:::::: »  Sacharidy, Proteiny, Aminokyseliny, Kreatin, Spalovače tuků, Stimulanty  « ::::::

RECENZE: NUZEST - Good Green Stuff

Tento výrobek obsahuje všechny potřebné živiny v jedné denní dávce. Neobsahuje lepek, sóju, mléko a GMO. Každá šarže je testována. Jedná se o přírodní zelenou směs pro dobré fungování organismu, je lehce stravitelná a vstřebatelná bez žádných škodlivin. Tento produkt obsahuje více jak 75 přírodních ingrediencí, je bohatý na vitaminy, minerály, trávicí enzymy, antioxidanty a probiotika.

V jedné porci, tedy 10g je:

Bílkoviny   2,42g
Sacharidy   2,82g (z toho cukry 1,04g)
Tuky   1,14g
Vláknina   1,71g

dále např.:
Vitamin B6   5mg
Vitamin B12   100 μg
Vitamin C   360 μg
Hořčík   100mg
Zinek   12mg
Alfa lipoová kyselina   75mg
Resveratrol   15mg
Beta Glukan 1,3/1,6  8mg
Hrachový proteinový izolát   904mg
BIO Chlorela   340mg

a dále: Spirulina, draslík, prebiotikum, citrusové bioflavonoidy, BIO lněné semínko, BIO mladý ječmen, kurkuma...
Je slazen pouze přírodním sladidlem Stévia.
Prodává se v balení po 300g či 600g.

Cvičím už nějaký ten pátek a v posledních letech jsem si čím dál tím častěji začal uvědomovat, že sport není jen o tom si koupit nějaký proteinový nápoj, kreatin a bcaa, ale je zejména třeba pečovat o svůj organismus. Také jsem dříve nepovažoval vitaminy a minerály za důležité, ovšem po několika letech dřiny ve fitku a při tak náročném a tvrdém sportu si tělo o ně samo řeklo. Byl jsem častěji nemocný a neustále se na mě lepily všelijaké zdravotní komplikace. To vše bylo zapříčeněno sníženou imunitou, jelikož jsem užíval pouze Vitamin C což je samozřejmě málo. Proto já osobně doporučuji všem zákazníkům vždy na prvním místě se starat o své zdraví, užíváním alespoň komplexního multivitaminu s minerály, samozřejmě ideálně ve formě chelátu a ne pouze obyčejné vitaminy s lékárny, které jsou velmi špatně využitelné. Či právě by mohl pomoci i tento komplexní výrobek, který obsahuje téměř opravdu vše potřebné pro Vaše zdraví a pamatujte si, že to co tělu dáte Vám Vaše tělo vrátí mnohonásobně zpět, tedy i výkony v posilovně či v jiných sportech se zlepší a budete sami se sebou ještě více spokojeni a hlavně budete sršet zdravím a vitalitou.
Tento produkt se velmi dobře rozpouští, stačí zamíchat lžičkou, chuť též není špatná, lehce citronová a dá se pozřít. Jsou určitě i horší :) .

Cena tohoto produktu je sice vyšší, ale za to vše co tento produkt obsahuje si zajisté rád člověk připlatí.

Pěkný den Vám přeje Michal

Společnost Goldfitness s.r.o. je výhradním distributorem značky WEIDER pro Českou republiku!
Možnosti platby - zajišťuje: PayU
Dobírka Hotově Převodem Kartou Česká spořitelna Raifka Komerční banka FIO mBank GE Money Sberbank Mobito
Přepnout na plnou verzi webu.