:::::: »  Sacharidy, Proteiny, Aminokyseliny, Kreatin, Spalovače tuků, Stimulanty  « ::::::

RECENZE: NUTREND - N1 PRE-Workout

Jedná se o předtréninkový suplement, který je sestavený dle maximálních možností evropské legislativy. Obsahuje nejúčinnější látky, které zaručí maximální efekt napumpování svalstva a posunutí hranice fyzického výkonu.

Prodává se v balení po 510g a v balení 10x17g ve třech různých příchutí: černý rybíz, červený pomeranč a grep.

V 1 dávce (17g) je:

3,5g Argininu
3,5g Beta Alaninu
2,25g Citrulinu
2,5g Kreatinu
200mg Kofeinu
500mg Tyrosinu
20mg DMAE
500mg Vitaminu C
10mg Extraktu z černého pepře

tento výrobek je slazen sukralózou a steviol-glykosidy.

Ačkoliv upřímně nejsem milovníkem značky Nutrend, tento výrobek mě už samotným složením mile překvapil. Velmi pěkně nakombinované účinné látky v takovém množství, že stačí i pouhá jedna dávka a není ani třeba navyšovat dávkování, jako je potřeba u většiny jiných předtréninkových pre-workoutů.
Vyzkoušel jsem již všechny tři příchutě. I po chuťové stránce tomu není co vytknout. Velmi zajímavá chuť u všech třech přichutí, navíc lehce pikantní a to doslova díky černému pepři, který se v tomto nakopávači nachází. Černý pepř pomáhá zvyšovat účinnek všech látek v tomto produktu. Jen při míchání doporučuji příliš nedýchat, jelikož pepř je cítit po celé místnosti a určitě si při hlubokém nádechu zakýchate tak jako já :) . Rozpustnost prášku je velmi dobrá, stačí zamíchat lžičkou ve sklenici. Produkt vůbec nepění. Vyzkoušel jsem opravdu pouze zmiňovaných 17g, tedy 1 dávku a jak povzbuzení do tréninku, tak následné prokrvení svalů velmi dobré. Navíc funguje při stejném dávkování i v dalších tréninkách a není třeba dávku zvyšovat.
Tento pre-workout vřele doporučuji, určitě stojí za vyzkoušení. Patří mezi nejlepší pre-workouty, které jsem vyzkoušel..

Pěkný den Vám přeje
Michal 

Společnost Goldfitness s.r.o. je výhradním distributorem značky WEIDER pro Českou republiku!
Možnosti platby - zajišťuje: PayU
Dobírka Hotově Převodem Kartou Česká spořitelna Raifka Komerční banka FIO mBank GE Money Sberbank Mobito
Přepnout na plnou verzi webu.