RECENZE: NUZEST - Kids Good Stuff

Výrobce Nuzest

Značka, které můžete důvěřovat. Složení značky Nuzest odráží dnešní nároky na výživu. Produkty jsou založené na skutečných potravinách a jsou zpracovávány tak, aby si udržely to nejlepší, co obsahují. Nuzest používá pouze kvalitní ingredience z ověřených zdrojů, nad to je každá šaržeproduktů nezávisle testována. Hrách v jejich proteinu je vypěstován, zpracován a zabalen v Evropě. Jejich produkty jsou hypoalergenní. Všechny produkty jsou zcela přírodní, snadno vstřebatelné a dobře stravitelné. Jsou bez lepku, bez laktózy, bez GMO a bez sóji. Vhodné pro všechny věkové skupiny. Jsou zdrojem vitality, životní energie a pomáhají při každodenním fungování organismu.

Popis produktu

Prémiová kombinace Good Green Vitality a Clean Lean Proteinu. Obsahuje více než 55 ingrediencí: probiotika, ovoce, zeleninu, bylinky, výtažky, enzymy, probiotika, vitamíny a minerály v biodostupné formě. Tento produkt je navržen speciálně s ohledem na potřeby dětí. Je plný vitamínů a minerálů a dalších skvělých věcí, které nedostanete z tobolek nebo gumovitých vitamínů. Má všechny prvky, které vašemu dítěti připraví dobrý den a skvělý start do života. Směs je lehce stravitelná a vstřebatelná díky složkám, které pocházejí z potravin a vhodně zvolené formě vitamínů a minerálů. Je hypoalergenní, vegan a paleo. Dle zákona je vhodný pro děti od 4 let. Žádný lepek, mléko, sója, lektin a GMO. Žádné škodlivé chemikálie, umělé konzervační látky nebo přísady. Pravidelně testováno na lepek, lektiny, pesticidy, těžké kovy, polycyklické aromatické uhlovodíky (PAH).

Složení výrobku

V jedné dávce (15g) je:

Protein - 8g

Sacharidy - 3g (z toho 0,7g cukru)

Tuky - 0,7g

Vláknina - 1,4g

Sůl - 0,2g

Obsahuje Vitamin A, vitaminy skupiny B, vitamin C, D3, E, K2, hořčík, chrom, jód, mangan, měď, selen, vápník a zinek.

Hlavní složkou proteinu je hrachový proteinový izolát, dále obsahuje kakao,mořskou řasu, lněné semínko, slunečnicový lecithin, brokolici, červenou řepu, mladou pšenici a ječmen, mrkev, spirulinu, špenát, papáju, zázvor, chaluhu, černý rybíz, hroznová semínka, acerolu, borůvky, goji, brahmi, pampelišku, jablečnou vlákninu, jablečný pektin, jitrocel, probiotika.

Prodává se v balení po 225g a 675g. Též je možný nákup 15g vzorku na ochutnání. Vyrábí se ve třech příchutí - čokoláda, vanilka+karamel a jahoda.

Moje hodnocení

Když jsem poprvé měl tu čest poznat tento produkt, tak bych ho slovy popsal jako originalita. Neznám jinou firmu, který by vyrobila tak to propracovaný produkt určený pro naše ratolesti. Tím to produktem do sebe děti dostanou nejen celkové spektrum vitaminů a důležité minerály, ale i dodají určité množství bílkovin a sacharidů, tak že lze nápoj považovat za svačinku.
Když se podíváme na složení, tak v něm můžeme vyčíst, že obsahuje pouze přírodní látky, absolutně žádná aditiva, sladidla apod. Jediné co bych možná vytkl, že základní bílkovinnou složkou je hrachový proteinový izolát. Je to spíš ale můj subjektivní názor, že mnohem lepší a prospěšnější by byl kvalitní syrovátkový izolát (např. irský VOLAC), který má lepší aminokyselinové spektrum a jedná se o nejvyužitelnější bílkovinu. Ale neberu to jako nějaké minus tohoto produktu, chápu, že firma NUZEST používá pouze rostlinné proteiny a tudíž neuhýbá ze své koncepce.

Celkově je složení tohoto produktu opravdu nabušené a moc chválím, jediné minus vidím ve vysoké ceně, ale od tak kvalitního produktu s tak kvaitním složením je to pochopitelné a cenově se s tím jistě nic dělat nedá.

Vyzkoušel jsem příchuť vanilka+karamel. Překvapila mě po otevření velmi příjemná a inteznivní vůně karamelu a stejný pocit jsem měl i po ochutnání. Karamel naprosto zde dominuje, což samozřejmě u dětí určitě není na škodu, které dítě by nemělo rádo karamel, že? :) Samozřemě se nejedná o nějaký bomba chutný mléčný koktejl, to lze s rostlinnou bílkovinou těžko. Ale za mě je to velmi povedeně ochucené, ačkoliv rostlinné proteinové nápoje nejsou mými favority. Stravitelnost je naprosto v pořádku, rozmíchatelnost trochu obtížnější, jedná se o hutný typ koktejlu.

Dle zákona je vhodné užívání pro děti od 4 let, já osobně bych se nebál mému synovi tento koktejl dát vypít dříve, protože když se podíváte na složení, tak zde není nic, co by mu mohlo ublížit. Všem kdo by chtěl do svých dětí investovat a dopřát jim také něco zdravého, pak bych po tomto produktu rozhodně sáhl.

 

Všem přeji pěkný den

Doplněk stravy pro děti Kids Good Stuff naleznete v našem obchodě po kliknutí na tento odkaz

Autor článku

Michal Dimelis Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Absolvent Face Fitness Academy se zaměřením na suplementaci, fitness a kondiční kulturistiku. V oblasti fitness a doplňkové výživy se pohybuje od roku 2011. Ve firmě Goldfitness s.r.o. působí na pozici poradce, konzultanta a prodejce od roku 2015. Aktivně se věnuje kondiční kulturistice a zdravému životnímu stylu.

Společnost Goldfitness s.r.o. je výhradním distributorem značky WEIDER pro Českou republiku!
Možnosti platby - zajišťuje: PayU
Dobírka Hotově Převodem Kartou Česká spořitelna Raifka Komerční banka FIO mBank GE Money Sberbank Mobito
Přepnout na plnou verzi webu.