RECENZE: PROM-IN - Serious PRE

Výrobce Prom-in

Výrobou doplňků stravy se Promil Nový Bydžov (Promil Sport Nutrition) zabývá od roku 1990, avšak první koncentrát syrovátkových bílkovin WPC se v Novém Bydžově vyráběl již od roku 1976 a používal se pro výživu československých vrcholových sportovců a olympioniků ve střediscích vrcholového sportu ČSTV. Promil Nový Bydžov byl prvním výrobcem koncentrátu syrovátkových bílkovin a výrobků na jeho bázi v Československu! V roce 2012 zaznamenal Promil řadu změn, především to byly nové receptury, značka změnila svůj vzhled a tvář a samozřejmě došlo i ke změně názvu - nově jsou veškeré produkty vyráběné pod značkou PROM-IN. Tato značka se vyznačuje vysokou kvalitou a to nejen díky způsobu výroby, ale též použitými surovinami s výhradně evropským původem a v neposlední řadě skutečně vynikající chutí!

Popis produktu

Serious PRE představuje kombinaci ingrediencí užívaných před tréninkem. Je vhodný pro sportovce při zvýšené fyzické zátěži. Jedná se o před tréninkový nápoj, který napomůže lépe prokrvit Vaše svaly a tím lépe přenést co nejvíce živin do svalu. Jeho výhodou je, že neobsahuje žádné stimulanty, tedy dá se použít i navečer.

Složení výrobku

V jedné dávce (24,4g) je:

Sacharidy - 1g (z toho 0g cukrů)

Bílkoviny - 0,8g

Tuky - 0g

Vláknina - 0,3g

Sůl - 0g

L-Citrulin Malát - 6,9g

Beta-Alanin - 2,9g

L-Leucin - 2,9g

Kreatin hydrochlorid - 1,9g

L-Isoleucin - 1,4g

L-Valin - 1,4g

L-Tyrosin - 1,4g

Taurin - 1g

Betain - 1g

Acetyl L-Carnitin - 0,5g

Synephrine - 10mg

Obsahuje aromata a sladidla: sukralóza a steviol-glykosidy.

Prodává se v balení po 750g ve třech příchutí: ananas, citron-máta a višeň.

Moje hodnocení

Co se složení tohoto produktu týče, tak pozitivum vidím v tom, že obsahuje spousty potřebných a funkčních látek, se kterými odjedete trénink na opravdové maximum a to i když neobsahuje žádné stimulanty. Právě ten fakt, že neobsahuje stimulanty může být pro někoho přínosem, pro někoho naopak. Já osobně mám určité množství stimulantů v pre-workoutu rád, ale zdůrazňuji pouze určité množství. Spousta výrobců vytváří pre-workouty s až příliš vysokým množství kofeinu, který ne vždy a v takovém množsví má pozitivní efekt. Mě osobně třeba příliš velké tzv. nakopnutí vadí a to zejména u tréninku nohou, kdy pociťuji mdloby i bez kofeinu, natož pak při vysoké dávce kofeinu se akorát tento stav zvyšuje. Proto jsem tento produkt, který neobsahuje žádné stimulanty zkoušel právě na tréninku nohou. Může také vyhovovat těm uživatelům, kteří chodí cvičit na večer a pak je pro ně nějaká vyšší stimulace spíš už na obtíž a to z toho důvodu, že se jim hůře poté usíná, což by mohlo ovlivňovat i horší následnou regeneraci. Osobně jsem vyzkoušel všechny příchutě, které Prom-in u tohoto produktu vyrábí. Nejvíce mě zaujala příchuť ananas, dále citron-máta a poté až tradičnější příchuť višeň. Všechny příchutě jsou poměrně dosti kyselé, což mám u nakopávačů rád, určitě to mám raději jak příliš hořkou či sladkou chuť. Zejména v letních měsících se Serious Pre pije opravdu velmi dobře a výborně osvěží. Rozmíchatelnost též naprosto v pořádku, pěnivost žádná. Napumpovanost při tréninku opravdu vyšší než obvykle, stejně jako zvýšená doba svalového vyčerpání.

Za mě tento produkt hodnotím velmi kladně a vřele doporučuji vyzkoušet.

 

Hezký den Vám přeje Michal

Společnost Goldfitness s.r.o. je výhradním distributorem značky WEIDER pro Českou republiku!
Možnosti platby - zajišťuje: PayU
Dobírka Hotově Převodem Kartou Česká spořitelna Raifka Komerční banka FIO mBank GE Money Sberbank Mobito
Přepnout na plnou verzi webu.