:::::: »  Sacharidy, Proteiny, Aminokyseliny, Kreatin, Spalovače tuků, Stimulanty  « ::::::

RECENZE: OPTIMUM NUTRITION - Whey Gold Standard

100% Whey Gold je protein oceněný americkými spotřebiteli opakovaně jako výrobek roku. Je ideální jak do objemové přípravy s cílem nárůstu svalové hmoty, tak do rýsovacích diet pro zkvalitnění svalové hmoty a zabránění jejího odbourávání. Obsahuje syrovátkový proteinový izolát, koncentrát i hydrolyzát.

V jedné dávce (30g) tohoto produktu je:

Bílkoviny - 24g
Sacharidy - 2g (z toho cukry 1g)
Tuky - 1g

Základní složkou ve složení výrobku je proteinová směs tvořena syrovátkovým izolátem, koncentrátem a hydrolyzátem, aromata, komplex enzymů a sladidla: sukralóza a Acesulfam-K.

Prodává se v balení po 2270g v 8 příchutí: dvojitá čokoláda, mléčná čokoláda, vanilka, jahoda, cookies, banán, čoko-arašídové máslo a karamel-toffee.

Tento proteinový nápoj je velmi oblíbený zejména v USA, ale i u nás a to především u našich ruských spoluobčanů :) . Ty naprosto ulítavají na dvojité čokoládě, o který je enormní zájem. Proto i já jsem se nechal zlákat a zkusil tedy tuto příchuť ochutnat, protože jsem chtěl zjistit, co je na tom tak senzačního. Osobně bych si jinak tento proteinový nápoj nepořídil a to z důvodu problému s rBGH mlékem u proteinových nápojů dovezené z USA. Pokud by Vás více tento problém zajímal, najdete na našich stránkách o tom i článek. Já osobně věřím kvalitním proteinovým nápojům z Evropské unie.
Když se vrátím k samotné recenzi tohoto výrobku, tak složení u tohoto proteinu, když si odmyslíme původ mléka, není vůbec špatné. Ovšem co se týče chuti, tak tam pro mě nastalo obrovské zklamání. Ta dvojitá čokoláda, která je u našich zákazníků velmi oblíbená, byla naprosto mdlá, jako bych chutnal hodně slabé kakao smíchané s vodou.. To si nedokáži představit, jak pak může chutnat mléčná čokoláda od stejného výrobce, když toto se tváří jako dvojitá čokoláda :) . A už vůbec nerozumím tak vysoké poptávce právě na tuto příchuť. Navíc roizmíchatelnost také naprosto až tragická, samé hrudky.. No musím uznat, že jsem byl rád, až jsem to celé zkonzumoval :) .

Za mě tedy tento proteinový nápoj doporučit rozhodně nemohu.

Pěkný den Vám přeje Michal

Společnost Goldfitness s.r.o. je výhradním distributorem značky WEIDER pro Českou republiku!
Možnosti platby - zajišťuje: PayU
Dobírka Hotově Převodem Kartou Česká spořitelna Raifka Komerční banka FIO mBank GE Money Sberbank Mobito
Přepnout na plnou verzi webu.