:::::: »  Sacharidy, Proteiny, Aminokyseliny, Kreatin, Spalovače tuků, Stimulanty  « ::::::

RECENZE: PURASANA - Super Shake Coco Choco

Výrobce Purasana

Nejprve pár slov o výrobci. Renomovaná belgická značka s tradicí od roku 1977. Dobré jméno, jasný původ a vysoká kvalita produktů zaměřených na wellness a zdravý životní styl, tak lze jednoduše charakterizovat přímého výrobce značky Purasana, společnost Biovita NV. Naprostá většina sortimentu je v certifikované kvalitě BIO.

Popis produktu

Delikátní instantní nápoje od Purasany jsou Super Šejky ze superpotravin v BIO kvalitě. Jsou pro každého, kdo hledá kombinaci skvělé chuti a hodnotného výživového profilu. BIO nápoj ze superpotravin – čistého kakaového prášku a kokosového mléka, který vyniká jemnou delikátní chutí. Dále obsahuje na příklad lucumu, baobab nebo agáve. Kromě chuťového zážitku tak tělu dopřejete i celou řadu potřebných živin.

Složení výrobku

Ve 100g tohoto výrobku je:

Sacharidy - 43g (z toho 27g cukrů)
Bílkoviny - 17g
Tuky - 7,8g
Vláknina - 21g
Základem složení u tohoto výrobku je bio kakao v prášku, bio banán, bio sójový protein, bio plody mochyně peruánské, bio kokosové mléko, bio baobab, bio lucuma, bio agáve, bio inulin, aroma, bio cukr z kokosových květů, bio včelí pyl a himalájská sůl.
Prodává se v balení po 200g.
Moje hodnocení
 
Nápoj, který je bohatý na vitaminy, minerály a antioxidanty. Zajišťuje spoustu dalších zdravotních benefitů.  Chuťově nic extra hrozného, ale samozřejmě dle očekávání ani nic extra dobrého :) .Nic na co by se člověk těšil, ale ani nic co by nešlo pravidelně zkonzumovat. Chuť poněkud více hořká, to díky kakau. Rozmíchatelnost také obtížnější, doporučuji spíše použití šejkru než-li pouze zamíchání lžičkou. Vyzkoušel jsem pouze s vodou, ne v jiném nápoji jak doporučuje výrobce.  Ale za mě velmi povedený produkt co se týče složení.
Doporučuji tedy vyzkoušet a udělat něco pro své zdraví, protože to co tělu dáte, tak to Vám také poté vrátí.
Hezký den Vám přeje Michal

 

 

 

Společnost Goldfitness s.r.o. je výhradním distributorem značky WEIDER pro Českou republiku!
Možnosti platby - zajišťuje: PayU
Dobírka Hotově Převodem Kartou Česká spořitelna Raifka Komerční banka FIO mBank GE Money Sberbank Mobito
Přepnout na plnou verzi webu.