:::::: »  Sacharidy, Proteiny, Aminokyseliny, Kreatin, Spalovače tuků, Stimulanty  « ::::::

RECENZE: NUZEST - Clean Lean Protein

Protein z výběrového evropského zlatého hrachu. Pouze přírodní ingredience. Bez lepku, mléka, sóji, GMO. Každá šarže testována. 100% přírodní rostlinný protein bez alergenů je skvělý pro každého.
Se svým vysokým obsahem proteinu a zároveň nízkým obsahem sacharidů a tuků Clean Lean Protein podporuje zdravou kontrolu hmotnosti a pomáhá tělu se rychleji zotavit. Je vhodný pro vegany a vegetariány a pro osoby s alergií na laktózu.  

V jedné dávce (tedy 25g) je:

Bílkoviny - 20,8g
Sacharidy - 0,88g (z toho 0,09g cukrů)
Tuky - 0,36g
Vláknina - 0,4g
Sůl - 0,91g

Základem složení tohoto proteinu je hrachová bílkovina, kakaový prášek, Katemfe ovocný extrakt, kakový extrakt (u příchutě čokoláda).

Prodává se v balení po 500g a 1000g v pěti příchutí: čokoláda, vanilka, jahoda, kapučíno a natural.

Měl jsem možnost vyzkoušet příchuť natural a vanilku. Jak jsem se zmíňil již v recenzi na veganský protein od Reflexu, tak to samozřejmě platí i zde. Nepoužívám rostlinné proteiny, tudíž nejsem jejich příznivcem, ale objektivně posuzuji chuť a složení výrobku celkově. Bohužel i zde mě chuť nikterak nepřekvapila a když to můžu porovnat po chuťové stránce s Reflexem, tak je tento produkt o chlup po chuťové stránce lepší. Příchuť natural chutná tak, jako když smícháte vodu s moukou. Ale to je běžná věc u proteinů bez příchutě i u syrovátkových proteinů. Vanilka byla lehce cítit po vanilce, chuť taková trpká až hořká. Rozmíchatelnost bez větších problémů s příjemnou pěnou na vrchu. Prašnost minimální. Oceňuji jednoduchost ve složení produktu, který neobsahuje zbytečná aditiva a umělá sladidla.

Osobně tedy tento proteinový nápoj vhodný zejména pro vegany doporučuji v tuto chvíli více než produkt Vegan Protein od Reflexu.

Hezký den Vám přeje Michal


Společnost Goldfitness s.r.o. je výhradním distributorem značky WEIDER pro Českou republiku!
Možnosti platby - zajišťuje: PayU
Dobírka Hotově Převodem Kartou Česká spořitelna Raifka Komerční banka FIO mBank GE Money Sberbank Mobito
Přepnout na plnou verzi webu.