Prodejna Praha 10 - Strašnice - OTEVŘENO

Naše prodejna na Praze 10 je dnes 27.3.2020 OTEVŘENA dle standardní otevírací doby.  více info
Upozornění! DPD nepřijímá platby v hotovosti. Je nutné platit kartou přímo u řidiče
ROZVOZY PO PRAZE NAŠÍ DOPRAVOU JEŠTĚ DNES!!

RECENZE: NUTRIWORKS - Iso Worx

Výrobce NutriWorks

Nutriworks je finská značka ze země tisíce jezer. Celkový koncept značky, která byla založena v roce 2009 v Helsinkách, vychází z moderního a etického přístupu ke sportovní výživě a to jak v souvislosti s nejnovějšími trendy, tak se zdravým životním stylem. Projekt značky vznikl také v reakci na sílící tzv. mainstreamový trend levné sportovní výživy nízké kvality. NutriWorks tak představuje profesionální koncept sportovní výživy určený především pro sportovní kluby, výživové poradce a specializované prodejce. Všechny produkty jsou vyráběny ve Finsku a Švédsku v souladu s nejvyššími normami kvality. Hlavní filozofií značky je maximální možná kvalita, funkčnost, jednoduchost a přijatelná cena. Zboží je nabízeno ve dvou řadách - bílá řada je koncipovaná bez použitých umělých sladidel a černá řada s minimalizovaným obsahem umělých sladidel.

Popis produktu

Severská kvalita, 85% bílkovin + delikátní chuť, to vše bez použití umělých sladidel. Špičková kombinaci cros-flow syrovátkového izolátu (WPI) s nulovým obsahem laktózy a aditivum volné formy l-glutaminu (6g na 100g), vyrobeného fermentačním procesem + prospěšné MCT tuky z kokosového oleje. ISO WORX představuje novou generaci syrovátkových izolátů s maximální biodostupností a s nulovým obsahem umělých sladidel a nežádoucích umělých a syntetických aditiv, které jsou pro tělo a životní prostředí nepřirozená. Delikátní, velmi příjemná chuť a maximální čistota umožňuje dlouhodobé dávkování bez vedlejších nežádoucích účinků. Protože je ISO WORX jednoznačně zaměřen na kvalitu a čistotu, je slazen pouze steviol-glykosidy.  ISO WORX neobsahuje žádné neplnohodnotné zdroje bílkovin jako je kolagen (beef protein), či sójová bílkovina.

Složení výrobku

V jedné dávce (tedy 33g) je:

Bílkoviny - 28g

Sacharidy - 1g (z toho 1g cukrů)

Tuky - 1,6g

Sůl - 0,1g

L-Glutamin - 2g

Základem ve složení tohoto proteinového nápoje je syrovátkový izolát (bez laktózy), nízkotučný kakaový prášek, L-glutamin, kokosový olej, čokoládové aroma (u příchuti čokoláda), emulgátory.

Je slazen pouze sladidlem steviol-glykosidy.

Prodává se v balení po 1kg, 2kg a 4kg v pěti příchutí: čokoláda, vanilka, vanilka s borůvkou, jahoda a natural.

Moje hodnocení

Za mě velmi kvalitní firma ze severu Evropy přišla s tímto proteinem, který dle mého pohledu nemá v tuto chvíli konkurenci, co se týče syrovátkových proteinových izolátů. Nejen že zcela naplňuje mé očekávání o složení kvalitního proetinového nápoje, tedy minimum použitých balastních látek, jednoduché ale za to velmi účinné složení produktu jako celku s použitým pouze přírodním sladidlem, ale lze jej pořídit i za velmi přijatelnou cenu.
Osobně jsem vyzkoušel prozatím pouze příchuť vanilka s borůvkou, která pro mě jakožto milovníka netradičních příchutí byla jasnou volbou. Po otevření jsem ihned ucítil velmi intenzivní a příjemnou vůni po borůvce, která hrála v této kombinaci příchutí jasnou roli jedničky. Rozmíchatelnost naprosto v pořádku, protein je plně instantní. Po zamíchání v šejkru a nalití do skleničky se nahoře utvořila velmi příjemná pěna, která tomu celému dodávala vzhled pravého ovocného mléčného koktejlu. Chuť už ne tak intenzivní jako vůně, ale musím uznat, že ačkoliv zde nejsou použita žádná umělá sladidla a moc dobře vím, jak je těžké dochutit proteinový nápoj pouze stévií jako např. u Royal Proteinu, tak i přes to musím konstatovat, že mi to prostě jedním slovem chutnalo. Více převládala chuť borůvek, stejně jako ta intenzivní vůně. Jen nelze čekat žádný přeslazený proteinový nápoj, nýbrž příjemnou mléčnou borůvkovou chuť.

Po dopití mě hned napadla myšlenka, že to nebude to pravé ořechové pro ty, kteří hledají proteinový nápoj na ochucení např. ovesných vloček či tvarohu. Ale v konzumaci tohoto proteinového nápoje např. po tréninku nevidím absolutně žádný problém a myslím si, že i velcí dietáři ve svém rýsovacím období si užijí velmi zajímavou chuť.

Za mě rozhodně tento proteinový nápoj doporučuji a pokud hledáte čistý syrovátkový izolát s perfektní vstřebatelností bez zažívacích problémů, pak by tento měl být jasnou volbou.

Hezký den Vám přeji

Autor článku

Michal Dimelis Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Absolvent Face Fitness Academy se zaměřením na suplementaci, fitness a kondiční kulturistiku. V oblasti fitness a doplňkové výživy se pohybuje od roku 2011. Ve firmě Goldfitness s.r.o. působí na pozici poradce, konzultanta a prodejce od roku 2015. Aktivně se věnuje kondiční kulturistice a zdravému životnímu stylu.

Společnost Goldfitness s.r.o. je výhradním distributorem značky WEIDER pro Českou republiku!
Možnosti platby - zajišťuje: PayU
Dobírka Hotově Převodem Kartou Česká spořitelna Raifka Komerční banka FIO mBank GE Money Sberbank Mobito
Přepnout na plnou verzi webu.