:::::: »  Sacharidy, Proteiny, Aminokyseliny, Kreatin, Spalovače tuků, Stimulanty  « ::::::

RECENZE: PROM-IN - Lean Mass

Výrobce Prom-in

Výrobou doplňků stravy se Promil Nový Bydžov (Promil Sport Nutrition) zabývá od roku 1990, avšak první koncentrát syrovátkových bílkovin WPC se v Novém Bydžově vyráběl již od roku 1976 a používal se pro výživu československých vrcholových sportovců a olympioniků ve střediscích vrcholového sportu ČSTV. Promil Nový Bydžov byl prvním výrobcem koncentrátu syrovátkových bílkovin a výrobků na jeho bázi v Československu! V roce 2012 zaznamenal Promil řadu změn, především to byly nové receptury, značka změnila svůj vzhled a tvář a samozřejmě došlo i ke změně názvu - nově jsou veškeré produkty vyráběné pod značkou PROM-IN. Tato značka se vyznačuje vysokou kvalitou a to nejen díky způsobu výroby, ale též použitými surovinami s výhradně evropským původem a v neposlední řadě skutečně vynikající chutí!

Popis produktu

Essential Lean Mass 25 v sobě kombinuje proteinový pro-complex s funkčními a sacharidovými složkami, a tvoří tak speciálně sestavenou směs živin pro maximální nárůst svalové hmoty a optimální regeneraci. Essential Lean Mass 25 je vhodný pro nejrůznější druhy sportů vytrvalostního a silově/vytrvalostního charakteru. Zajistí pokrytí zvýšené potřeby super kvalitních živin a důležitou regeneraci díky obsaženým funkčním živinám.

Složení výrobku

V jedné dávce (30g) je:
Sacharidy - 19,5g (z toho cukry 1,1g)
Bílkoviny - 7,5g
Tuky - 0,2g
L-Glutamin - 600mg
Creatin Micro - 900mg
MCT tuky - 600mg
Hlavní složkou ve složení výrobku je maltodextrin DE 19, bioaktivní CFM syrovátkový protein, hydrolyzovaný CFM syrovátkový protein, egg albumin, micelární kasein, micronizovaný kreatin, glutamin, MCT olej, zahušťovadlo, trávicí enzymy, sladidlem je sukralóza.
Prodává se v balení po 1500g ve třech příchutí: čokoláda, vanilka a banán.

 

Moje hodnocení

 

Osobně jsem vyzkoušel pouze příchuť vanilka, kterou měl načatou kolega, jelikož já osobně gainery nepoužívám, ačkoliv nejsem jejich odpůrcem, tedy alespoň těch dobře a kvalitně sestavených gainerů, jako je právě i například tento od Prom-inu. Dávkování samozřejmě každý musí přizpůsobit sobě samému, u většiny gainerů výrobce doporučuje nadměrnou dávku, u tohoto produktu je zase dávka opravdu minimální a já osobně bych doporučil cca. 2-3 odměrky. Na sacharidový nápoj je rozpustnost u tohoto produktu opravdu excelentní, netvoří absolutně žádné hrudky, což u většiny gainerů, které jsem v dřívější době používal byl problém snad u všech. Co se chuťové stránky týče, tak za mě naprosto v pořádku, velmi příjemná mírně sladká vanilka, žádný přeslazený nápoj. Naopak opravdu příjemná chuť vanilky. Jak jsem se již zmíňil složení za mě též v pořádku, kombinace pomalých a rychlých bílkovin spolu se škrobovitým sacharidem, navíc přidaný glutamin, nenasycené mastné kyseliny a kreatin to už jsou třešničkami na pomyslném dortu u tohoto výrobku.

Za mě rozhodně doporučuji všem těm, kteří usilují o nabírání a záleží jim i na kvalitě daného produktu.

Hezký den Vám přeje Michal

 

Společnost Goldfitness s.r.o. je výhradním distributorem značky WEIDER pro Českou republiku!
Možnosti platby - zajišťuje: PayU
Dobírka Hotově Převodem Kartou Česká spořitelna Raifka Komerční banka FIO mBank GE Money Sberbank Mobito
Přepnout na plnou verzi webu.