RECENZE: NUTREND - After Training Protein

Výrobce Nutrend

Značka Nutrend je neoddělitelně spjata se sportem a do svého širokého portfolia doplňků výživy promítá bohaté zkušenosti ze spolupráce se špičkovými sportovci. Nutrend je přední český výrobce výživy a doplňků stravy nejen pro sportovce, ale i pro všechny, kteří preferují aktivní  životní styl. Naše dynamicky vzkvétající společnost byla založena v roce 1993 a v současné době má téměř 170 zaměstnanců různých profesí a specializací. Nutrend je oficiálním dodavatelem Českého olympijského výboru.

Popis produktu


Mimořádné složení tohoto proteinu nabízí všem sportovcům ideální proteinovou směs, určenou pro konzumaci ihned po ukončení náročného tréninku. Základ tohoto proteinu tvoří mimořádně kvalitní proteinová směs, která vyniká lehkou a rychlou vstřebatelností a využitelností. Součástí této směsi je značkový hydrolyzovaný syrovátkový izolát  Hydrovon™, prémiový syrovátkový izolát (WPI) a prémiový ultra-filtrovaný koncentrát mléčné syrovátky (WPC). Aby svalstvo mohlo růst, je třeba ukončit katabolickou reakci zapříčiněnou fyzickou aktivitou, doplněním glykogenu díky speciální směsi sacharidů, které jsou v produktu AFTER TRAINING PROTEIN zastoupeny značkovými surovinami Palatinose™ a ModCarb™, které zajistí pozvolné uvolnění glukózy. Unikátní složení doplňuje bioaktivní kolostrum, vysoký obsah větvených aminokyselin (BCAA), extrakt z Ginkgo biloby, směs speciálně zvolených vitamínů a minerálů pro snížení únavy a vyčerpání. Vše je ideálně navrženo pro podporu svalového růstu. Produkt AFTER TRAINING PROTEIN je navíc obohacen o trávicí enzym Tolarase®-L, který podporuje vstřebání mléčného cukru laktózy.

Složení výrobku

V jedné dávce (tedy 45g) je:

Bílkoviny - 18,5g
Sacharidy - 14,9g (z toho cukry 8,2g)
Tuky - 1,1g
Vláknina - 1,9g
Kolostrum - 249mg
L-Glutamin - 1g
Hořčík - 135mg
Draslík - 225mg
Zinek - 4,5mg
Extrakt Ginkgo Biloba - 20mg
Bcaa - 5,5g
a další spektrum aminokyselin

Základem ve složení je 20% syrovátkový proteinový koncentrát, 19% syrovátkový proteinový izolát, 8% syrovátkový proteinový hydrolyzát HydrovonTM, maltodextrin, dextroza, kakao, palatinose,oves, quinoa, amarant, pohanka, proso, aromata, zahušťovadlo, trávicí enzym laktáza.  
Použitými sladidly jsou sukralóza a steviol-glykosidy.


Prodává se v balení po 540g a 2520g ve třech příchutí - čokoláda, vanilka a jahoda.

Moje hodnocení

Osobně jsem měl možnost vyzkoušet dvě příchutě - vanilku a jahodu. Složení výrobku, ačkoliv již víte, že firmu Nutrend příliš nemám v oblibě, tak musím pochválit. Stejně tak jak jsem chválil i N1 pre-workout, který složením i funkčností mě velmi mile překvapil, tak i tento výrobek se Nutrendu povedl. Směs použitých bílkovin s přesně rozepsaným procentem podílu jednotlivých složek. Nechybí kombinace rychlých i pomalejších sacharidů, což po tréninku zajisté ocení každý. Vysoké množství bcaa, nechybí též glutamin a minerály. Už tak dobrou stravitelnost podporuje přidaný trávicí enzym. Prášek se výborně rozpuští. Mírná pěna na vrchu je příjemnou záležitostí. A co se chuti týče? Ta pro mě bylo opravdovým překvapením. Příchuť vanilka, ta za mě byla snad nejlepší vanilkou, co jsem kdy vyzkoušel u proteinových nápojů. I když pravda ano, tento produkt se nedá popsat úplně jako proteinový nápoj, ale jedná se o kombinaci proteinů a sacharidů. Jahodová příchuť je už tak trochu umělá, ale i tak patří mezi ty lepší jahodové příchutě, které jsou k dostání na trhu.


Za mě tento produkt mohu doporučit a já osobně určitě vyzkouším i čokoládu :) .

Hezký den Vám přeje Michal

Autor článku

Michal Dimelis Poradce pro výživu se zaměřením na sportovní suplementaci a zdravý životní styl.

Absolvent Face Fitness Academy se zaměřením na suplementaci, fitness a kondiční kulturistiku. V oblasti fitness a doplňkové výživy se pohybuje od roku 2011. Ve firmě Goldfitness s.r.o. působí na pozici poradce, konzultanta a prodejce od roku 2015. Aktivně se věnuje kondiční kulturistice a zdravému životnímu stylu.

Společnost Goldfitness s.r.o. je výhradním distributorem značky WEIDER pro Českou republiku!
Možnosti platby - zajišťuje: PayU
Dobírka Hotově Převodem Kartou Česká spořitelna Raifka Komerční banka FIO mBank GE Money Sberbank Mobito
Přepnout na plnou verzi webu.