ve Velké Británii, Francii a řadě dalších zemí. Je to jediný proteinový produkt, který je nezávisle testován v každé šarži, každý měsíc. Při této kontrole je přísně kontrolováno složení výrobku a minimální obsah proteinu 80%. Tento standard je těžké překonat! Tento jedinečný systém kontroly zaručuje 100% kvalitu a záruku. Navíc je testován na nepřítomnost dopingových látek dle norem kvality ISO17025. Nejdůležitějšími benefity tohoto produktu jsou rychlá a bezproblémová stravitelnost a využitelnost.

Složení výrobku

V jedné dávce (tedy 25g) je:

Bílkoviny - 20g

Sacharidy - 1,6g (z toho cukry 1g)

Tuky - 1,1g

Vláknina - 0,4g

Enzymy Digezyme - 50mg

Základem ve složení u tohoto produktu je syrovátkový proteinový izolát a mléčný proteinový koncentrát, kakao, aroma, zahušťovadlo, mořská sůl, komplex enzymů, probiotické kultury.

Je slazen sukralózou a steviolem-glykosidy.

Prodává se v balení po 900g, 2,2kg a 4,4kg v příchuti - čokoláda, vanilka, banán, jahoda s malinou, banánový koláč, slaný arašídový karamel a mátový krém.

Mé hodnocení

Král mezi proteiny od Reflexu, to je tento proteinový nápoj. Nejprodávanější protein od anglického velmi oblíbeného výrobce. Nyní navíc Reflex přišel s novými inovovanými příchutěmi a také vylepšeným složením, který je pouze u příchutí - čokoláda, vanilka, slaný arašídový karamel a jahoda s malinou. Osobně jsem tyto nové příchutě vyzkoušel již všechny. Když se například podíváme na příchuť čokolády, tak ta obsahuje 89% syrovátkového izolátu a pouze minimální množství (4%) mléčného koncetrátu. Dříve byl Instant Whey Pro částečně izolovaný, nyní je téměř 100% izolovaný. Navíc konečně co mi u Reflexu vadilo zmizelo umělé sladidlo Acesulfam-K a nyní je slazen pouze Sukralózou a také přírodním sladidlem Stévií. Tímhle krokem u mě Reflex stoupl ještě více.

A co se týče samotných příchutí? Za mě chutnají skvěle. Na to jak měl Reflex s chutí dříve výraznější problémy, že často chutě proteinových nápojů byly mdlé a nevýrazné, tak nyní jsou tedy alespoň za mě chutnou delikatesou. Nejvíce mě oslovila příchuť slaný arašídový karamel. Tato příchuť na mě nepůsobila příliš pozitivním dojmem a nejprve jsem ani neplánoval, že ji ochutnám. Ale byl jsem k tomu přemluven :) a nakonec jsem za to opravdu rád. Tato příchuť nyní patří k jedné z nejlepších, co jsem kdy u proteinových nápojů měl možnost ochutnat. Bál jsem se té slané chuti, ale po slaném zde není ani památka, i když výrobce uvádí ve složení mořskou sůl. Naopak příjemná krémovitá konzistence bez hrudek, které se i u tohoto proteinu občas dříve objevovaly. Poctivá chuť karamelu s oříšky, tak akorát sladká. Opravdu za mě delikatesa. Nejvíce jsem se těšil na ochutnání kombinace ovocné příchutě - jahoda+ malina. A ani ta mě rozhodně nezklamala a řadím ji hned na druhé místo za slaným arašídovým karamelem. Průměrně bych pak hodnotil příchutě čokoládu a vanilku. I když Reflex i na těchto dvou příchutí hodně zapracoval, tak i tak je to za mě průměrná záležitost po chuťové stránce. Je to dáno ale nejspíše tím, že mám raději netradiční příchutě a tudíž čokoládou a vanilkou příliš neholduji.

Přesto dávám Reflexu za tuto inovaci palec nahoru a doporučuji všem ochutnat zejména zmíněné dvě zcela nové příchutě.

Hezký den Vám přeje Michal

Instant Whey PRO 2,2 kg Reflex Nutrition

Instant Whey™ PRO ve své verzi představuje komplexní formuli obsahující jedinečnou směs výběrových proteinových frakcí,…

1 550 Kč
Nedostupné

Bodové hodnocení

  • Složení 8 z 10
  • Rozmíchatelnost 9 z 10
  • Stravitelnost 8 z 10
  • Chuť 8 z 10

Celkové hodnocení

8 z 10

Michal Dimelis

Michal Dimelis
Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Absolvent Face Fitness Academy se zaměřením na suplementaci, fitness a kondiční kulturistiku. V oblasti fitness a doplňkové výživy se pohybuje od roku 2011. Ve firmě Goldfitness s.r.o. působí na pozici poradce, konzultanta a prodejce od roku 2015. Aktivně se věnuje kondiční kulturistice a zdravému životnímu stylu.

GOLDFITNESS Prodejna Praha 10

V Olšinách 78/1270, 100 00 - Praha 10 - Strašnice

Pondělí - Pátek: 9 - 19 hod.

+420 274 774 632

GOLDFITNESS Sklad a prodejna Praha 8

Zdibská 2/229 (areál Zdibská), 182 00 - Praha 8 - Kobylisy

Pondělí - Pátek: 9 - 17 hod.

+420 736 631 669